Futsal - Boca C
12.07.2017
Rozpis turnajů okresního přeboru ve futsale 2010/2011
Okresni přebor 9.týmů – 2 x 20 min.
Seznam týmů:
1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |||||
2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |||||
3 | L+M Autodoprava | |||||
4 | FK Boca Chotěboř "C" | |||||
5 | Broďáci | |||||
6 | Premium Světlá nad Sázavou | |||||
7 | Chlapíci "B" | |||||
8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |||||
9 | FC Ovesná Lhota |
Rozpis turnajů:
1. turnaj - 21.11.2010 Neděle - Chotěboř - 8:00-18:00 | ||||||
Poř. | Čas | Domácí | Hosté | |||
1. | 08:00 | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |
2. | 08:50 | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | 3 | L+M Autodoprava | |
3. | 09:40 | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | 3 | L+M Autodoprava | |
4. | 10:30 | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | |
5. | 11:20 | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | 5 | Broďáci | |
6. | 12:10 | 5 | Broďáci | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | |
7. | 13:00 | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | |
8. | 13:50 | 5 | Broďáci | 7 | Chlapíci "B" | |
9. | 14:40 | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |
10. | 15:30 | 7 | Chlapíci "B" | 9 | FC Ovesná Lhota | |
11. | 16:20 | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | 9 | FC Ovesná Lhota | |
12. | 17:10 | 7 | Chlapíci "B" | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |
2. turnaj - 28.11.2010 Neděle - Chotěboř - 8:00-18:00 | ||||||
Poř. | Čas | Domácí | Hosté | |||
1. | 08:00 | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | 5 | Broďáci | |
2. | 08:50 | 5 | Broďáci | 9 | FC Ovesná Lhota | |
3. | 09:40 | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | 9 | FC Ovesná Lhota | |
4. | 10:30 | 5 | Broďáci | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |
5. | 11:20 | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | |
6. | 12:10 | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |
7. | 13:00 | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |
8. | 13:50 | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | 7 | Chlapíci "B" | |
9. | 14:40 | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | |
10. | 15:30 | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | 7 | Chlapíci "B" | |
11. | 16:20 | 3 | L+M Autodoprava | 7 | Chlapíci "B" | |
12. | 17:10 | 3 | L+M Autodoprava | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | |
3. turnaj - 11.12.2010 Sobota - Ledeč nad Sázavou – 9:00-11:30 | ||||||
Poř. | Čas | Domácí | Hosté | |||
1. | 09:00 | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | 9 | FC Ovesná Lhota | |
2. | 09:50 | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | 3 | L+M Autodoprava | |
3. | 10:40 | 3 | L+M Autodoprava | 9 | FC Ovesná Lhota | |
4. | 11:30 | |||||
5. | 12:20 | |||||
6. | 13:10 | |||||
7. | 14:00 | |||||
8. | 14:50 | |||||
9. | 15:40 | |||||
10. | 16:30 | |||||
11. | 17:20 | |||||
12. | 18:10 | |||||
4. turnaj - 19.12.2010 Neděle - Chotěboř – 10:30-18:00 | ||||||
Poř. | Čas | Domácí | Hosté | |||
1. | 08:00 | |||||
2. | 08:50 | |||||
3. | 09:40 | |||||
4. | 10:30 | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | 9 | FC Ovesná Lhota | |
5. | 11:20 | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | |
6. | 12:10 | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | 9 | FC Ovesná Lhota | |
7. | 13:00 | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | 7 | Chlapíci "B" | |
8. | 13:50 | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | 7 | Chlapíci "B" | |
9. | 14:40 | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | 5 | Broďáci | |
10. | 15:30 | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |
11. | 16:20 | 3 | L+M Autodoprava | 5 | Broďáci | |
12. | 17:10 | 3 | L+M Autodoprava | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |
5. turnaj - 8.1.2011 Sobota - Chotěboř - 8:00-18:00 | ||||||
Poř. | Čas | Domácí | Hosté | |||
1. | 08:00 | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |
2. | 08:50 | 3 | L+M Autodoprava | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |
3. | 09:40 | 3 | L+M Autodoprava | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |
4. | 10:30 | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |
5. | 11:20 | 5 | Broďáci | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | |
6. | 12:10 | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | 5 | Broďáci | |
7. | 13:00 | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | |
8. | 13:50 | 7 | Chlapíci "B" | 5 | Broďáci | |
9. | 14:40 | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | |
10. | 15:30 | 9 | FC Ovesná Lhota | 7 | Chlapíci "B" | |
11. | 16:20 | 9 | FC Ovesná Lhota | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |
12. | 17:10 | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | 7 | Chlapíci "B" | |
6. turnaj - 20.2.2011 Neděle - Ledeč nad Sázavou - 9:00-19:00 | ||||||
Poř. | Čas | Domácí | Hosté | |||
1. | 09:00 | 5 | Broďáci | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |
2. | 09:50 | 9 | FC Ovesná Lhota | 5 | Broďáci | |
3. | 10:40 | 9 | FC Ovesná Lhota | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |
4. | 11:30 | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | 5 | Broďáci | |
5. | 12:20 | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |
6. | 13:10 | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | |
7. | 14:00 | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | |
8. | 14:50 | 7 | Chlapíci "B" | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | |
9. | 15:40 | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |
10. | 16:30 | 7 | Chlapíci "B" | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | |
11. | 17:20 | 7 | Chlapíci "B" | 3 | L+M Autodoprava | |
12. | 18:10 | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | 3 | L+M Autodoprava | |
7. turnaj - 29.1.2011 Sobota - Chotěboř – 8:00-10:30 | ||||||
Poř. | Čas | Domácí | Hosté | |||
1. | 08:00 | 9 | FC Ovesná Lhota | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | |
2. | 08:50 | 3 | L+M Autodoprava | 4 | FK Boca Chotěboř "C" | |
3. | 09:40 | 9 | FC Ovesná Lhota | 3 | L+M Autodoprava | |
4. | 10:30 | |||||
5. | 11:20 | |||||
6. | 12:10 | |||||
7. | 13:00 | |||||
8. | 13:50 | |||||
9. | 14:40 | |||||
10. | 15:30 | |||||
11. | 16:20 | |||||
12. | 17:10 | |||||
8. turnaj - 12.2.2011 Sobota - Chotěboř – 10:30-18:00 | ||||||
Poř. | Čas | Domácí | Hosté | |||
1. | 08:00 | |||||
2. | 08:50 | |||||
3. | 09:40 | |||||
4. | 10:30 | 9 | FC Ovesná Lhota | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | |
5. | 11:20 | 6 | Premium Světlá nad Sázavou | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |
6. | 12:10 | 9 | FC Ovesná Lhota | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |
7. | 13:00 | 7 | Chlapíci "B" | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |
8. | 13:50 | 7 | Chlapíci "B" | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |
9. | 14:40 | 5 | Broďáci | 2 | Zoufalci Ždírec nad Doubravou | |
10. | 15:30 | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | 1 | FC Nagáno Havlíčkův Brod | |
11. | 16:20 | 5 | Broďáci | 3 | L+M Autodoprava | |
12. | 17:10 | 8 | Elkomplex Ledeč nad Sázavou | 3 | L+M Autodoprava |
Diskuze
Fotbalový oddíl
Turistická ubytovna TJ
UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.
Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).
Kontakt:
Hana Chlubnová
mobil: 739 626 612
email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz