Žáci brali ze dvou zápasů jeden bod

Sezona začala před dvěma týdny i pro borovské nejmenší fotbalové naděje. Ty v atraktivním zápase s Libicí vytěžily jeden bod, v utkání na půdě vedoucí České Bělé však prohráli 2:6.

Havlíčkova Borová – Libice n Doubravou3:3(1:1)

První zápas pro žáky nezačal úplně nejlépe a již v první minutě inkasovali první branku.Snad to bylo nervozitou z úvodního jarního zápasu a k tomu ještě hraném doma. Přesto kluci bojovali a jejich snaha byla odměněna, když v šestnácté minutě po pohledné akci zakončoval přesně Michal Fišer. 1:1 .Utkání bylo vzhledem ke své věkové kategorii hráno ve velmi slušném tempu a některé akce na obou stranách byly oceněny potleskem přítomných diváků.Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhé půle kluci nastoupili s větším nasazením než soupeř což nám přineslo dva rychlé góly. V 32. minutě se pěknou střelou pod víko prosadil David Lupták. Ani na další gól jsme dlouho nečekali a v 35. minutě se trefil opět aktivní Michal Fišer. Bohužel radost z dvoubrankového vedení netrvala dlouho a o dvě minuty později hosté snížili..Potom jsme se snažili jednobrankové vedení udržet , ale bohužel ve 45. minutě zapomněla obrana na volného hráče na pravé straně, který toho dokonale využil a srovnal.Přes velkou snahu se nám už zvítězit nepodařilo a zápas skončil remízou.

Celou dobu byl k vidění pohledný fotbal a doufejme že v něm budou kluci nadále pokračovat.

Sestava: Beran Rostisla - ;Lupták David; Zvolánek Pavel, Luňáček Ladislav, Blažek Lukáš, Blažek Tomáš, Fišer Michal, Klement Vilém; Běhounek Matěj; Neubauer David; Kučera David

Česká Bělá -Havlíčkova Borová6:2(2:0)

Ze zápasů s Českou Bělou jsme prozatím nikdy nevyšli vítězně a ani tento zápas nebyl výjimkou. Přes veškerou snahu jsme nedokázali v prvním poločase výrazně ohrozit bránu soupeře a spíše jsme jen bránili.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s touhou vytvořit nějaké šance a vstřelit nějaký gól. Na branku jsme si počkali až do 55. minuty, kdy Rosťa Beran vhazoval aut a David Neubauer hlavou skóroval. Druhá trefa na sebe nedala dlouho čekat a už v 56. minutě skóroval Michal Fišer po přesné přihrávce Davida Neubauera a upravil skóre na 5:2, což pro nás bylo celkem přijatelné a totožné s podzimem. Soupeř ještě stačil upravit v poslední 60. minutě na konečných 6:2.

Sestava: Beran Rostislav- Lupták David, Zvolánek Pavel, Luňáček Ladislav, Blažek Lukáš,  Fišer Michal, Klement Vilém, Běhounek Matěj, Neubauer David, Kučera David, Dejmal Ondřej

V tomto zápase první půli odchytal Rosťa Berana a do druhého dějství nastoupil do brány Ladislav Luňáček.V dalších zápasech budem pokračovat ve střídání těchto dvou hráčů v brance a v dalších zápasech chceme v tomto směru ještě zaučit Davida Luptáka.

Autor: Ladislav Luňáček

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

19.10.2018 | Bruky

Borci někdo klobásy a pivo zítra na fotbal???

14.10.2018 | Kukíno

napiš si mě třeba do výčepu

12.10.2018 | Vstup

Bagi, Provi