Žáci konečně vybojovali tři body

Po několika neúspěšných výsledcích konečně naplno bodovali i hráči nejmladší kategorie borovských fotbalistů. Mladší žáci si odvezli vítězství ze hřiště Dlouhé Vsi.

Na tento zápas jsme odjížděli s tím, že je třeba hrát naplno už od začátku, a také získat body.Tento plán se klukům dařilo plnit a k vidění bylo z naší strany mnoho zdařilých akcí a také střeleckých příležitostí. První branku se podařilo vstřelit v 13. minutě, kdy Michal Fišer získal na půlce míč, dovedl ho až k bráně soupeře a  přesnou střelou pod břevno nás do vedení.Další velká šance ke skórování přišla v 18. minutě kdy ze sedmi metrů Rosťa Beran netrefil odkrytou bránu. Podle pravidla nedáš dostaneš jsme však obdrželi v 23. minutě gól na 1:1.

Druhý poločas se hodně podobal tomu prvnímu,šance, často jsme stříleli, ale bohužel dlouho bez úspěchu.Gól přišel v 41. minutě, Lukáš Blažek z úrovně vápna vhazoval aut až před bránu a soupeřův obránce si ho hlavou srazil do vlastní sítě.V 51. minutě měl velkou šanci skórovat Běhounek, ale ze šesti metrů přestřelil. Na konečný výsledek 1:3 upravil v 59. minutě akcí jak přes kopírák při úvodní brance Fišer M. a zakončoval pěknou střelou k levé tyči.

Závěrem bych chtěl také pochválit za perfektní výkon v bráně Davida Luptáka, který svým výkonem pomohl

týmu k výhře.

Dlouhá Ves - Havlíčkova Borová 1:3(1:1)

Branky: Fišer 2, vlastní

Sestava : Lupták David - Beran Rostislav;Běhounek Matěj;Blažek Lukáš;Blažek Tomáš;Dejmal Ondřej;Fišer Michal;Luňáček Ladislav;Klement Vilém;Kučera David;Zvolánek Pavel

Autor: Ladislav Luňáček

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.