Dorost bere první body v play - off

Z prvního místa šel do nadstavbové části OP dorostu havlíčkoborovský dorost. Jako první  překážka na cestě za úspěchem stála Velká Losenice, která ve skupině A obsadila druhé místo. Zápas sliboval atraktivní podívanou, a to se také potvrdilo!

Od začátku zápasu a po celý první poločas byla aktivnější domácí Losenice, ale vyloženou příležitost si nevytvořila. Hru jim tvořil zejména Kamarád s Hromádkou ve středu pole, ale vetšinou jejich akce končily na kopačkách borovských obránců nebo nepřesnou přihrávkou za obranu. S přímým volným kopem Kamaráda si bez problému poradila kvalitní náhrada za brankáře Stehna v bráně Zdeněk Benc.

Do hry také postupem času více a více promlouvali také hosté z Borové. První přiležitost skončila po rohovém kopu nepřesnou hlavičkou vedle domácí brány. Úvodní gól přišel až těsně před poločasovou pauzou. Standardní situaci zahrál Fikar do spojnice domácí brány, odražený míč dorážel Doležal do odkryté svatyně, kde ho rukou vyrazil obránce Neubauer. Rozhodčí Mošner neváhal ani vteřinu, odpískal pokutový kop a udělil Neubauerovi červenou kartu. Nařízenou penaltu se štěstím proměnil Fikar

V druhém poločase byli i v deseti jasně lepší domácí. Vytvářeli si dostatek šancí a byli běhavější a silnější na balonu. Standartní situace Hromádky skončila na tyči Bencovi brány. Paradoxně tak udeřili na druhé straně hosté. Rohový kop Sobotky usměrnil krásně z voleje k tyči Frühbauer. Třetí a rozhodující gól vstřelil po úniku přes půl hřiště zkušeně Halama a bylo rozhodnuto. Domácí korigovali skóre až v nastaveném čase, kdy se ze standratní situace se štěstím trefil Kamarád.

Velká Losenice - Havlíčkova Borová 1:3(0:1)

Branky: Fikar(p), Frühbauer, Halama

Sestava – Benc – Starý, Rosický, Frühbauer, Havlíček – Fikar, Halama, Doležal, Čermák – Kryštofek (Stehno), Sobotka

Petr Doležal

Autor: Petr Doležal

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek