ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2024

PŘÍHLÁŠKA - člen TJ Sokol Havlíčkova Borová

Nově zaregistrovaní členové!

POSTUP REGISTRACE FOTBALISTY:

Nově registrující se člen u fotbalového oddílu se nejprve registruje u FAČR (https://is.fotbal.cz/?sport=fotbal), kde vyplní přihlášku, kterou pak zašle na email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz či donese podepsanou trenérovi na trénink, dále zaplatí příspěvek FAČRu ve výši 200 Kč (do 18 let) či 400,- Kč (nad 18 let). Zároveň vyplní přihlášku člena TJ Sokol Havlíčkova Borová (viz výše), kterou opět pošle emailem či donese trenérovi na trénink. Členský příspěvek v plné výši je pak hrazen v následujícím roce.

Výše členských příspěvků pro rok 2024:

Fotbalisté nad 18 let = 1.000,- Kč

(100,- Kč sokolský příspěvek + 900,- Kč oddílový příspěvek)

Fotbalisté do 18 let včetně (děti a mládež) = 400,- Kč

(100,- Kč sokolský příspěvek + 300,- Kč oddílový příspěvek)

Členové sokola (aktivně nehrající fotbal) = 100,- Kč

Členské příspěvky na rok 2024 jsou splatné:

1. v hotovosti = v den konání Valné hromady TJ (2. března 2024)
  2. bankovním převodem = na transparentní účet TJ vedený u FIO banky: 2902123009/2010  (nově si můžete zkontrolovat úhradu svého příspěvku)

Příspěvky uhraďte nejpozději do 31. 7. 2024!

Děkujeme za Vaši včasnou úhradu!

Hana Chlubnová, předseda TJ