Žáci konečně vybojovali tři body

Po několika neúspěšných výsledcích konečně naplno bodovali i hráči nejmladší kategorie borovských fotbalistů. Mladší žáci si odvezli vítězství ze hřiště Dlouhé Vsi.

Na tento zápas jsme odjížděli s tím, že je třeba hrát naplno už od začátku, a také získat body.Tento plán se klukům dařilo plnit a k vidění bylo z naší strany mnoho zdařilých akcí a také střeleckých příležitostí. První branku se podařilo vstřelit v 13. minutě, kdy Michal Fišer získal na půlce míč, dovedl ho až k bráně soupeře a  přesnou střelou pod břevno nás do vedení.Další velká šance ke skórování přišla v 18. minutě kdy ze sedmi metrů Rosťa Beran netrefil odkrytou bránu. Podle pravidla nedáš dostaneš jsme však obdrželi v 23. minutě gól na 1:1.

Druhý poločas se hodně podobal tomu prvnímu,šance, často jsme stříleli, ale bohužel dlouho bez úspěchu.Gól přišel v 41. minutě, Lukáš Blažek z úrovně vápna vhazoval aut až před bránu a soupeřův obránce si ho hlavou srazil do vlastní sítě.V 51. minutě měl velkou šanci skórovat Běhounek, ale ze šesti metrů přestřelil. Na konečný výsledek 1:3 upravil v 59. minutě akcí jak přes kopírák při úvodní brance Fišer M. a zakončoval pěknou střelou k levé tyči.

Závěrem bych chtěl také pochválit za perfektní výkon v bráně Davida Luptáka, který svým výkonem pomohl

týmu k výhře.

Dlouhá Ves - Havlíčkova Borová 1:3(1:1)

Branky: Fišer 2, vlastní

Sestava : Lupták David - Beran Rostislav;Běhounek Matěj;Blažek Lukáš;Blažek Tomáš;Dejmal Ondřej;Fišer Michal;Luňáček Ladislav;Klement Vilém;Kučera David;Zvolánek Pavel

Autor: Ladislav Luňáček

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek