Boce C se druhý turnaj nepovedl.

Na svém druhém turnaji v okresním přeboru Boca C nepřesvědčila. Ani v jednom ze dvou zápasů nebodovala.

Elkomplex Ledeč nad Sázavou – Boca C 3:2(1:1)

V tomto zápase ale Boca na svého soupeře určitě měla, bohužel se jí nepodařilo proměnit několik dobrých šancí a po vyrovnaném prvním poločase nakonec prohrála. Naopak soupeř byl produktivnější a zásluhou střelecky disponovaného Voplakala, který nasázel hattrick, si připsal tři body.

Branky: J.Veselý, Hošák

LM Autodoprava – Boca C 5:2(3:2)
Ve druhém duelu byla Autodoprava lepším celkem než Boca a hlavně za druhý poločas si připsala body zaslouženě. V prvním poločase ještě udrželi naděje na brankový zisk brankami Štefáček a Šmíd, ale po změně stran brankově úřadovali již pouze hosté.

Branky: Štefáček, Šmíd

Sestava: P.Veselý – J.Veselý, Fruhbauer, Šmíd, Hošák – Šrámek, Němec, Štefáček

podrobnosti nezjištěny, autor referátu svoji úlohu po plese nezvládl a tímto se omlouvá :-)

Autor: Jakub Janáček

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.