Béčko zostudilo Mírovku osmi brankami

default.jpg
12.07.2017

Nepříjemný, dobře hrající kádr, který často poráží i největší favority. Takový profil má ve fotbalových kruzích béčko Mírovky, tedy zatím poslední soupeř borovské rezervy. Mírovka B oslabená o několik hráčů doplňujících A tým tyto předpoklady v Borové nenaplnila a body sem přijela spíše odevzdat.

Hostů dorazilo pouze deset a do jejich branky si překvapivě nestoupl zkušený a vyššími soutěžemi proveřený Jarda Holcman, ale hráč (zřejmě) z pole. Domácí tak měli značně ulehčenou úlohu.

Však také již v první minutě otevřel Antl skóre a naznačil tak, jak se bude zápas dále odvíjet. Když tentýž hráč za několik málo okamžiků úspěšně přeloboval hostujícího brankáře, vedla Borová v páté minutě už 2:0. Do další šance se prodral Klement, ale tentokrát se vyznamenal (ne)brankář hostí. Další trefu tak domácí vstřelili až poté, co byl v pokutovém území faulován Zvolánek a nařízenou penaltu zkušeně proměnil Štefáček. Po hattricku toužící Antl se pak prezentoval střelou mimo a čtvrtý gól tak přidal až mladík Sobotka. Pokutový kop si v prvním poločase vyzkoušeli i hosté po faulu Luptáka a ani oni se nemýlili a snížili tak na 4:1. Domácí nakonec do konce první půli získali zpět čtyřbrankové vedení, když další klenot ze skříně svého fotbalového umění vytáhl Štefáček v podobě milimetrové nahrávky na Zvolánka a zkušený středopolař Borové nedal hostujícímu brankáři šanci.

Ve druhém dějství se jako první do tabulek střelců zapsal svým druhým zásahem v utkání Sobotka, který mířil z hranice velkého vápna přesně k tyči. Když pak střílený centr před bránu dostal za záda hostujícího gólmana Klement, vedla borovská rezerva už 7:1.

Dovršení hattricku se nakonec dočkal Antl, který vymetl všechny pavučiny z růžku hostující branky. Zahanbit se ale nedali ani hosté, jimž nelze upřít snahu a bojovnost, ale jejich dobrý pokus zlikvidoval Lupták a jejich další nadějné akce stihla uhasit domácí obrana. Bohužel pro ně se jim zranil brankář a hosté tak dobojovávali zápas pouze v devíti. Přesto již zůstalo skóre neměnné, nadějnými střelami se pouze prezentovali Fikar s A. Fruhbauerem, ale ani jeden z nich nemířil přesně.

Domácí tak získali nečekaně lehce všechny tři body. O poznání těžší bude zcela určitě další utkání, ve kterém zajíždí borovští do Vepřové, kterou díky jejímu zaváhání v předposlední Vísce sesadili z vedoucí příčky.

Havlíčkova Borová B - Mírovka B 8:1(5:1)

Branky: Antl 3, Štefáček (pk), Sobotka 2, Klement, Zvolánek

Lupták - Žák, Brukner, Staněk, Šmíd - A. Fruhbauer, Štefáček ( Benc ), Zvolánek, Antl ( Fikar ) - Sobotka, Klement ( D. Fruhbauer )

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (1.13) | hlasovalo (8)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více