Povinnost velela vyhrát. A povedlo se

default.jpg
12.07.2017
Po ztrátě prvního místa díky remíze v Libici čekal B tým důležitý úkol - neztratit těsný kontakt s vedoucí Vepřovou, nebo případně čekat na její zaváhání a pokusit se vrátit do čela.. To znamenalo porazit předposlední Vísku. Body nakonec zůstaly v Borové, ale cesta k nim nebyla zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Domácí nastupovali do utkání jako papírově jasní favorité a od začátku také hýřili aktivitou. Po úvodní brance zápasu volal již únik Sobotky s Klementem, ale ti svou příležitost promarnili.

Skóre tak otevřel až Antl, kterého našel krásnou přihrávkou pilíř zálohy Tomáš Štefáček a borovští se tak mohli poprvé radovat. Za několik okamžiků se pak tváří v tvář hostujícímu brankáři zjevil Sobotka, ale pálil pouze do strážce soupeřovi svatyně. Víska se ale ukázala jako nesmírně houževnatý soupeř a svou aktivitou a obětavostí se jí postupem času pomalu dařilo eliminovat tlak domácích. Víseckému Markovi se nakonec podařilo i utkání vyrovnat a poločasový účet tak zněl 1:1.

Hned od začátku druhé poloviny utkání se domácí snažili strhnout vedení na svou stranu. Dočkali se, když hostující brankář vyrazil Antlovu střelu ke zcela volnému Klementovi, pro kterého - jakožto zkušeného matadora - nebyl problém dopravit míč do sítě. Víska se však rozhodně nemínila vzdát, urputně se bránila a snažila se tlačit před domácí branku.

Její odpor nadobro zlomil až střídající Pavel Šmíd, když po rohovém kopu poslal míč hlavou za záda golmana hostů. Hosté ještě zkusili ohrozit pěknou střelou Luptáka, ale mířili naštěstí mimo tyče. V samotném závěru se do dobré příležitosti dostal Milan Štefáček, ale branku těsně minul.

Již tuto sobotu nastupuje rezerva Borové proti záložnímu týmu Mírovky. A po uplynulých zkušenostech je jasné, že ji rozhodně nečeká snadné utkání.

Havlíčkova Borová B - Víska 3:1(1:1)

Branky: Antl, Klement, P.Šmíd

Lupták - Žák, Šrámek, Staněk, Tonar - Antl ( P. Šmíd ), T. Štefáček ( Benc ), Zvolánek, Fruhbauer - Sobotka, Klement ( M. Štefáček )
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.33) | hlasovalo (6)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více