Borovské béčko uhrálo první bod proti Sobiňovu

default.jpg
12.07.2017

V prvním kole nového ročníku prohrála borovská rezerva na půdě Malče dvěma goly z prvního dějství 2:0. Prakticky z poloviny nový tým si tak chtěl připsat první letošní body do tabulky v domácím utkání proti Sobíňovu. Bohužel se to povedlo jen zčásti, oba týmy se totiž rozešly remízově.


V neděli 16.srpna v 10 hodin dopoledne se střetla borovská rezerva proti týmu ze Sobíňova. Oproti posledním ročníkům dosti pozměněná sestava domácích se tak mohla poprvé představit před vlastním publikem. Na začátku utkání si vzali iniciativu na své kopačky domácí, hostující obraně unikal hlavně po levé straně Filip Valenta,ale bohužel se nedostal k žádnému opravdu nebezpečnému zakončení .

Alespoň vybojoval několik rohových kopů,ze kterých domácí několikrát zahrozili. Poté se utkání vyrovnalo a hrálo se spíš na středu hřiště. Hosté měli pár zajímavých přímých kopů za hranou šestnáctky, které nedokázali proměnit a jednou také hostující záložník trefil po otočce tyčku.

Do druhého poločasu vstoupili opět aktivně domácí, hostujícím hráčům několikrát ukázal záda Aleš Frühbauer po levé straně a servíroval krásné přízemní přihrávky do vápna, ale k zakončení se spoluhráči nedostali. Poté jednou Chlubna vystřelil z hranice velkého vápna, ale jeho střela skončila mimo branku.

Poté se opět hra vyrovnala a hosté měli obrovskou šanci, kdy jejich útočník prošel obranou a zakončil. Jeho pokus vynikajícím zákrokem vyrazil Lupták zpět k útočníkovi, který dorážkou trefil pouze tyč. Hosté potom dokonce dokázali vsítit gól, ale naštěstí pro domácí to bylo z ofsajdového postavení. Do konce zápasu už si obě obrany pohlídaly čistá konta. Oba týmy se tak po velice vyrovnané hře musely spokojit s bezbrankovou remízou.

Havlíčkova Borová – Sobíňov 0:0

Sestava: Lupták – M.Havlíček, K.Šmíd, D.Fruhbauer, Cacek – Vavroušek, Sobotka, L.Kučera, A.Fruhbauer – Valenta, Ondráček(A.Chlubna, L.Havlíček, Novotný)

David Fruhbauer


Autor: David Fruhbauer
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (3.25) | hlasovalo (8)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více