Derby ve Vepřové hosté v pohodě zvládli

default.jpg
12.07.2017
Již tradiční derby sehrálo béčko Borové na horké půdě sousední Vepřové. Šlágr kola byl navíc okořeněn tím, že šlo o přímý souboj o čelo tabulky. Borová posílená A týmem nakonec vzešla z utkání jako vítěz a upevnila si tak vedení v soutěži.

Hosté nastoupili do utkání posíleni o Petra Veselého, Zdeňka Fruhbauera a Jakuba Fikara, kteří stabilně nastupují za A tým, na lavičce byl navíc připraven Pavel Šmíd. Domácí se však posílené sestavy hostí nezalekli, do zápasu nastoupili hodně aktivně a snažili se tlačit dopředu.

Hosté ale jejich snahy stihli včas eliminovat a sami si vytvářeli šance. První velkou z nich zahodil Klement, který z výborné pozice nepochopitelně vysoko překopl bránu. První gól si tak nakonec dali domácí sami, když jeden z jejich hráčů hlavičkoval Zvolánkův centr do vlastní branky. Poté přišla další z velkých šancí Klementa, který pro změnu pálil do domácího gólmana. Vyražený míč dorazil do branky Z. Fruhbauer, ale tato branka nebyla pro ofsajd uznána. Zdeněk Fruhbauer ale nakonec přeci jenom skóroval, když chvíli poté vystřelil přízemní ranou přesně k tyči. V závěru poločasu ještě zahrozila Vepřová z přímého kopu, ale Lupták byl pozorný a vyrazil balon nad svou svatyni.

V druhém poločase se pokračovalo v oboustranně poměrně svižném tempu z první půle. Domácí branku zkoušel po Šrámkově centru ohrozit Zvolánek, ale nemířil přesně. Vepřovští se snažili hrozit z rychlých protiútoků, ale hostující obrana spolu s Luptákem ukázali, proč dostávají nejméně branek v soutěži. Třetí branku vstřelila Borová po pěkné individuální akci Štefáčka, který obešel po levém křídle dva protihráče, naservíroval balon před prázdnou branku a mladá puška Sobotka se v podobných situacích nemýlí. Zvýšit vedení v pohodě hrajících hostů mohl ještě do dobré šance se deroucí Aleš Fruhbauer, ale ve výborné pozici mířil mimo. Do konce utkání tak už žádná branka nepadla a Borová tak porazila Vepřovou rozdílem třídy 3:0.

Borovská rezerva tedy udržela vedoucí pozici s dvoubodovým náskokem před dotírajícím Úsobím. Velký dík za pomoc v důležitém utkání patří posilám z A týmu, těm, kteří jim svá místa v sestavě pro toto utkání ochotně uvolnili, stejně jako fanouškům, kteří dorazili v hojném počtu a vytvořili tak Borové prostředí takřka domácí.

Vepřová - Havlíčkova Borová B 0:3(0:2)

Branky: vlastní, Z.Fruhbauer, Sobotka

Sestava: Lupták - Žák, Šrámek, Staněk ( P. Šmíd ), K. Šmíd - Fikar, Z. Fruhbauer, Zvolánek, T. Štefáček ( A. Fruhbauer ) - Klement ( Sobotka ), Veselý

Zdeněk Štěpán

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (1.83) | hlasovalo (18)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více