Je to tady!! Béčko vybojovalo postup do III.třídy

default.jpg
12.07.2017

Neuvěřitelné věci se letos odehrávají ve IV. třídě. Havlíčkova Borová B, přestože jí poslední dva zápasy vůbec nevyšly, když nejprve po špatném výkonu prohrála v Lípě vysoko 4:1 a kolo poté zachraňoval v posledních minutách remízu s posledním Keřkova Štefáček, měla na čele tabulky tři kola před koncem soutěže solidní čtyřbodový náskok. Postupová matematika tak hovořila jasně: získat tři body v Rozsochatci a další týden se pokusit rozhodnout o postupu doma s Malčí, aby nemuselo v posledním kole dojít k dramatu, kdy by o postupujícím mohl rozhodovat i přímý souboj Borové a Úsobí. První krok se zvládnout podařilo a k překvapení všech se nakonec jednalo i o krok poslední.

V úvodu utkání v Rozsochatci napodobili hosté náš reprezentační celek, když aktivně začali a najednou prohrávali 1:0. Dále už šli ale vlastní cestou a neustávali v aktivitě, což nakonec přineslo i své ovoce.

Nejprve nachytal na švestkách domácího brankáře Zvolánek, který z dálky vyrovnal na 1:1. A když pak odražený míč tvrdě napálil z hranice šestnáctky Antl, byl obrat dokonán. Hosté si vytvořili celou řadu dalších gólových příležitostí, ale využít dokázali pouze jedinou, když na 1:3 zvyšoval Sobotka. Další branka nebyla uznána pro ofsajd a po faulu na Štefáčka ještě neproměnil Fikar penaltu.

Ve druhém poločase se hostům nedařilo navázat na perfektní výkon z prvního dějství a na trávníku se tvrdě bojovalo o každý metr hřiště. Když se pak domácím po ruce Veselého podařilo z penalty snížit na 2:3, bylo jasné, že se schyluje k dramatu. Borovští se snažili znovu zvýšit náskok a zároveň se urputně bránit nebezpečným domácím hráčům. Uklidnění přinesl až několik málo minut před koncem Sobotka, který se nebál jít důrazně do souboje s domácím gólmanem, protlačil míč do branky a uzavřel na konečných 2:4. Mladík Sobotka je také stále ve hře o nejlepšího střelce soutěže, když průběžného druhého místa ztrácí na vedoucího Bošackého za Štoků dva zásahy.

Vyhrát v Rozsochatci se tedy podařilo a zraky všech se již upíraly k utkání s Malčí, ve kterém se mohlo rozhodnout. Jaké však bylo překvapení všech, když zjistili, že všichni pronásledovatelé své zápasy nezvládli a Borová může začít slavit postup a vítat III. třídu!!


Zvláštní poděkování za poslední zápas patří Jaroslavu Veselému a Jakubu Fikarovi z A týmu, kteří nám neváhali pomoci.

Rozsochatec B - Havlíčkovav Borová B 2:4(1:3)

Branky: Sobotka 2, Antl, Zvolánek

Sestava: Lupták - Veselý, Šrámek, Brukner, Šmíd - Fikar, Štefáček ( D. Fruhbauer ), Zvolánek, Antl - Sobotka, Klement ( A. Fruhbauer )

Zdeněk Štěpán

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (1.27) | hlasovalo (11)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více