Šestibodový víkend pro borovský dorost

default.jpg
12.07.2017
Na borovský dorost čekal velice náročný program. Během 23 hodin musel sehrát dvě důležitá utkání v boji o třetí místo. V pátek ho čekal Herálec a v sobotu Velká losenice. Obě utkání dorost dokázal vyhrát a připsal si tak tři kola před koncem soutěže do tabulky důležitých 6 bodů.
Havlíčkova Borová – HerálecUž před zápasem to vypadalo, že hosté nepřijeli pouze bránit a chtěli si rozhodně odvézt plný počet bodů domů do Herálce. Za jejich rozcvičku a předzápasové taktické plány by se nemuseli stydět ani hráči hrající ligu mistrů. V zápase však vypadalo všechno jinak. Borová do zápasu vlétla jako uragán a za 20 minut vedla 3:0. To byla pro hosty opravdu studená sprcha. Z přímého kopu se trefil Kryštofek, Halama zvyšoval střelou z hranice velkého vápna a Sobotka technickou střelou završil poločasové skóre na 3:0. Domácí hosty prakticky k ničemu nepustili a to neměli zdaleka tak kvalitní rozcvičku. Po změně stran domácí hned po rozehrávce předvedli akci hodnou lize mistrů. Ovšem po řadě rychlých a přesných přihrávek skončil míč z kopačky Bence na tyči. Herálci se podařilo snížit po přímém kopu na 3:1. Hned v zápětí ale domácí zvýšili na 4:1, když se trefil Halama. Dokázal se trefit i Zdeněk Benc. A po samostatném průniku trefil přesně k tyči znovu Kryštofek a zvyšoval tak na 6:1. Konečnou podobu výsledku dal znovu Kryštofek, který si srazil do brány střelu hostů a uzavřel tak brankový účet na 6:2.Výsledek: 6:2 (3:0)Branky: Halama 2, Kryštofek 2, Benc Z., SobotkaHavlíčkova Borová – Velká Losenice Do zápasu vstoupila aktivněji Velká Losenice a první poločas se odehrál pouze na polovině havlíčkoborovského dorostu. Na domácích byla znát únava z pátečního utkání a nemohli se vůbec prosadit. Hosté zahodili několik vyložených šancí a poločas skončil 0:0. Nejprve trefil břevno Mikeš, pak se sám před Stehnem zjevil Halík, ale trestuhodně přestřelil. K několika střelám se dostal také Kamarád, ale se všemi si s jistotou poradil brankář domácích Stehno. Nutno říct, že domácí hráli poctivě z defenzívy a většina míčů skončila na kopačkách domácí obrany, v čele se skvěle hrajícím Rosickým. Druhý poločas se už vyvíjel jinak. Domácí se osmělili směrem dopředu a mohli se hned po rozehrávce dostat do vedení. Perfektní příležitost ke vstřelení měl Fikar, kterému se ovšem nepovedlo zužitkovat přihrávku Sobotky a střílel mimo. Poté střílel z velikého úhlu do tyče Halama a zanedlouho orazítkoval stejnou tyč i Fikar, který zkoušel překvapit skvěle chytajícího Neubauera patičkou. Rozhodnutí tak přišlo asi 15 minut před koncem. Po rohovém kopu se ke střele dostal Doležal, který trefil zhruba ze šestnáctky břevno Neubauerovi brány. Míč se dostal ke zcela volnému Halamovi a ten nadvakrát překonal Neubauera – 1:0. Konec zápasu si už domácí pohlídali a navíc mohl Sobotka několikrát navýšit skóre z brejku, ale nikdy nedokázal rozvlnit síť. Domácí tak vyhráli 1:0 a z obou derby s Velkou Losenicí dokázali udržet čisté konto. Nyní je čeká veledůležitý zápas o třetí místo v Habrech. Na zápas se odjíždí v neděli v 13:00.Výsledek: 1:0 (0:0)Branka- HalamaSestava: Stehno- Havlíček, Rosický, Kryštofek, Čermák- Štukhejl, Halama, Doležal, Benc S.- Sobotka, Fikar (Antl, Venc)
Autor: Petr Doležal
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více