Boce C se druhý turnaj nepovedl.

Na svém druhém turnaji v okresním přeboru Boca C nepřesvědčila. Ani v jednom ze dvou zápasů nebodovala.

Elkomplex Ledeč nad Sázavou – Boca C 3:2(1:1)

V tomto zápase ale Boca na svého soupeře určitě měla, bohužel se jí nepodařilo proměnit několik dobrých šancí a po vyrovnaném prvním poločase nakonec prohrála. Naopak soupeř byl produktivnější a zásluhou střelecky disponovaného Voplakala, který nasázel hattrick, si připsal tři body.

Branky: J.Veselý, Hošák

LM Autodoprava – Boca C 5:2(3:2)
Ve druhém duelu byla Autodoprava lepším celkem než Boca a hlavně za druhý poločas si připsala body zaslouženě. V prvním poločase ještě udrželi naděje na brankový zisk brankami Štefáček a Šmíd, ale po změně stran brankově úřadovali již pouze hosté.

Branky: Štefáček, Šmíd

Sestava: P.Veselý – J.Veselý, Fruhbauer, Šmíd, Hošák – Šrámek, Němec, Štefáček

podrobnosti nezjištěny, autor referátu svoji úlohu po plese nezvládl a tímto se omlouvá :-)

Autor: Jakub Janáček

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.