Žáci vysoko prohráli v Pohledu

Havlíčkoborovští mladší žáci zajížděli o víkendu k dalšímu mistrovskému utkání do Pohledu. Bohužel se jim malé "derby" příliš nepovedlo a domů si odvezli vysokou prohru.

Na tento zápas jsme odjížděli s vidinou zisku třech bodů,ale ty jsme nechali soupeři docela za darmo. Od začátku kluci nastoupili ve volném tempu a to se vleklo po celý zápas.V druhé minutě jsme obdrželi první branku, další ve čtvrté, což dalo ráz celému utkání. Pak však přišla šesnáctáminuta kdy Láďa Luňáček prošel přes celé hřiště a snižoval na 2:1.Poté ovšem stříleli branky domácí a my jsme si museli na další gól počkat až do 45. minuty kdy po autu Rosti Berana skóroval Michal Fišer a snížil na 7:2.V 55. minutěhrudníkem zakončoval Rosťa Beran po dlouhém autu Lukáše Blažka a upravil na 7:3. Další branku už jsme nedali ale naopak ještě dvě obdrželi .

Největší podíl na výsledku měl laxní přístup hráčů k zápasu ,ale také hrubé chyby v obraně kde se k míči sbíhají všichni hráči a zapomínají co se děje za nimi.

První poločas odchytal David Lupták a druhý Ladislav Luňáček.

Pohled – Havlíčkova Borová9:3(5:1)

Autor: Ladislav Luňáček

Rozlosování jaro 2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos