Dorost si upevnil třetí místo v tabulce

default.jpg
12.07.2017
Tři střely, tři góly a tři body, i tak by se dal charakterizovat přímý souboj o třetí místo havlíčkoborovského dorostu na hřišti v Habrech. Borové se podařilo třikrát skoro úplně stejnými střelami rozvlnit síť a odvezla si tak drahocenné vítězství.
Od úvodu zápasu byla k vidění divácky zajímavá podívaná s mnoha šancemi na obou stranách. Obě obrany ale dlouho odolávaly. Domácí hráli velice jednoduše, snažili se nakopávat dlouhé balóny do útoku, kde spoléhali na svoji útočnou sílu, která dohromady nastřílela už 48 gólu, a to Jan a Pavel Bártíkovi. Nutno říct, že nebezpečnější pro obranu hostů byl spíše Jan, který dělal obraně Borové problémy hlavně svojí rychlostí. Po jedné akci se dostal až před brankáře Stehna, ale v rozhodující chvíli si balón moc předkopnul a Stehno v bráně hostí míč sebral. Gól tak přišel na druhé straně. Štukhejl na pravé straně vymíchal dva hráče, poslal míč na Sobotku, který si míč přebral zády k bráně, rychle se otočil a perfektní technickou střelou z 20 metrů rozvlnil síť poprvé. Do poločasu ještě domácí zahrozili několika brejky. Po jednom z nich směřoval už na prázdnou bránu Bártík Jan, ale Rosicky mu perfektním a čistým skluzem míč odebral. V další šanci musel z brány Stehno, který odkopnul míč před dobíhajícím útočníkem jenom znovu k Janu Bártíkovi, který střílel z první. Brankář Stehno se ale znovu vyznamenal a rychlým návratem do brány stihl střelu zlikvidovat. Poločas tak skončil 1:0 pro hosty.Do druhého poločasu musel nastoupit místo zraněného Halamy S. Benc, který se postavil na hrot útoku a do středu pole se posunul Sobotka. To se ukázalo jako výborný tah a právě Sobotka se dostal něco málo za středovým kruhem ke střele. Perfektní střelou, podobnou té jako u první gólové situace, ale asi o dvacet metrů dál, dokázal znovu přehodit domácího brankáře a rozvlnil tak síť domácích podruhé. Pak se do vyložené šance dostal Z. Benc ale přesnou Sobotkovu přihrávku nedokázal přetavit v gól. Asi 20 minut před koncem se domácím podařilo snížit. Prokombinovali se borovskou obranou a zakončující J. Bártík mířil přesně k tyči. Pak se znovu vyznamenal brankář Stehno, který zlikvidoval nebezpečnou střelu po odraženém míči z rohového kopu. Uklidňující gól na 3:1 vstřelil Doležal. Ten dostal přihrávku od Sobotky a téměř stejnou střelou jako Sobotka, ale asi o 15 metrů blíže k bráně překonal bezmocného brankáře domácích. Do vyložené šance se dostal Zdeněk Benc, ale v jasné pozici trefil pouze tyč. Po vyloučení Bártíka Pavla to vypadalo na jasnou záležitost. Ale Jan Bártík dokázal v 85. minutě snížit na 3:2. Následnému tlaku se ale borovští ubránili a v závěru rozhodl a výhře Borové mladý Stanislav Benc, který namířil míč přesně do opuštěné brány domácích a uzavřel tak gólové hody na 4:2. Pochvalu za výkon zaslouží celý tým, ve kterém vyčnívali Marcel Sobotka, Kamil Štukhejl a v poslední době také dobře bránící Matěj Havlíček.Výsledek: Habry - Havlíčkova Borová 2:4 (0:1) Branky: Sobotka 2, Doležal, Benc S. Sestava: Stehno- Havlíček, Frühbauer, Rosický, Čermák- Fikar, Doležal, Halama, Štukhejl- Sobotka, Benc Z. (Benc S.)
Autor: Petr Doležal
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více