Žáci v přestřelce udolali Lučici

Gólové hody zažili hráči a diváci během posledního utkání borovských žáčků. Zápas naštěstí skončil vítězstvím domácích a střelecky se třikrát zaskvěl Luňáček i Zvolánek.

Začátek zápasu pro naše kluky nevypadal dobře, protože už v první minutě soupeř proměnil pokutový kop.Vyrovnání přišlo z kopačky Ládi Luňáčka o chvíli později, když po rohovém kopu zakroutil míč přímo do branky.V 12. minutě zvyšoval na 2:1 opět Luňáček po krásné kombinaci bratrů Neubauerových.

Hosté na vedoucí branku odpověděli v 22. minutě, když naši obránci nestačili včas odkopnout míč. Do poločasu se nám ale podařilo opět získat vedení střelou z přímého kopu pod břevno Davidem Neubauerem.

Hned v úvodu druhého poločasuse konečně prosadil po několika střelách mimo i Pavel Zvolánek a zvýšil na 4:2.

Další branka do soupeřovy sítě na sebe nenechala dlouho čekat a v 33. minutě střelou zdálky k pravé tyči zvyšoval Luńáček už na 5:2. Soupeř o sobě dal vědět vzápětí po rohovém kopu, kdy Pavel Zvolánek nešťastně odrazil míč na Davida Luptáka, který ho sice vyrazil před sebe, ale soupeř byl pohotovější než naše obrana a přízemní střelou snížil na rozdíl dvou branek.O zvýšení našeho náskoku na 7:3 se postaral v 41. a 45. minutě Pavel Zvolánek a upevnil tak naši výhru o kterou jsme nechtěli přijít. Hostům se podařilo ještě upravit skóre v 52 minutě na konečných 7:4.

Havlíčkova Borová - Lučice 7:4(3:2)

Branky: Luňáček 3, P.Zvolánek 3, Neubauer

průměr (2.08) | hlasovalo (12)

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.