Cíl splněn. Béčko přivezlo alespoň bod

default.jpg
12.07.2017

Do svého dalšího jarního zápasu zajížděla borovská rezerva na hřiště do Nové Vsi u Světlé. Ta má s Borovou pozitivní bilanci a i na podzim naši rezervu dokázala porazit. Utkání se časově krylo se zápasem borovského áčka.

„Do utkání v Nové Vsi u Světlé jsme vstupovali s představou, že zisk bodu bude považován za úspěch. V předchozích duelech jsme nezískali ani bod,“poznamenal hráč hostí Karel Šmíd.

Hrálo se na hřišti, které připomínalo spíše neposečenou louku a odskok míče byl dopředu velmi těžko odhadnutelný. Do sestavy se vrátil na kraji obrany Josef Staněk a nutno podotknout, že zápas odehrál bez větších problémů. Zbytek obrany tvořily stabilní články v čele se zkušeným matadorem Žákem.

Záloha byla poněkud obměněna a střed si tentokráte zahráli Tonar s Alešem Fruhbauerem. Krajní záložníci Cacek s Riegrem tentokráte plnili svoje role a bojovným výkonem - byť s mnoha nepřesnými přihrávkami - ukazovali zlepšení oproti minulému zápasu. Útok si tentokrát zahrál Paušíma s Antlem. Poslední zmiňovaný si již po pěti odehraných minutách vysloužil první kartičku žluté barvy za velmi hlasitý smích při jeslích spoluhráče. 

První poločas byl spíše ve znamení taktického boje. Domácí se spoléhali na nakopávané míče, jejich střední útočníci jej rozdávali do stran, kde hrozili svoji rychlostí mladí forvardi. Hosté se snažili hrát kombinačně přes střed a následně rozdávali míče na strany, kde si sbíhal Antl. Nutno podotknout, že ho téměř každý kontakt s balónem velmi bolel a borovský útočník často skončil na zemi. Domácí hrozili také z nacvičených rohových situací a po jednom z nich se ujali vedení 1:0, které vydrželo až do konce prvního poločasu. Výborně chytající Lupták nemohl gólu zabránit a několikrát za zápas tým podržel. 

Druhý poločas dobře hrající hosté ještě více přidali a začali být mnohem aktivnější a měli hru na svých kopačkách. Chuť po bodu na nich bylo opravdu znatelná a začaly přibývat standartní situace, které byly několikrát zakončeny střelou na bránu domácích. Po sérii standardních situací se nakonec podařilo domácí obranu překonat a výtečný centr v podání Žáka usměrnil Šmíd za domácího gólmana. V tu chvíli domácí jakoby přestali hrát a hosté měli jednu šanci za druhou. Výtečně hrající střed zálohy odebíral míče soupeřům, avšak rozhodčí často viděl zákrok jako nedovolený a tím hatil rychlé rozehrání brejků. 

Zhruba 10 minut před koncem se hra z obou stran vyhrotila a docházelo k častým potyčkám a faulům na hranici slušného fotbalu. Konec zápasu byl takticky ze strany hostů dohrán na remízu 1:1, která pro Borovou znamenala první body ze vzájemných utkání s tímto soupeřem.

Trenér a vedoucí mužstva pochválili výkon celého týmu za bojovnost a přístup k zápasu.

Nová Ves – Havlíčkova Borová B 1:1(1:0)

Branka: K.Šmíd

Sestava: Lupták – Staněk J, K.Šmíd, Žák, Šrámek – A.Fruhbauer, Rieger, Tonar, Cacek – Antl, Paušíma A. (Štefáček M., Benc S. )

Karel Šmíd

Autor: Karel Šmíd
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.8) | hlasovalo (5)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více