Žákům se na jaře zatím nedaří. Své tři zápasy prohráli

default.jpg
12.07.2017

První tři jarní utkání mají za sebou nejmenší borovští fotbalisté. Těm se však prozatím v jarní části výsledkově příliš nedaří.

Staré Ransko – Havlíčkova Borová 9:0 (2:0)

K prvnímu zápasu po zimě nastupovaliborovští žáci v nových dresech, ale ty jim moc štěstí nepřinesly. První poločas nenapovídal tomu, že by hosté měli utržit tak vysoký debakl jako v podzimní části, kdy doma se stejným soupeřem prohráli0:8.

První gól přišel v 17. minutě, když domácí zakončovali takřka do prázdné brány. Po deseti minutách hostující obrana nechala za zády domácího útočníka, který šel na Davida Luptáka a ten ho k zakončení nepustil pouze za cenu faulu. Rozhodčí nařídil penaltu, se kterou si však David poradil. „Bohužel naše radost netrvala dlouho a během minuty domácí přidali další branku, kdy naši obránci opět sbíhali k míči a zapomněli si hlídat druhou stranu,“ uvedl trenér Ladislav Luňáček.

Druhý poločas už byl plně v režii domácích, kteří přidali další branky. Poslední dvě trefy padly po hrubých chybách obrany. Borovští hráči měli dvě větší šance skórovat. Láďa Luňáček ve 48. minutě nastřelil spojnici břevna a tyče a druhou možnost měl Pavel Zvolánek v poslední minutě, který se ocitl sám před soupeřovou brankou, ale v poslední chvíli si moc předkopl míč a na zakončení už nedosáhl .

Sestava: Lupták D.-Blažek T.;Běhounek M.;Hájek D.;Balcar L.;Neubauer D.;Klement V.; Kučera D.;Luňáček L.;Zvolánek P.

Dlouhá Ves – Havlíčkova Borová2:1(2:1)

Ani ve druhém zápase se opět Borové nepovedlo získat tři body. Již od 4. minuty prohrávali po nešťastné teči po autovém vhazování. Vyrovnat se povedlo v 10. minutě Pavlu Zvolánkovi, který nadvakrát dopravil míč do soupeřovy brány. Po tomto gólu mohli hosté přidat další branky, ale střelecké štěstí je opustilo (2x tyč). Do konce poločasu přidal soupeř vítězný gól ve dvacáté minutě.

Více ze hry měli po celý zápas hosté, ale ti své šance nedokázali zúročit . Snad největší příležitost měl Pavel Zvolánek po rohovém kopu. Brankář vyrazil míč, Láďa Luňáček jej poslal zpět před branku, ale Pavel pálil těsně vedle odkryté brány.

Sestava: Lupták D.-Blažek T.;Běhounek M.;Hájek D.;Balcar L.;Neubauer D.;Neubauer P.; Klement V.;Kučera D.;Luňáček L.;Zvolánek P.

Havlíčkova Borová – Herálec1:5 (0:2)

„A ani do třetice se nám nepovedlo získat ani bod. Do tohoto zápasu jsme šli s velkou motivací vyhrát, ale od 15. minuty jsme prohrávali0:1 a pak asi po dvou minutách jsme dostali další gól. Vytvořili jsme si také šance, když soupeř chyboval v obraně, své možnosti jsme ale nevyužili. Do druhé půle jsme vstoupili s přesvědčením vyrovnat, nebo aspoň snížit a to se nám povedlo asi ve 35. minutě, kdy David Neubauer nadvakrát dorážel. Chlapci se snažili ještě otočit zápas, ale to se nepovedlo. Když hosté utekli na 3:1, kluky to složilo. Čtvrtý gól padl ze závaru před brankou a poslední z volného přímého kopu po faulu Pavla Zvolánka, když se hostující hráč trefil nádhernou střelou podbřevno,“ zhodnotil utkání borovský trenér.

Sestava: Lupták D.-Zvolánek P.;Dejmal O.;Běhounek M.;Hájek D.;Neubauer P.;Neubauer, Klement V.;Kučera D.;Luňáček L.

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.14) | hlasovalo (7)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více