Žáci porazili Herálec, pak doma nešťastně podlehli Věžnici

Cíl napravit vysokou prohru na Starém Ransku se borovským mladším žákům podařilo splnit. Porazili Herálec. V neděli však doma smolně podlehli Věžnici, přestože v poločase vedli o dvě branky.

Havlíčkova Borová – Herálec3:1(1:0)

Od začátku zápasu byl na hřišti vidět vyrovnaný souboj. Šance se rodily na obou stranách a díky gólmanůmbyl stav do 28 .minuty stále 0:0. Pak přišla 29 minuta kdy Michal Fišer na půlce hřiště sebral míč soupeři, sám prošel až k vápnu a ranou k prvé tyči skóroval. Druhá branka padla minutu po zahájení druhého poločasu, kdy se nejlépe ve shluku zorientoval opět Fišer, přihrál volnému a Davidu Neubauerovi, a ten prakticky do prázdné brány zakončil. 2:0 pro nás.V 57. minutě po nařízeném přímém kopu ranou do šibenice obdržel branku i Láďa Luňáček a Herálec snížil na 2:1.Na tuto situaci odpověděl záhy opět Fišer po křižné přihrávce Rosti Berana a upravil v 58. minutě na konečných 3:1 pro Borovou .

Sestava: Luňáček Ladislav - Lupták David; Zvolánek Pavel; Blažek Tomáš; Neubauer David; Fišer Michal;Blažek Lukáš; Klement Vilém; Běhounek Matěj; Kučera David; Dejmal Ondřej

Havlíčkova Borová – Věžnice4:6(4.2)

Prohra střídá výhru – odevzdaný druhý poločas a prohra na sebe dlouho nedala čekat

Druhý domácí zápas v jednom týdnu nepřinesl ani bodi když jsme hráli s papírově slabším soupeřem. V prvních pěti minutách jsme dovolili soupeři vstřelit laciné dva góly, ale potom se kluci naštěstí vzpamatovali , nic dalšího už soupeři nedovolili a sami začali konečně hrát.To přineslo ovoce v 7. minutě kdy Vilém Klement poslal přihrávku do vápna Davidu Neubauerovi, a ten se nemílil. 1:2. Druhý gól padl v 13. minutě kdy se nejlépe zorientoval v chumlu před bránou Fišer a srovnal na 2:2 .Zvrátit stav v náš prospěch se podařilov 20. minutě. Luňáček na polovičce vybojoval míč, poslal ho nalevo na Fišer, a ten přihrál na zcela volného Neubauera, který s přehledem zakončil. Navýšení skóre na sebe nedalo čekat v 23. minutě zhruba stejnou akcí ale s prohozenými rolemi zvyšoval Fišer na 4:2 a  tímto výsledkem končil poločas.

Druhý poločas byl však v plné režii soupeř,e kterému se podařilo otočit výsledek brankami v 40. 45. 49. a 59. minutě na konečných 4:6 pro Věžnici. Kluci s hlavami v oblacích z toho, že v první půli otočili výsledek, se nedokázali soustředit na hru a nechali si zbytečně sebrat cenné tři body.

Sestava: Lupták David - Blažek Tomáš; Neubauer David; Luňáček Ladislav; Běhounek Matěj; Fišer Michal; Blažek Lukáš; Klement Vilém; Kučera David; Beran Rostislav

Ladislav Luňáček

Autor: Ladislav Luňáček

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.