Žáci v přestřelce udolali Lučici

Gólové hody zažili hráči a diváci během posledního utkání borovských žáčků. Zápas naštěstí skončil vítězstvím domácích a střelecky se třikrát zaskvěl Luňáček i Zvolánek.

Začátek zápasu pro naše kluky nevypadal dobře, protože už v první minutě soupeř proměnil pokutový kop.Vyrovnání přišlo z kopačky Ládi Luňáčka o chvíli později, když po rohovém kopu zakroutil míč přímo do branky.V 12. minutě zvyšoval na 2:1 opět Luňáček po krásné kombinaci bratrů Neubauerových.

Hosté na vedoucí branku odpověděli v 22. minutě, když naši obránci nestačili včas odkopnout míč. Do poločasu se nám ale podařilo opět získat vedení střelou z přímého kopu pod břevno Davidem Neubauerem.

Hned v úvodu druhého poločasuse konečně prosadil po několika střelách mimo i Pavel Zvolánek a zvýšil na 4:2.

Další branka do soupeřovy sítě na sebe nenechala dlouho čekat a v 33. minutě střelou zdálky k pravé tyči zvyšoval Luńáček už na 5:2. Soupeř o sobě dal vědět vzápětí po rohovém kopu, kdy Pavel Zvolánek nešťastně odrazil míč na Davida Luptáka, který ho sice vyrazil před sebe, ale soupeř byl pohotovější než naše obrana a přízemní střelou snížil na rozdíl dvou branek.O zvýšení našeho náskoku na 7:3 se postaral v 41. a 45. minutě Pavel Zvolánek a upevnil tak naši výhru o kterou jsme nechtěli přijít. Hostům se podařilo ještě upravit skóre v 52 minutě na konečných 7:4.

Havlíčkova Borová - Lučice 7:4(3:2)

Branky: Luňáček 3, P.Zvolánek 3, Neubauer

průměr (2.08) | hlasovalo (12)

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.