Oslabená Losenice odjela s pořádným výpraskem

Po prohře s Jeřišnem přijela do Havličkové Borové Velká Losenice pouze s devíti muži do pole apodle toho také hra vypadala. Hra na jednu branku nakonec přinesla výsledek 8:0 pro Borovou

Po domácí prohře 4:1 s Jeřišnem a po velmi špatném výkonu musel havlíčkoborovský dorost naplno bodovat s outseidrem skupiny, který se nachází na chvostu finálové tabulky.

Skóre zápasu otevřel asi v 5. minutě střelou k tyči Halama. Druhý gól přidal Fišer. Jeho střela z 20. metrů se při cestě do brány ještě otřela o tyč. Poté se do útoku přesunul Rosický a dvěma góly prakticky rozhodl zápas. Do poločasu se ještě trefil Doležal a poločasové skore tak upravil na 5:0. V druhé půli se zápas pouze dohrával a hrálo se pouze na to, jakým výsledkem zápas skončí. To může hrát při konečném zúčtování docela významnou roli. Góly nakonec přidal postupně Havlíček, Fikar a nejhezčí branku zápasu vstřelil po sólovém úniku střelou pod víko Fišer.

Dorost si tak do tabulky přidal jednoduše získané tři body a v příštím kole jej doma čeká Dlouhá Ves, kterou už na jaře dvakrát porazil v celkovém skóre 7:2. Pokud se dorostu podaří zvítězit v obou zbývajících zápasech, bude se tak radovat z celkového prvenství.

Přijdte nás podpořit v sobotu od 16:30 do místního areálu !!!

Havlíčkova Borová – Jeřišno 1:4 (1:1)

Branka: Fikar

Havlíčkova Borová – Velká Losenice 8:0 (5:0)

Branky: Fišer 2, Rosický 2, Fikar, Doležal, Havlíček

Sestava: Benc Z. – Havlíček, Rosický, Stehno, Fišer – Fikar, Halama, Doležal, Starý – Sobotka, Benc S.

Tým

R

Sk.

±