Boca bojuje se střídavými úspěchy

Jeden turnaj v Havlíčkově Brodě a další v Ledči nad Sázavou sehráli hráči C týmu chotěbořské Bocy v dalších kolech okresního přeboru havlíčkobrodska ve futsalu. Ze čtyř zápasů si připsali dvě vítězství.

Havlíčkův Brod
MKC Světlá nad Sázavou - Boca C  2:4(0:3)
Boca měla drtivou většinu utkání pod kontrolou a nebýt opět tragického zakončování mohlo být rozhodnuto již mnohem dříve. V prvním poločase se po trefách Hošáka, Veselého a Janáčka ujali borovští hned tříbrankového vedení a ve druhém poločase brzo vstřelili čtvrtý gól. Jenže pak Boca neproměnila snad pět gólověk, dohromady trefila čtyřikrát tyčku a tři minuty před koncem se po rychlých trefách Valenty a Dvořáka dostalo MKC zpět do hry. Boca ještě mohl jistit, ale své dvě obrovské šance nevyužila, a tak utkání skončilo "pouze" dvoubrankovým vítězstvím.
Branky: Hošák, Veselý, Janáček, Blažek

Boca C - S.U.D. Světlá B 1:5 (1:3)
I v druhém po sobě jdoucím zápase začala Boca lépe a po dobré kombinaci, Veselého střele a následné Janáčkově dorážce se dokonce dostala v 5 minutě utkání do vedení. Jenže od té doby již bohužel na hřišti kralovali běhavější hráči Světlé. Těm se podařilo rychlou brankou takřka od půlky srovnat a pak již nepustili spoupeře do hry. Boca katastrofálně bránila a když se k tomu přidalo již i tradiční zahazování šancí, nebylo o vítězi utkání pochyb. S.U.D. získal tři body naprosto zasouženě a vrátila tak Boce porážku 4:1 z prvního turnaje.
Branka. Janáček

Ledeč nad Sázavou
Zoufalci Žďírec - Boca C 4:1(1:1)
V "derby" začala mnohem lépe Boca, která od počátku dostala Žďírecké pod tlak. Brzy se také ujala po sólu Němce vedení a vzápětí přišly i další šance. Avšak zhruba v 10. minutě neproměnil Hospodka penaltu a o chvíli později nebyla Boce uznána branka.  Zoufalci se pak na konci prvního poločasu vzpamatovali a dokázali ještě do sirény srovnat. Ve druhé půli měla stále lehkou územní převahu opět Boca, ale Žďírec dobře bránil a mnohokrát vyrážel do nebezpečných brejků, ze kterých se hlavně Mášovi dařilo trestat chyby a nedůslednost Bocy. I přes závěrečnou power-play nakonec po právu zvítězil Žďírec, který byl v brejcích nebezpečnější a efektivnější.
Branka Němec

SKP Rebel Havlíčkův Brod - Boca C 2:7(1:2)
V druhém zápase v Ledči se Boca střetla s týmem, jehož jádro tvoří fotbalisté Štoků. Borovští hráči v dresu Bocy měli od začátku utkání jasně navrch, ale překvapivě se po ojedinělém brejku dostali do vedení domácí. Boce se však podařilo ještě do poločasu výsledek otočit, i když brankový rozdíl mohl být o dost větší. Ve druhé půli SKP úplně odpadl, Boca držela takřka po celou dobu zápasu míč, i když se hlavně v úvodních minutách druhého poločasu několikrát musel předvésti Lupták v brance. Vítězové zápasu si nakonec připsali na svoje konto sedm vstřelených branek, i když ani zde nebyla koncovka týmu příliš v pořádku.
Branky: Blažek 2, Veselý 2, Šmíd, Němec, Hospodka

Sestava: Lupták - Chlubna, Janáček, Hospodka, Jaroslav Veselý - Štefáček, Blažek, Petr Veselý, Němec

Pořadí

Tým

Zápasů

Výher

Remíz

Proher

Skóre

+/-

Úspěšnost

S.U.D. SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU "B"

ELKOMPLEX LEDEČ NAD SÁZAVOU

ZOUFALCI ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU

L+M AUTODOPRAVA

AFRO BROTHERS HAVLÍČKŮV BROD

FK BOCA CHOTĚBOŘ "C"

MKC SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

TIPSPORT HAVLÍČKŮV BROD

SKP REBEL HAVLÍČKŮV BROD

Autor: Jakub Janáček

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek