Obrazem: se sezonou se rozloučili i borovští žáci

V sobotu 27.června se s uplynlou sezonou rozloučili spolu se svými trenéry, vedením klubu i rodiči také borovští mladší žáci. Ti dokázali vyhrát svoji skupinu Okresního přeboru, bohužel v play-off obsadili nakonec nepopulární "bramborové" místo. Přesto se však sezona hodnotila pozitivně.

Na rozlučce nechybělo předávání pamětních pohárů a medailí od klubu, loučili se i hráči, kteří končí v této věkové kategorii. Dětí se sešlo devatenáct, akce za teplého počasí byla perfektně zorganizována a příjemná zábava trvala takřka až do večerních hodin.

V nové sezoně bude družstvo startovat dál, Havlíčkova Borová navíc do soutěží nově pošle také tým mladší přípravky.

Jakub Janáček

Autor: Jakub Janáček
průměr (1.29) | hlasovalo (7)

Podzim 2019