C tým Bocy vybojoval v Přibyslavi čtyři body

Po minulém, nepovedeném dvojzápase v Ledči potřebovala Boca v dalším klání nutně bodovat, aby nezůstávala příliš u dna tabulky. To se jí naštěstí v zápasech se dvěma brodskými celky povedlo.

Boca C – Afro Brothers Havlíčkův Brod 6:6 (1:3)
Již jednu divokou přestřelku se stejným výsledkem měli ráno hráči Afra za sebou a i duel s Bocou nezůstal brankově pozadu. Afro se ujalo záhy vedení, kdy využilo nerozehranosti Bocy a po Teplanově akci se trefil Havel. Boca ale zabojovala a brzy Hošákem vyrovnala.  V poli se hrál v prvním poločase naprosto vyrovnaný duel, ale branky se přičítaly pouze Afru. Po průniku Šimoníčka si vlastence připsal Veselý a o půl minuty později přidal další branku právě Šimoníček. A když se prakticky z rozehrávky na počátku druhé půle opět trefil Havel, vypadalo to s Bocou za stavu 1.4 špatně. Její hráč se však zvedli a na celý poločas přikovali Afro na jeho polovinu. Brzy snížil po Veselého křížné nahrávce krásnou ranou Šmíd a jeho další branka i trefa Veselého znamenaly vyrovnání stavu. Pak dostala Boca výhodu pokutového kopu, ale ten Veselý neproměnil, navíc z ojedinělého brejku strhlo Afro Havlem vedení na svoji stranu. Záhy ovšem opět vyrovnal přesnou střelou Karel Šmíd a Boca dále tlačila. Nevyužila ovšem hned několik gólovek a po špatně zahraném útočném rohu se před její branku dostal Šimoňíček, který se kličkou vyhnul Luptákovi a Afro vedlo 6:5. Boca tlačila, zazdila několik šancí a vyrovnání přišlo takřka v hodině dvanácté kuriózním způsobem. Dvě vteřiny před koncem vyhodil Lupták dlouhý míč dopředu, kde jej jeden z hráčů Afra hlavou trefil do vlastní sítě. Boca tedy srovnala na poslední chvíli, ale naprosto zaslouženě.
Branky: Šmíd 3, Hošák, Veselý, vlastní

Boca C – Tipsport Havlíčkův Brod 4:1 (3:0)
Ve druhém zápase čekal na Bocu poslední vítěz okresního přeboru, který ovšem již poněkolikáté nestál o postup do vyšší soutěže – Tipsport Havlíčkův Brod v jehož řadách hrají například zkušení hráči Tisu a Havlíčkova Brodu. V prvním poločase ovšem na hřišti kralovala prakticky pouze Boca. Té se podařilo brzy ujmout vedení, kdy se tvrdou ranou trefil Chlubna. Tipsport nemohl najít recept na dobrou obranu Bocy a její hráči byli v prvním poločase všude o krok dřív a vytvářeli si tím dostatek vyložených šancí. Střelec předchozího utkání Šmíd se ocitl dvakrát sám před gólmanem Havlem, ale nejprve jej nepřeloboval a poté před takřka opuštěnou klecí trefil pouze tyčku. Vedle pálil Hospodka, Němec a další brejk dvou proti brankáři zazdil Hošák. Na dvoubrankový rozdíl pak zvýšil po pěkné individuální akci Štefáček a o chvíli později přidal třetí branku Šmíd. Ve druhém poločase se již Boca nedokázala tak prosazovat směrem dopředu a zaměřila se spíše na pozornou defenzivu, protože zkušený Tipsport začal přece jen více tlačit na pilu. Několikrát ji podržel i Lupták, na kterém si vylámali zuby Kozlík, Novotný i Fialka. Na druhé straně přidala Boca několik nebezpečných brejků, ale ani jeden nedotáhla do úspěšného konce. Zhruba v 30. minutě snížil po závaru Červín, ale to bylo brankově ze strany Brodu vše a hra v poli se opět trochu vyrovnala. Zimprich v gólovce opět vyhořel na Luptákovi a v poslední minutě po akci na ose Janáček - Fruhbauer – Veselý ještě Janáček ve skluzu nedopravil míč do odkryté klece, ale nezištnou přihrávkou :D tak vybídl k pojišťovací brance Veselého . Boca si tak připsala velice cenné tři body, které si zasloužila hlavně za velmi dobře sehraný první poločas.
Branky: Chlubna, Štefáček, Šmíd, Veselý

Sestava: Lupták – Janáček, J.Veselý, Hospodka, Chlubna – Hošák, Němec, Štefáček, Šmíd, Fruhbauer

Tabulka celé sezóny

Pořadí
Tým
Zápasů
Výher
Remíz
Proher
Skóre
+/-
Úspěšnost
Elkomplex Ledeč nad Sázavou
MKC Světlá nad Sázavou
S.U.D. Světlá nad Sázavou "B"
L+M Autodoprava
Afro Brothers Havlíčkův Brod
FK Boca Chotěboř "C"
TipSport Havlíčkův Brod
Zoufalci Ždírec nad Doubravou
SKP Rebel Havlíčkův Brod

Autor: Jakub Janáček

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.