Žáci přivezli bod s České Bělé, doma pak těsně podlehli Pohledu

Prvními dvěma zápasy začala sezóna i pro nejmenší borovské fotbalisty. Ti podali v obou utkáních statečný výkon, i když nakonec získali pouze jeden bod.

Česká Bělá-Havlíčkova Borová 2:2(1:1)

Žáci začali 28. srpna sezonu venku s Českou Bělou. Do utkání jsme nastoupili se sedmi hráči, což pro nás znamenalo pouze jednoho chlapce na střídání, a také to, že kluci budou šlapat bez oddechu. Od páté minuty jsme prohrávali 1:0, ale na hře bylo vidět odhodlání s výsledkem něco udělat. V 20. minutě pak Pavel Zvolánek po narážečce s Klementem srovnal na 1:1 a tento stav vydržel do konce první půle.

Druhý poločas nezačal pro nás dobře, když jsme v 35. minutě nechali soupeře dorážet a opět Bělá opět vedla .Vyrovnání přišlo po pěti minutách kdy po faulu na Klementa kopal přímý kop Luňáček a David Neubauer hlavou míč na vápně tečoval a upravil tak skóre na konečných 2:2.

Po celý zápas bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách, a tak konečný výsledek je pro naše družstvo dobrý .

Sestava: Lupták D - Zvolánek P., Luňáček L., Blažek T., Klement V., Kučera D., Neubauer D.

Havlíčkova Borová-Pohled 1:2(1:0)

V prvním zápase na domácí půdě jsme doufali, že získáme tři body, ale vzhledem k jarnímu zápasu by i bod byl přijatelný.Bohužel k utkání nastoupilo pouze šest hráčů a ti nechali na hřišti všechny svoje síly, takže výsledek je přijatelný .

První poločas se nám vydařil, soupeře jsme moc ke střelbě nepustili, a když už Pohled na branku pálil, tak byl Lupták vždy pozorný.Ve 24. minutě šel rozehrát přímý kop Lupták a Zvolánek po odrazu zakončil přesně. 1:0 .Velkou šanci na srovnání měl soupeř v 27. minutě, kdy po ruce Luňáčka kopal přímý kop. Balón ale těsně minul naši bránu .

Do druhé půle jsme nastoupili jen se čtyřmi hráči v poli.  Zvolánek totiž již nehrál ze zdravotních důvodů a na zbytku mužstva byla vidět znatelná únava, která se odrazila na výsledku. Branky po chybách v obraně jsme obdrželi v 38. a 49. minutě .Šanci vyrovnat měl ještě v 53. minutě Luňáček z přímého kopu ,ale jeho střela těsně minula branku.

Do dalšího zápasu už by měli nastoupit Běhounek M. a Blažek T..

Soupeři také nutno poděkovat za kolegialitu. Když totiž jeho trenér viděl, že jsme nastoupili do druhé půle pouze ve čtyřech hráčích, tak také stáhnul jednoho chlapce, i když jeho tým prohrával o gól.

Sestava : Lupták D. - Neubauer D., Klement V., Kučera D., Luňáček L., Zvolánek P.

Ladislav Luňáček

Autor: Ladislav Luňáček
průměr (2.33) | hlasovalo (12)

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

19.10.2018 | Bruky

Borci někdo klobásy a pivo zítra na fotbal???

14.10.2018 | Kukíno

napiš si mě třeba do výčepu

12.10.2018 | Vstup

Bagi, Provi