Dorost remizoval s vedoucím týmem tabulky

V posledním domácím zápase se před slušnou návštěvou představil havlíčkoborovský dorost. Ten se doma utkal s týmem ze Štok, se kterým na podzim prohrál 3:2. Tentokrát po atraktivním zápase skončilo utkání 2:2.
Zápas sliboval od dvou střelecky nejúspěšnějších týmů soutěže útočnou podívanou. Což se ukázalo jako správný předpoklad a zápas se tak opravdu vyvíjel. Od úvodního hvizdu se hra přelévala ze strany na stranu, ale žádný tým si nedokázal vypracoval vyloženou šanci. Asi v 10. minutě se ke své první střele dostal Doležal, který dělovkou zpoza šestnáctky nedal brankáři šanci a otevřel tak skóre zápasu. Poté se do vyložené šance dostal hostující Lóži, jeho střelu k tyči ale brankář Stehno reflexivně vyrazil nohou. Vyrovnání přišlo z pokutového kopu. Pronikajícího hostujícího záložníka zastavil nedovoleně Rosický a následnou penaltu s přispěním brankáře Stehna a tyče domácí brány proměnil Lóži. Atraktivní fotbal pokračoval i nadále. Doležal střílel nad, Benc téměř osamocen před brankářem špatně trefil míč a Sobotkovu střelu zlikvidoval golman hostí.. Na druhé straně se opět zaskvěl Stehno, když znovu nohou vyrazil střelu hostujícího útočníka. Do vedení šli však znovu domácí. Po přihrávce z hlouby pole se Benc dostal až před brankáře hostů a s velkým nadhledem ho překonal. 2:1. Jenže z vedení se domácí hráči neradovali dlouho. Po odraženém míči po rohovém kopu se ke střele dostal Kubík, který střelou opět o tyčku nedal Stehnovi šanci. Druhý poločas si už oba týmy hlídaly, aby neudělaly fatální chybu a neztratily tak drahocenný bod, který hostům zaručoval postup do krajské soutěže a domácím vyhlídky na druhé místo. Do druhé půle však nastoupili mnohem aktivněji borovští dorostenci. Obléhali hostující bránu a vytvářeli si i šance. Štukhejlovi chybělo deset centimetrů, aby dosáhl na pěknou přihrávku přes málé vápno. Ze šestnáctky střílel znovu Doležal, jeho prudkou střelu k tyči ale hostující brankář vyrazil. Později se osmělili i hosté ze Štok. V největší příležitosti ale trefil jejich útočník technickou střelou břevno a skóre se tedy neměnilo. Hned z protiútoku si na půlce přebral míč Sobotka a pádil s ním do otevřené hostující obrany, předložil ho do běhu Doležalovi ale ten z malého vápna střílel trestuhodně mimo. Těsně před závěrečným hvizdem neproměnili hosté volný přímý kop a zápas tak skončil 2:2. V posledním zápase sezóny zajíždí Borová do Strého Ranska, kde se utká v přímém souboji o druhé místo. Pokud prohraje může se kldině stát že v konečné tabulce skončí až na 5. místě.Havlíčkova Borová – Štoky 2:2 (2:2)Branky: Benc, DoležalSestava: Stehno – Havlíček, Rosický, Frühbauer, Čermák – Štukhejl, Doležal, Halama, Fikar – Sobotka, Benc (Venc, Kryštofek)
Autor: Petr Doležal

Rozpis příprava

17.2.2018 18:00 UT Chotěboř - HB A - Rozsochatec

25.2.2018 18:00 UT ZR HB A - Hamry nad Sázavou

11.3.2018 16:00 UT ZR HB A - Herálec ZR

24.2.2018 18:00 UT Chotěboř HB B - Vepřová

3.3.2018 18:00 UT Chotěboř HB B - V. Losenice

13.02.2018 | Adam

24.2. Od 18:00 hodin přátelské utkání proti vepřové pro beko. Sraz v 17:00. Hraje se v Chotěboři

02.02.2018 | pulec

kdo pak píská?

18.01.2018 | Bagi

Áčko jo

11.01.2018 | Adam

čus 3.března od 18 hod. přátelské utkání proti Velké Losenici ve ždáru

06.01.2018 | Bruky

Tak hoši, zítra 7.1.2018 v 15:00 hodin první trénink A+B. Sraz v kabinách ve 14:30 hodin. Půjdeme nahoru k vodárně, v případě hodně špatného počasí do sokolovny.