Dorost remizoval s vedoucím týmem tabulky

V posledním domácím zápase se před slušnou návštěvou představil havlíčkoborovský dorost. Ten se doma utkal s týmem ze Štok, se kterým na podzim prohrál 3:2. Tentokrát po atraktivním zápase skončilo utkání 2:2.
Zápas sliboval od dvou střelecky nejúspěšnějších týmů soutěže útočnou podívanou. Což se ukázalo jako správný předpoklad a zápas se tak opravdu vyvíjel. Od úvodního hvizdu se hra přelévala ze strany na stranu, ale žádný tým si nedokázal vypracoval vyloženou šanci. Asi v 10. minutě se ke své první střele dostal Doležal, který dělovkou zpoza šestnáctky nedal brankáři šanci a otevřel tak skóre zápasu. Poté se do vyložené šance dostal hostující Lóži, jeho střelu k tyči ale brankář Stehno reflexivně vyrazil nohou. Vyrovnání přišlo z pokutového kopu. Pronikajícího hostujícího záložníka zastavil nedovoleně Rosický a následnou penaltu s přispěním brankáře Stehna a tyče domácí brány proměnil Lóži. Atraktivní fotbal pokračoval i nadále. Doležal střílel nad, Benc téměř osamocen před brankářem špatně trefil míč a Sobotkovu střelu zlikvidoval golman hostí.. Na druhé straně se opět zaskvěl Stehno, když znovu nohou vyrazil střelu hostujícího útočníka. Do vedení šli však znovu domácí. Po přihrávce z hlouby pole se Benc dostal až před brankáře hostů a s velkým nadhledem ho překonal. 2:1. Jenže z vedení se domácí hráči neradovali dlouho. Po odraženém míči po rohovém kopu se ke střele dostal Kubík, který střelou opět o tyčku nedal Stehnovi šanci. Druhý poločas si už oba týmy hlídaly, aby neudělaly fatální chybu a neztratily tak drahocenný bod, který hostům zaručoval postup do krajské soutěže a domácím vyhlídky na druhé místo. Do druhé půle však nastoupili mnohem aktivněji borovští dorostenci. Obléhali hostující bránu a vytvářeli si i šance. Štukhejlovi chybělo deset centimetrů, aby dosáhl na pěknou přihrávku přes málé vápno. Ze šestnáctky střílel znovu Doležal, jeho prudkou střelu k tyči ale hostující brankář vyrazil. Později se osmělili i hosté ze Štok. V největší příležitosti ale trefil jejich útočník technickou střelou břevno a skóre se tedy neměnilo. Hned z protiútoku si na půlce přebral míč Sobotka a pádil s ním do otevřené hostující obrany, předložil ho do běhu Doležalovi ale ten z malého vápna střílel trestuhodně mimo. Těsně před závěrečným hvizdem neproměnili hosté volný přímý kop a zápas tak skončil 2:2. V posledním zápase sezóny zajíždí Borová do Strého Ranska, kde se utká v přímém souboji o druhé místo. Pokud prohraje může se kldině stát že v konečné tabulce skončí až na 5. místě.Havlíčkova Borová – Štoky 2:2 (2:2)Branky: Benc, DoležalSestava: Stehno – Havlíček, Rosický, Frühbauer, Čermák – Štukhejl, Doležal, Halama, Fikar – Sobotka, Benc (Venc, Kryštofek)
Autor: Petr Doležal

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.