Muži B

2017-08-08-20-21-14.jpg title=
21.08.2017

Po dvou odehraných kolech měla havlíčkoborovská rezerva na kontě tři body. V prvním zápase podlehla smolně v Habrech 4:2, o týden později pak Borová doma rozdrtila Leštinu 7:0. Třetí zápas čekal na borovské hráče v Ledči. A jak se ukázalo, domácí jsou a zřejmě budou favority celé soutěže. Hosté neměli nárok a domů si přivezli „bůra“.

15.09.2016

Do šestého kola jsme vyrazili do blízkého Šlapánova, kde jsme chtěli bojovat. Opět jsme museli přeházet sestavu, jelikož nám chyběli útočníci a Aleš Frühbauer nemohl hrát kvůli červené kartě z minulého zápasu. Naštěstí nám alespoň zaplnili lavičku náhradníků kluci z A týmu. Při pohledu na otřesné a tvrdé hřiště jsme ihned pochopili proč většina protihráčů má na nohách turfy.

09.09.2016

K druhému domácímu zápasu se konalo derby s Českou Bělou. Do zápasu se k nám připojili Zděněk Frühbauer na středu zálohy a v útoku Petr Veselý.

22.08.2016

Atraktivní soupeř se v neděli odpoledne postavil u sokolovny borovskému béčku. „C“ tým havlíčkobrodského Slovanu totiž jistě bude patřit k nejlepším týmům letošní III. třídy. Ve svém středu má hned několik velezkušených a kvalitních hráčů. Domácí bohužel totálně prospali první čtvrtinu, a to je možná stálo šanci na body. Ve zbytku utkání byli soupeři velmi důstojným soupeřem a k vidění tak byla (na třetí třídu) nadstandardní podívaná.

18.08.2016

Do druhého zápasu naše beko odcestovalo do Leštiny, kde z minulé sezóny mělo co oplácet. Jelikož jsme se sešli v plné sestavě, které chyběl jenom gólman a z minula vyloučený Tomáš Cacek, jelo se s velkým očekáváním a optimismem.

11.08.2016

Do prvního západu odjelo beko do - v domácím prostředí silného - Dolního Města. Na zápas se kvůli velké absenci hráčů ze základní sestavy jelo i za pomoci dvou hráčů z A mužstva jen ve 13 lidech. A to i díky tomu, že se navrátil Aleš Frühbauer po zranění a nastoupil i nová posila Radek Janáček.

04.09.2015

Ke druhému domácímu zápasu se Borové postavila Leština B, která zatím v soutěži nenasbírala ani bod. Béčko nastoupilo opět s trochu pozměněnou sestavou, které vypomohl David Hospodka a Lukáš Kučera.

26.08.2015

V neděli dopoledne se ve třetím kole III. třídy borovská rezerva střetla se svým soupeřem ve Šlapánově, kde hřiště ve velmi špatném stavu připomínalo spíš antuku než travnatý povrch. Hosté nakonec bohužel odjeli domů bez bodů.

1 z 110 1 2 »

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

18.09.2018 | Bruky

ZÁPAS S HB JE V NEDĚLI, NE V SOBOTU, JAK JE UVEDENO V ROZPISU. ZAČÁTEK VE STEJNÝ ČAS.

29.08.2018 | Frucko

Nějak zapomněli na naše šance nebo jsme žádné neměli? *DONT_KNOW*

27.08.2018 | C@rlos - článek z webu Hněvkovic

MUŽI: 3. KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BOROVÁ B 0:1 (0:1), hráno v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth SESTAVA: J.Rajdl - P.Končel, S.Votoček (68. Z.Rajdl), P.Rajdl (72. L.Vavrla), O.Šťastný - M.Maška, M.Fanta, M.Večeřa (60. M.Peroutka), A.Procházka - J.Chyba (68. J.Vošický), M.Pipek Do pouťového utkání jsme nastoupili bez zraněných z Mírovky - J.Těšínského a M.Nulíčka, u kterých to vypadá na delší pauzu a bez dovolenkujího M.Pajera. V první půli se hrálo vyrovnané utkání, první zahrozili hosté, z našich hráčů si první střelu (a jednu z mála v zápase) na bránu připsal M.Večeřa v 16. minutě. Zkušený hostující útočník Provazník nejprve prověřil z trestného kopu našeho brankáře ve 20. minutě, J.Rajdl pěkným zákrokem zabránil gólu. Zhruba ve 28. minutě po našem faulu před vápnem si stejný hráč postavil míč znovu a z levé strany ze zhruba 22 metrů vymetl šibenici naší branky krásnou střelou -- 0:1. Pokračovala bojovná a vyrovnaná hra obou soupeřů. Naší největší šanci na vyrovnání měl ve 42. minutě M.Pipek, jenž šel po pěkné akci z boku sám na bránu, ale vychytal ho hostující Žák. Do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovou ztrátou. Ve druhé půli se hra Hněvkováků zlepšila. V prvních pěti minutách jsme měli několik neúspěšných závarů ve vápně. Hostující obrana však působila velmi jistým dojmem a konsolidovaně. Čas hrál postupně do not dobře takticky hrajícím hostům, kterým se nakonec povedla výhra ubojovat. Co naplat, že měli v poslední čtvrtině zápasu oranžovo-černí navrch. V závěru zápasu ještě zahrozili naši hráči dvakrát, ale celkem povedené střely P.Končela a A.Procházky šly nad, těsně vedle mířila tvrdá střela O.Šťastného zhruba v půli druhého dějství. A tak se naši diváci, kterých se sešel celkem slušný počet, pouťového bodového zisku nedočkali. A to i přesto, že utkání by alespoň remíza slušela. Abychom ´´dodrželi´´ trend minulých zápasu, se zraněným kotníkem odkulkal ve druhé půli P.Rajdl a i jeho start je v dalších zápasech nejistý. Naopak novou posilou se stal bývalý hráč H.Brodu a Ledče Matěj Svoboda, kterého jsme získali díky vstřícnému kroku mateřského Slovanu H.Brod. Tabulka je po třech kolech vyrovnaná, my jí však uzavíráme téměř na samém konci. V příštích dvou venkovních zápasech by bylo dobré, aby naši hráči zabrali a přidali do ní nějaké body.

27.08.2018 | Frucko

Přesně tak. *::D**::D**DRINK* *YAHOO*

23.08.2018 | bagi

Všem co se podíleli, na pořádání všech akcí bych chtěl poděkovat. Díky *DRINK**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D**::D*