Žáci vysoko prohráli v Pohledu

Havlíčkoborovští mladší žáci zajížděli o víkendu k dalšímu mistrovskému utkání do Pohledu. Bohužel se jim malé "derby" příliš nepovedlo a domů si odvezli vysokou prohru.

Na tento zápas jsme odjížděli s vidinou zisku třech bodů,ale ty jsme nechali soupeři docela za darmo. Od začátku kluci nastoupili ve volném tempu a to se vleklo po celý zápas.V druhé minutě jsme obdrželi první branku, další ve čtvrté, což dalo ráz celému utkání. Pak však přišla šesnáctáminuta kdy Láďa Luňáček prošel přes celé hřiště a snižoval na 2:1.Poté ovšem stříleli branky domácí a my jsme si museli na další gól počkat až do 45. minuty kdy po autu Rosti Berana skóroval Michal Fišer a snížil na 7:2.V 55. minutěhrudníkem zakončoval Rosťa Beran po dlouhém autu Lukáše Blažka a upravil na 7:3. Další branku už jsme nedali ale naopak ještě dvě obdrželi .

Největší podíl na výsledku měl laxní přístup hráčů k zápasu ,ale také hrubé chyby v obraně kde se k míči sbíhají všichni hráči a zapomínají co se děje za nimi.

První poločas odchytal David Lupták a druhý Ladislav Luňáček.

Pohled – Havlíčkova Borová9:3(5:1)

Autor: Ladislav Luňáček

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.