Obrazem: se sezonou se rozloučili i borovští žáci

V sobotu 27.června se s uplynlou sezonou rozloučili spolu se svými trenéry, vedením klubu i rodiči také borovští mladší žáci. Ti dokázali vyhrát svoji skupinu Okresního přeboru, bohužel v play-off obsadili nakonec nepopulární "bramborové" místo. Přesto se však sezona hodnotila pozitivně.

Na rozlučce nechybělo předávání pamětních pohárů a medailí od klubu, loučili se i hráči, kteří končí v této věkové kategorii. Dětí se sešlo devatenáct, akce za teplého počasí byla perfektně zorganizována a příjemná zábava trvala takřka až do večerních hodin.

V nové sezoně bude družstvo startovat dál, Havlíčkova Borová navíc do soutěží nově pošle také tým mladší přípravky.

Jakub Janáček

Autor: Jakub Janáček
průměr (1.29) | hlasovalo (7)

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.