Boca C o patro výš. V okresním přeboru.

default.jpg
12.07.2017
Řada novinek čekala do nové sezóny na borovské futsalisty v barvách chotěbořské Bocy. Postup do vyšší soutěže-okresního přeboru, nový turnajový systém, delší hrací doba a v neposlední době i přejmenování z Bocy B na Bocu C.

 

Prvním záložním týmem, tedy béčkem se totiž stal bývalý Chánov Chotěboř, jehož hráči přešli v krajském přeboru pod křídla Bocy. (Změnou tudíž prošla i bývalá Boca C - která ostatně postoupila ze II. do I. třídy -  ta se musela přejmenovat na D). Tedy nově u Bocy C se však nic nezměnilo na jejím loňském postupu z I. třídy do okresního přeboru. V okresních soutěžích se pro letošní ročník mění hrací systém. Bude mnohem více turnajů, ve kterých každý tým nastoupí pouze k méně zápasům, v těch ovšem zároveň narostla hrací doba každého poločasu na 20 minut.
Pozn: Bocu C čeká osm turnajů, každý se dvěma zápasy
V prvním z osmi klání tak změřila Boca v Havlíčkově Brodě síly s MKC Světlá nad Sázavou a S.U.D Světlá B.
 
Boca C – MKC Světlá 3:4(2:2)
První utkání v okresním přeboru sehrála Boca dosti nešťastně, ale nutno také přiznat, že se jí herně příliš nedařilo.  A zejména v úvodním poločase byla horší prakticky ve všech herních činnostech. V úvodu ovládali hru rozehranější světelští, kteří se dostali do několika šanci, ale branka pro ně zůstávala dlouho zakletá, nakonec však jako první vstřelili branku po rychlém brejku a přesné střele. Po chybě obránce však srovnal Němec a i v poli se situace vyrovnala. MKC se ujalo vedení ještě do poločasu, ale tentokráte srovnal Blažek. Ve druhém poločase si nováček vytvořil spoustu dobrých šancí, ale jeho koncovka byla více než mizerná. Navíc Boce nepomohl ani nešťastný vlastní gól Frühbauera. Na ten však ještě stihl odpovědět Němec, který potrestal nepovedenou kličku protivníkova obránce.  Za stavu 3:3 pak neproměnil Blažek po krásné přihrávce před odkrytou klec stoprocentní gólovku a z rychlého protiútoku od vlastní branky Světlá definitivně strhla chvíli před koncem vítězství na svoji stranu. Pět vteřin před sirénou pak ještě odmítnul vyrovnání dva metry před prázdnou brankou Hošák, a také proto nakonec nezískala Boca ani bod.
Branky: Němec 2, Blažek
 
Boca C – S.U.D. Světlá B 4:1(2:0)
Druhý zápas vyšel Boce o poznání lépe. Podařilo se jí zklidnit hru, zlepšit pohyb po hřišti i lépe držet míč. Hned v první minutě se přesně trefil Hošák a ještě do poločasu se po pěkné souhře celé čtyřky trefil nádherně do šibenice Hospodka. V prvním poločase byla Boca lepší, vypracovala si několik šancí, ale protože ani jeden z brankářů již gól nepustil, skončil poločas zaslouženým vedením. Ve druhém dějství se trefil přesně Fruhbauer a po něm ještě Němec a bylo prakticky po zápase. Na konci se pak dostali do tlaku na chvíli i světelští a tři minuty před koncem se jim podařilo korigovat na 4:1. Boca C se tak dočkala své první výhry v okresním přeboru. Škoda jen, že v prvním zápase se alespoň o bod připravila prakticky sama.
Branky: Hošák, Hospodka, Fruhbauer, Němec
 
Sestava: Lupták – Chlubna, Hošák, Janáček, Hospodka – Šrámek, Fruhbauer, Němec, Blažek
 
Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více