Žákům se na jaře zatím nedaří. Své tři zápasy prohráli

default.jpg
12.07.2017

První tři jarní utkání mají za sebou nejmenší borovští fotbalisté. Těm se však prozatím v jarní části výsledkově příliš nedaří.

Staré Ransko – Havlíčkova Borová 9:0 (2:0)

K prvnímu zápasu po zimě nastupovaliborovští žáci v nových dresech, ale ty jim moc štěstí nepřinesly. První poločas nenapovídal tomu, že by hosté měli utržit tak vysoký debakl jako v podzimní části, kdy doma se stejným soupeřem prohráli0:8.

První gól přišel v 17. minutě, když domácí zakončovali takřka do prázdné brány. Po deseti minutách hostující obrana nechala za zády domácího útočníka, který šel na Davida Luptáka a ten ho k zakončení nepustil pouze za cenu faulu. Rozhodčí nařídil penaltu, se kterou si však David poradil. „Bohužel naše radost netrvala dlouho a během minuty domácí přidali další branku, kdy naši obránci opět sbíhali k míči a zapomněli si hlídat druhou stranu,“ uvedl trenér Ladislav Luňáček.

Druhý poločas už byl plně v režii domácích, kteří přidali další branky. Poslední dvě trefy padly po hrubých chybách obrany. Borovští hráči měli dvě větší šance skórovat. Láďa Luňáček ve 48. minutě nastřelil spojnici břevna a tyče a druhou možnost měl Pavel Zvolánek v poslední minutě, který se ocitl sám před soupeřovou brankou, ale v poslední chvíli si moc předkopl míč a na zakončení už nedosáhl .

Sestava: Lupták D.-Blažek T.;Běhounek M.;Hájek D.;Balcar L.;Neubauer D.;Klement V.; Kučera D.;Luňáček L.;Zvolánek P.

Dlouhá Ves – Havlíčkova Borová2:1(2:1)

Ani ve druhém zápase se opět Borové nepovedlo získat tři body. Již od 4. minuty prohrávali po nešťastné teči po autovém vhazování. Vyrovnat se povedlo v 10. minutě Pavlu Zvolánkovi, který nadvakrát dopravil míč do soupeřovy brány. Po tomto gólu mohli hosté přidat další branky, ale střelecké štěstí je opustilo (2x tyč). Do konce poločasu přidal soupeř vítězný gól ve dvacáté minutě.

Více ze hry měli po celý zápas hosté, ale ti své šance nedokázali zúročit . Snad největší příležitost měl Pavel Zvolánek po rohovém kopu. Brankář vyrazil míč, Láďa Luňáček jej poslal zpět před branku, ale Pavel pálil těsně vedle odkryté brány.

Sestava: Lupták D.-Blažek T.;Běhounek M.;Hájek D.;Balcar L.;Neubauer D.;Neubauer P.; Klement V.;Kučera D.;Luňáček L.;Zvolánek P.

Havlíčkova Borová – Herálec1:5 (0:2)

„A ani do třetice se nám nepovedlo získat ani bod. Do tohoto zápasu jsme šli s velkou motivací vyhrát, ale od 15. minuty jsme prohrávali0:1 a pak asi po dvou minutách jsme dostali další gól. Vytvořili jsme si také šance, když soupeř chyboval v obraně, své možnosti jsme ale nevyužili. Do druhé půle jsme vstoupili s přesvědčením vyrovnat, nebo aspoň snížit a to se nám povedlo asi ve 35. minutě, kdy David Neubauer nadvakrát dorážel. Chlapci se snažili ještě otočit zápas, ale to se nepovedlo. Když hosté utekli na 3:1, kluky to složilo. Čtvrtý gól padl ze závaru před brankou a poslední z volného přímého kopu po faulu Pavla Zvolánka, když se hostující hráč trefil nádhernou střelou podbřevno,“ zhodnotil utkání borovský trenér.

Sestava: Lupták D.-Zvolánek P.;Dejmal O.;Běhounek M.;Hájek D.;Neubauer P.;Neubauer, Klement V.;Kučera D.;Luňáček L.

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.14) | hlasovalo (7)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozlosování jaro 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html
více