Dorost

13.06.2011

Tak tohle nuda rozhodně nebyla! Jako na střelnici si museli připadat fotbalisté Borové a Dlouhé Vsi, kteří se letos potkali už po čtvrté a v utkání oba celky rozpoutaly doslova brankovou smršť. Po celý zápas byli mírně lepší domácí, ale Dlouhá Ves těžila z chyb domácích a zápas tak přinesl neuvěřitelných 12 branek.

09.06.2011
Po prohře s Jeřišnem přijela do Havličkové Borové Velká Losenice pouze s devíti muži do pole apodle toho také hra vypadala. Hra na jednu branku nakonec přinesla výsledek 8:0 pro Borovou
22.05.2011

K druhému ze šesti finálových zápasů zajížděl havlíčkoborovský dorost do Dlouhé Vsi, kde už na jaře jednou zvítězil. Zápas se hrál ve vysokém tempu a hlavně v prvním poločase měla hra spád, v druhém však už hrála pouze Borová a zvítězila 4:1

16.05.2011

Z prvního místa šel do nadstavbové části OP dorostu havlíčkoborovský dorost. Jako první  překážka na cestě za úspěchem stála Velká Losenice, která ve skupině A obsadila druhé místo. Zápas sliboval atraktivní podívanou, a to se také potvrdilo!

29.04.2011

Hned na úvod jarní části soutěže čekal borovské dorostence těžký úkol. Měli zvítězit v Dlouhé Vsi, která na podzim v Borové vysoko vyhrála. Přímý souboj o čelo tabulky zvládli hosté lépe a zaslouženě si odvážejí všechny tři body i prozatimní vedení v tabulce.

09.06.2010
V posledním domácím zápase se před slušnou návštěvou představil havlíčkoborovský dorost. Ten se doma utkal s týmem ze Štok, se kterým na podzim prohrál 3:2. Tentokrát po atraktivním zápase skončilo utkání 2:2.
03.06.2010
Tři střely, tři góly a tři body, i tak by se dal charakterizovat přímý souboj o třetí místo havlíčkoborovského dorostu na hřišti v Habrech. Borové se podařilo třikrát skoro úplně stejnými střelami rozvlnit síť a odvezla si tak drahocenné vítězství.
28.05.2010
Na borovský dorost čekal velice náročný program. Během 23 hodin musel sehrát dvě důležitá utkání v boji o třetí místo. V pátek ho čekal Herálec a v sobotu Velká losenice. Obě utkání dorost dokázal vyhrát a připsal si tak tři kola před koncem soutěže do tabulky důležitých 6 bodů.
1 z 80 1 2 »

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

18.09.2018 | Bruky

ZÁPAS S HB JE V NEDĚLI, NE V SOBOTU, JAK JE UVEDENO V ROZPISU. ZAČÁTEK VE STEJNÝ ČAS.

29.08.2018 | Frucko

Nějak zapomněli na naše šance nebo jsme žádné neměli? *DONT_KNOW*

27.08.2018 | C@rlos - článek z webu Hněvkovic

MUŽI: 3. KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BOROVÁ B 0:1 (0:1), hráno v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth SESTAVA: J.Rajdl - P.Končel, S.Votoček (68. Z.Rajdl), P.Rajdl (72. L.Vavrla), O.Šťastný - M.Maška, M.Fanta, M.Večeřa (60. M.Peroutka), A.Procházka - J.Chyba (68. J.Vošický), M.Pipek Do pouťového utkání jsme nastoupili bez zraněných z Mírovky - J.Těšínského a M.Nulíčka, u kterých to vypadá na delší pauzu a bez dovolenkujího M.Pajera. V první půli se hrálo vyrovnané utkání, první zahrozili hosté, z našich hráčů si první střelu (a jednu z mála v zápase) na bránu připsal M.Večeřa v 16. minutě. Zkušený hostující útočník Provazník nejprve prověřil z trestného kopu našeho brankáře ve 20. minutě, J.Rajdl pěkným zákrokem zabránil gólu. Zhruba ve 28. minutě po našem faulu před vápnem si stejný hráč postavil míč znovu a z levé strany ze zhruba 22 metrů vymetl šibenici naší branky krásnou střelou -- 0:1. Pokračovala bojovná a vyrovnaná hra obou soupeřů. Naší největší šanci na vyrovnání měl ve 42. minutě M.Pipek, jenž šel po pěkné akci z boku sám na bránu, ale vychytal ho hostující Žák. Do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovou ztrátou. Ve druhé půli se hra Hněvkováků zlepšila. V prvních pěti minutách jsme měli několik neúspěšných závarů ve vápně. Hostující obrana však působila velmi jistým dojmem a konsolidovaně. Čas hrál postupně do not dobře takticky hrajícím hostům, kterým se nakonec povedla výhra ubojovat. Co naplat, že měli v poslední čtvrtině zápasu oranžovo-černí navrch. V závěru zápasu ještě zahrozili naši hráči dvakrát, ale celkem povedené střely P.Končela a A.Procházky šly nad, těsně vedle mířila tvrdá střela O.Šťastného zhruba v půli druhého dějství. A tak se naši diváci, kterých se sešel celkem slušný počet, pouťového bodového zisku nedočkali. A to i přesto, že utkání by alespoň remíza slušela. Abychom ´´dodrželi´´ trend minulých zápasu, se zraněným kotníkem odkulkal ve druhé půli P.Rajdl a i jeho start je v dalších zápasech nejistý. Naopak novou posilou se stal bývalý hráč H.Brodu a Ledče Matěj Svoboda, kterého jsme získali díky vstřícnému kroku mateřského Slovanu H.Brod. Tabulka je po třech kolech vyrovnaná, my jí však uzavíráme téměř na samém konci. V příštích dvou venkovních zápasech by bylo dobré, aby naši hráči zabrali a přidali do ní nějaké body.

27.08.2018 | Frucko

Přesně tak. *::D**::D**DRINK* *YAHOO*

23.08.2018 | bagi

Všem co se podíleli, na pořádání všech akcí bych chtěl poděkovat. Díky *DRINK**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D*