Futsal

02.03.2011

Po loňské nevydařené sezoně, ve které se futsalisté Bocy Chotěboř C umístili ve spodních patrech okresního přeboru, nastal obrat. Tým, jehož kádr v drtivé většině tvoří fotbalisté Havlíčkovy Borové dosáhl na pohár pro mistra přeboru!

25.11.2010

Rozpis turnajů okresního přeboru ve futsale 2010/2011

04.02.2010
Jeden turnaj v Havlíčkově Brodě a další v Ledči nad Sázavou sehráli hráči C týmu chotěbořské Bocy v dalších kolech okresního přeboru havlíčkobrodska ve futsalu. Ze čtyř zápasů si připsali dvě vítězství.
08.01.2010
Po minulém, nepovedeném dvojzápase v Ledči potřebovala Boca v dalším klání nutně bodovat, aby nezůstávala příliš u dna tabulky. To se jí naštěstí v zápasech se dvěma brodskými celky povedlo.
17.12.2009
Na svém druhém turnaji v okresním přeboru Boca C nepřesvědčila. Ani v jednom ze dvou zápasů nebodovala.
24.11.2009
Řada novinek čekala do nové sezóny na borovské futsalisty v barvách chotěbořské Bocy. Postup do vyšší soutěže-okresního přeboru, nový turnajový systém, delší hrací doba a v neposlední době i přejmenování z Bocy B na Bocu C.
25.02.2009
Posledním turnajem byla minulý víkend zakončena i druhá nejvyšší futsalová okresní soutěž I. třída. Boj o první místo byl pořádně tuhý a tři nejlepší týmy se poskládaly v rozmezí jediného bodu. Na prvním místě se nakonec vyhřívá Boca Chotěboř B.
27.01.2009
Nejméně vydařený letošní turnaj sehrála v neděli „borovský“ B tým Bocy Chotěboř. Poprvé v soutěži tým ztratil svůj skalp a spadl na druhé místo průběžného pořadí. Když však na posledním klání vše vyhraje, může slavit celkové vítězství v I. třídě.
1 z 20 1 2 »

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

18.09.2018 | Bruky

ZÁPAS S HB JE V NEDĚLI, NE V SOBOTU, JAK JE UVEDENO V ROZPISU. ZAČÁTEK VE STEJNÝ ČAS.

29.08.2018 | Frucko

Nějak zapomněli na naše šance nebo jsme žádné neměli? *DONT_KNOW*

27.08.2018 | C@rlos - článek z webu Hněvkovic

MUŽI: 3. KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BOROVÁ B 0:1 (0:1), hráno v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth SESTAVA: J.Rajdl - P.Končel, S.Votoček (68. Z.Rajdl), P.Rajdl (72. L.Vavrla), O.Šťastný - M.Maška, M.Fanta, M.Večeřa (60. M.Peroutka), A.Procházka - J.Chyba (68. J.Vošický), M.Pipek Do pouťového utkání jsme nastoupili bez zraněných z Mírovky - J.Těšínského a M.Nulíčka, u kterých to vypadá na delší pauzu a bez dovolenkujího M.Pajera. V první půli se hrálo vyrovnané utkání, první zahrozili hosté, z našich hráčů si první střelu (a jednu z mála v zápase) na bránu připsal M.Večeřa v 16. minutě. Zkušený hostující útočník Provazník nejprve prověřil z trestného kopu našeho brankáře ve 20. minutě, J.Rajdl pěkným zákrokem zabránil gólu. Zhruba ve 28. minutě po našem faulu před vápnem si stejný hráč postavil míč znovu a z levé strany ze zhruba 22 metrů vymetl šibenici naší branky krásnou střelou -- 0:1. Pokračovala bojovná a vyrovnaná hra obou soupeřů. Naší největší šanci na vyrovnání měl ve 42. minutě M.Pipek, jenž šel po pěkné akci z boku sám na bránu, ale vychytal ho hostující Žák. Do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovou ztrátou. Ve druhé půli se hra Hněvkováků zlepšila. V prvních pěti minutách jsme měli několik neúspěšných závarů ve vápně. Hostující obrana však působila velmi jistým dojmem a konsolidovaně. Čas hrál postupně do not dobře takticky hrajícím hostům, kterým se nakonec povedla výhra ubojovat. Co naplat, že měli v poslední čtvrtině zápasu oranžovo-černí navrch. V závěru zápasu ještě zahrozili naši hráči dvakrát, ale celkem povedené střely P.Končela a A.Procházky šly nad, těsně vedle mířila tvrdá střela O.Šťastného zhruba v půli druhého dějství. A tak se naši diváci, kterých se sešel celkem slušný počet, pouťového bodového zisku nedočkali. A to i přesto, že utkání by alespoň remíza slušela. Abychom ´´dodrželi´´ trend minulých zápasu, se zraněným kotníkem odkulkal ve druhé půli P.Rajdl a i jeho start je v dalších zápasech nejistý. Naopak novou posilou se stal bývalý hráč H.Brodu a Ledče Matěj Svoboda, kterého jsme získali díky vstřícnému kroku mateřského Slovanu H.Brod. Tabulka je po třech kolech vyrovnaná, my jí však uzavíráme téměř na samém konci. V příštích dvou venkovních zápasech by bylo dobré, aby naši hráči zabrali a přidali do ní nějaké body.

27.08.2018 | Frucko

Přesně tak. *::D**::D**DRINK* *YAHOO*

23.08.2018 | bagi

Všem co se podíleli, na pořádání všech akcí bych chtěl poděkovat. Díky *DRINK**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D*