Dorost zvítězil v Dlouhé Vsi a posunul se do čela tabulky

Hned na úvod jarní části soutěže čekal borovské dorostence těžký úkol. Měli zvítězit v Dlouhé Vsi, která na podzim v Borové vysoko vyhrála. Přímý souboj o čelo tabulky zvládli hosté lépe a zaslouženě si odvážejí všechny tři body i prozatimní vedení v tabulce.

Dlouhá Ves - Havlíčkova Borová 1 : 3 ( 1:1 )

branky: 5. Pospíchal - 20. Halama, 46. a 72. Fikar, Sudí: Fulier

Sestava: Stehno - Fišer, Frúhbauer,Rosický, Čermák - Fikar, Halama, Doležal, Havlíček - Sobotka, Benc St.( 77. Starý )

V prvním jarním mistrovském utkání dorostu hraném na horké dlouhovesské půdě se domácí již v 5. minutě utěšenou střelou po zemi zpoza šestnáctky ujali Pospíchalem vedení 1:0. Hosty však jednobrankové manko nepoložilo a při vyrovnání Halama obelstil i brankáře a zasunul míč pohodlně do prázdné brány. V 35. minutě zakončoval Sobotka do branky, avšak asistent mylně odmával ofsajd a gól nebyl sudím neuznán. Hned po přestávce Fikar po pěkném sólu z půli hřiště strhl vedení na stranu Borové. 2:1 a později tentýž hráč zvýšil na 3:1. Hosté již zbytek zápasu v pohodě kontrolovali a zaslouženě si z horké půdy mladšího soupeře odvážejí výhru.

Pavel Štukhejl

Autor: Pavel Štukhejl

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.