18.08.2015

V prvním kole nového ročníku prohrála borovská rezerva na půdě Malče dvěma goly z prvního dějství 2:0. Prakticky z poloviny nový tým si tak chtěl připsat první letošní body do tabulky v domácím utkání proti Sobíňovu. Bohužel se to povedlo jen zčásti, oba týmy se totiž rozešly remízově.

08.04.2014

Do svého dalšího jarního zápasu zajížděla borovská rezerva na hřiště do Nové Vsi u Světlé. Ta má s Borovou pozitivní bilanci a i na podzim naši rezervu dokázala porazit. Utkání se časově krylo se zápasem borovského áčka.

23.09.2012

Rezerva Havlíčkovy Borové po poslední domácí střelnici proti Věžnici přivítala opět na svém hřišti béčko Pohledu. Hosté hráli v první polovině zápasu minimálně vyrovnanou partii, zpočátku byli dokonce možná lepším mužstvem, ale nakonec odjeli domů s debaklem. Dva domácí zápasy Havlíčkovy Borové B = šest bodů a skóre 9:1.

07.09.2012

Totální výbuch si ve čtvrtém kole III. třídy připsala rezerva Havlíčkovy Borové na hřišti dalšího nováčka soutěže v Hněvkovicích.Den otevřených dveří v defenzivě a nemohoucnost v útoku nemohly znamenat nic jiného než debakl. Ale že si Borová odveze domů šest gólů, snad nečekal nikdo.

14.06.2012

Neuvěřitelné věci se letos odehrávají ve IV. třídě. Havlíčkova Borová B, přestože jí poslední dva zápasy vůbec nevyšly, když nejprve po špatném výkonu prohrála v Lípě vysoko 4:1 a kolo poté zachraňoval v posledních minutách remízu s posledním Keřkova Štefáček, měla na čele tabulky tři kola před koncem soutěže solidní čtyřbodový náskok. Postupová matematika tak hovořila jasně: získat tři body v Rozsochatci a další týden se pokusit rozhodnout o postupu doma s Malčí, aby nemuselo v posledním kole dojít k dramatu, kdy by o postupujícím mohl rozhodovat i přímý souboj Borové a Úsobí. První krok se zvládnout podařilo a k překvapení všech se nakonec jednalo i o krok poslední.

17.05.2012
Již tradiční derby sehrálo béčko Borové na horké půdě sousední Vepřové. Šlágr kola byl navíc okořeněn tím, že šlo o přímý souboj o čelo tabulky. Borová posílená A týmem nakonec vzešla z utkání jako vítěz a upevnila si tak vedení v soutěži.
10.05.2012

Nepříjemný, dobře hrající kádr, který často poráží i největší favority. Takový profil má ve fotbalových kruzích béčko Mírovky, tedy zatím poslední soupeř borovské rezervy. Mírovka B oslabená o několik hráčů doplňujících A tým tyto předpoklady v Borové nenaplnila a body sem přijela spíše odevzdat.

03.05.2012
Po ztrátě prvního místa díky remíze v Libici čekal B tým důležitý úkol - neztratit těsný kontakt s vedoucí Vepřovou, nebo případně čekat na její zaváhání a pokusit se vrátit do čela.. To znamenalo porazit předposlední Vísku. Body nakonec zůstaly v Borové, ale cesta k nim nebyla zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát.
1 z 100 1 2 »