Dorost kráčí za mistrovským titulem

K druhému ze šesti finálových zápasů zajížděl havlíčkoborovský dorost do Dlouhé Vsi, kde už na jaře jednou zvítězil. Zápas se hrál ve vysokém tempu a hlavně v prvním poločase měla hra spád, v druhém však už hrála pouze Borová a zvítězila 4:1

Do zápasu vstupovali hosté opět s jiným brankářem. Tentokrát zraněného Stehna nahradil Fišer a i on se stal kvalitní náhradou.

V úvodu zápasu byli domácí aktivnější a tlačili se do útoku. Chybu v rozehrávce potrestal domácí útočník pěknou střelou a dostal tak Dlouhou Ves do vedení. Postupně se hra začala vyrovnávat a také hosté si vytvářeli šance. Po průniku Halamy do šestnáctky se kopala penalta, kterou opět suveréně proměnil Fikar. Další šanci měl po parádní kombinaci ve středu pole Čermák, ale trefil pouze tyč. Sám na bránu šel i Halama, ale toho vychytal domácí brankář. Sobotka trefil po centru Stehna hlavou střed brány a domácí brankář stačil střelu vyrazit. Poločas tak skončil 1:1

Druhý poločas už ovládli fyzicky lépe vybavení borovští fotbalisté. Z nenápadné akce se trefil levou nohou Fikar, což domácí položilo. Zanedlouho Fikar dovršil hatrick, když využil Čermákův aut a zkušeně překonal domácího brankáře potřetí. Na konci zápasu ještě utekl domácím zadákům Halama, byl faulován a nařízenou penaltu proměnil Doležal.

Borová tak po kvalitním výkonu kráčí za vítězstvím v soutěži. Dalším soupeřem na řadě bude v pátek v podvečer Jeřišno.

Dlouhá Ves - Havlíčkova Borová 1:4(1:1)

Branky: Fikar 3, Doležal

Sestava: Fišer – Havlíček, Rosický, Frühbauer, Starý – Halama, Doležal, Fikar, Čermák – Stehno, Sobotka

Autor: Petr Doležal

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.