Žáci vysoko prohráli v Pohledu

Havlíčkoborovští mladší žáci zajížděli o víkendu k dalšímu mistrovskému utkání do Pohledu. Bohužel se jim malé "derby" příliš nepovedlo a domů si odvezli vysokou prohru.

Na tento zápas jsme odjížděli s vidinou zisku třech bodů,ale ty jsme nechali soupeři docela za darmo. Od začátku kluci nastoupili ve volném tempu a to se vleklo po celý zápas.V druhé minutě jsme obdrželi první branku, další ve čtvrté, což dalo ráz celému utkání. Pak však přišla šesnáctáminuta kdy Láďa Luňáček prošel přes celé hřiště a snižoval na 2:1.Poté ovšem stříleli branky domácí a my jsme si museli na další gól počkat až do 45. minuty kdy po autu Rosti Berana skóroval Michal Fišer a snížil na 7:2.V 55. minutěhrudníkem zakončoval Rosťa Beran po dlouhém autu Lukáše Blažka a upravil na 7:3. Další branku už jsme nedali ale naopak ještě dvě obdrželi .

Největší podíl na výsledku měl laxní přístup hráčů k zápasu ,ale také hrubé chyby v obraně kde se k míči sbíhají všichni hráči a zapomínají co se děje za nimi.

První poločas odchytal David Lupták a druhý Ladislav Luňáček.

Pohled – Havlíčkova Borová9:3(5:1)

Autor: Ladislav Luňáček

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.