Žáci 5+1

30.06.2014

V sobotu 27.června se s uplynlou sezonou rozloučili spolu se svými trenéry, vedením klubu i rodiči také borovští mladší žáci. Ti dokázali vyhrát svoji skupinu Okresního přeboru, bohužel v play-off obsadili nakonec nepopulární "bramborové" místo. Přesto se však sezona hodnotila pozitivně.

01.06.2012

Gólové hody zažili hráči a diváci během posledního utkání borovských žáčků. Zápas naštěstí skončil vítězstvím domácích a střelecky se třikrát zaskvěl Luňáček i Zvolánek.

04.05.2012

První tři jarní utkání mají za sebou nejmenší borovští fotbalisté. Těm se však prozatím v jarní části výsledkově příliš nedaří.

05.09.2011

Prvními dvěma zápasy začala sezóna i pro nejmenší borovské fotbalisty. Ti podali v obou utkáních statečný výkon, i když nakonec získali pouze jeden bod.

01.06.2011

Cíl napravit vysokou prohru na Starém Ransku se borovským mladším žákům podařilo splnit. Porazili Herálec. V neděli však doma smolně podlehli Věžnici, přestože v poločase vedli o dvě branky.

18.05.2011

Po několika neúspěšných výsledcích konečně naplno bodovali i hráči nejmladší kategorie borovských fotbalistů. Mladší žáci si odvezli vítězství ze hřiště Dlouhé Vsi.

13.05.2011

Havlíčkoborovští mladší žáci zajížděli o víkendu k dalšímu mistrovskému utkání do Pohledu. Bohužel se jim malé "derby" příliš nepovedlo a domů si odvezli vysokou prohru.

29.04.2011

Sezona začala před dvěma týdny i pro borovské nejmenší fotbalové naděje. Ty v atraktivním zápase s Libicí vytěžily jeden bod, v utkání na půdě vedoucí České Bělé však prohráli 2:6.

Přatelská utkání 2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)