Dorost

13.06.2011

Tak tohle nuda rozhodně nebyla! Jako na střelnici si museli připadat fotbalisté Borové a Dlouhé Vsi, kteří se letos potkali už po čtvrté a v utkání oba celky rozpoutaly doslova brankovou smršť. Po celý zápas byli mírně lepší domácí, ale Dlouhá Ves těžila z chyb domácích a zápas tak přinesl neuvěřitelných 12 branek.

09.06.2011
Po prohře s Jeřišnem přijela do Havličkové Borové Velká Losenice pouze s devíti muži do pole apodle toho také hra vypadala. Hra na jednu branku nakonec přinesla výsledek 8:0 pro Borovou
22.05.2011

K druhému ze šesti finálových zápasů zajížděl havlíčkoborovský dorost do Dlouhé Vsi, kde už na jaře jednou zvítězil. Zápas se hrál ve vysokém tempu a hlavně v prvním poločase měla hra spád, v druhém však už hrála pouze Borová a zvítězila 4:1

16.05.2011

Z prvního místa šel do nadstavbové části OP dorostu havlíčkoborovský dorost. Jako první  překážka na cestě za úspěchem stála Velká Losenice, která ve skupině A obsadila druhé místo. Zápas sliboval atraktivní podívanou, a to se také potvrdilo!

29.04.2011

Hned na úvod jarní části soutěže čekal borovské dorostence těžký úkol. Měli zvítězit v Dlouhé Vsi, která na podzim v Borové vysoko vyhrála. Přímý souboj o čelo tabulky zvládli hosté lépe a zaslouženě si odvážejí všechny tři body i prozatimní vedení v tabulce.

09.06.2010
V posledním domácím zápase se před slušnou návštěvou představil havlíčkoborovský dorost. Ten se doma utkal s týmem ze Štok, se kterým na podzim prohrál 3:2. Tentokrát po atraktivním zápase skončilo utkání 2:2.
03.06.2010
Tři střely, tři góly a tři body, i tak by se dal charakterizovat přímý souboj o třetí místo havlíčkoborovského dorostu na hřišti v Habrech. Borové se podařilo třikrát skoro úplně stejnými střelami rozvlnit síť a odvezla si tak drahocenné vítězství.
28.05.2010
Na borovský dorost čekal velice náročný program. Během 23 hodin musel sehrát dvě důležitá utkání v boji o třetí místo. V pátek ho čekal Herálec a v sobotu Velká losenice. Obě utkání dorost dokázal vyhrát a připsal si tak tři kola před koncem soutěže do tabulky důležitých 6 bodů.
1 z 80 1 2 »

Rozpis jaro 2018 A +B tým

21.05.2018 | zabiii

*DRINK*@=

21.05.2018 | Frucko

*YAHOO*:-D#:;-)*::D*

21.05.2018 | Frucko

Jedna výhra a hned všechno najednou jde.

21.05.2018 | Předseda

Juchů! *::D* už fungujeme *YAHOO*

03.04.2018 | Bruky

Brigáda ve středu v 17.00 hodin na hřišti u sokolovny. Zatím jsme nahlášení 3. A prace je tu ještě dost. Tak doufám, že nas bude více.