Dorost si upevnil třetí místo v tabulce

default.jpg
12.07.2017
Tři střely, tři góly a tři body, i tak by se dal charakterizovat přímý souboj o třetí místo havlíčkoborovského dorostu na hřišti v Habrech. Borové se podařilo třikrát skoro úplně stejnými střelami rozvlnit síť a odvezla si tak drahocenné vítězství.
Od úvodu zápasu byla k vidění divácky zajímavá podívaná s mnoha šancemi na obou stranách. Obě obrany ale dlouho odolávaly. Domácí hráli velice jednoduše, snažili se nakopávat dlouhé balóny do útoku, kde spoléhali na svoji útočnou sílu, která dohromady nastřílela už 48 gólu, a to Jan a Pavel Bártíkovi. Nutno říct, že nebezpečnější pro obranu hostů byl spíše Jan, který dělal obraně Borové problémy hlavně svojí rychlostí. Po jedné akci se dostal až před brankáře Stehna, ale v rozhodující chvíli si balón moc předkopnul a Stehno v bráně hostí míč sebral. Gól tak přišel na druhé straně. Štukhejl na pravé straně vymíchal dva hráče, poslal míč na Sobotku, který si míč přebral zády k bráně, rychle se otočil a perfektní technickou střelou z 20 metrů rozvlnil síť poprvé. Do poločasu ještě domácí zahrozili několika brejky. Po jednom z nich směřoval už na prázdnou bránu Bártík Jan, ale Rosicky mu perfektním a čistým skluzem míč odebral. V další šanci musel z brány Stehno, který odkopnul míč před dobíhajícím útočníkem jenom znovu k Janu Bártíkovi, který střílel z první. Brankář Stehno se ale znovu vyznamenal a rychlým návratem do brány stihl střelu zlikvidovat. Poločas tak skončil 1:0 pro hosty.Do druhého poločasu musel nastoupit místo zraněného Halamy S. Benc, který se postavil na hrot útoku a do středu pole se posunul Sobotka. To se ukázalo jako výborný tah a právě Sobotka se dostal něco málo za středovým kruhem ke střele. Perfektní střelou, podobnou té jako u první gólové situace, ale asi o dvacet metrů dál, dokázal znovu přehodit domácího brankáře a rozvlnil tak síť domácích podruhé. Pak se do vyložené šance dostal Z. Benc ale přesnou Sobotkovu přihrávku nedokázal přetavit v gól. Asi 20 minut před koncem se domácím podařilo snížit. Prokombinovali se borovskou obranou a zakončující J. Bártík mířil přesně k tyči. Pak se znovu vyznamenal brankář Stehno, který zlikvidoval nebezpečnou střelu po odraženém míči z rohového kopu. Uklidňující gól na 3:1 vstřelil Doležal. Ten dostal přihrávku od Sobotky a téměř stejnou střelou jako Sobotka, ale asi o 15 metrů blíže k bráně překonal bezmocného brankáře domácích. Do vyložené šance se dostal Zdeněk Benc, ale v jasné pozici trefil pouze tyč. Po vyloučení Bártíka Pavla to vypadalo na jasnou záležitost. Ale Jan Bártík dokázal v 85. minutě snížit na 3:2. Následnému tlaku se ale borovští ubránili a v závěru rozhodl a výhře Borové mladý Stanislav Benc, který namířil míč přesně do opuštěné brány domácích a uzavřel tak gólové hody na 4:2. Pochvalu za výkon zaslouží celý tým, ve kterém vyčnívali Marcel Sobotka, Kamil Štukhejl a v poslední době také dobře bránící Matěj Havlíček.Výsledek: Habry - Havlíčkova Borová 2:4 (0:1) Branky: Sobotka 2, Doležal, Benc S. Sestava: Stehno- Havlíček, Frühbauer, Rosický, Čermák- Fikar, Doležal, Halama, Štukhejl- Sobotka, Benc Z. (Benc S.)
Autor: Petr Doležal
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více