Béčko zostudilo Mírovku osmi brankami

default.jpg
12.07.2017

Nepříjemný, dobře hrající kádr, který často poráží i největší favority. Takový profil má ve fotbalových kruzích béčko Mírovky, tedy zatím poslední soupeř borovské rezervy. Mírovka B oslabená o několik hráčů doplňujících A tým tyto předpoklady v Borové nenaplnila a body sem přijela spíše odevzdat.

Hostů dorazilo pouze deset a do jejich branky si překvapivě nestoupl zkušený a vyššími soutěžemi proveřený Jarda Holcman, ale hráč (zřejmě) z pole. Domácí tak měli značně ulehčenou úlohu.

Však také již v první minutě otevřel Antl skóre a naznačil tak, jak se bude zápas dále odvíjet. Když tentýž hráč za několik málo okamžiků úspěšně přeloboval hostujícího brankáře, vedla Borová v páté minutě už 2:0. Do další šance se prodral Klement, ale tentokrát se vyznamenal (ne)brankář hostí. Další trefu tak domácí vstřelili až poté, co byl v pokutovém území faulován Zvolánek a nařízenou penaltu zkušeně proměnil Štefáček. Po hattricku toužící Antl se pak prezentoval střelou mimo a čtvrtý gól tak přidal až mladík Sobotka. Pokutový kop si v prvním poločase vyzkoušeli i hosté po faulu Luptáka a ani oni se nemýlili a snížili tak na 4:1. Domácí nakonec do konce první půli získali zpět čtyřbrankové vedení, když další klenot ze skříně svého fotbalového umění vytáhl Štefáček v podobě milimetrové nahrávky na Zvolánka a zkušený středopolař Borové nedal hostujícímu brankáři šanci.

Ve druhém dějství se jako první do tabulek střelců zapsal svým druhým zásahem v utkání Sobotka, který mířil z hranice velkého vápna přesně k tyči. Když pak střílený centr před bránu dostal za záda hostujícího gólmana Klement, vedla borovská rezerva už 7:1.

Dovršení hattricku se nakonec dočkal Antl, který vymetl všechny pavučiny z růžku hostující branky. Zahanbit se ale nedali ani hosté, jimž nelze upřít snahu a bojovnost, ale jejich dobrý pokus zlikvidoval Lupták a jejich další nadějné akce stihla uhasit domácí obrana. Bohužel pro ně se jim zranil brankář a hosté tak dobojovávali zápas pouze v devíti. Přesto již zůstalo skóre neměnné, nadějnými střelami se pouze prezentovali Fikar s A. Fruhbauerem, ale ani jeden z nich nemířil přesně.

Domácí tak získali nečekaně lehce všechny tři body. O poznání těžší bude zcela určitě další utkání, ve kterém zajíždí borovští do Vepřové, kterou díky jejímu zaváhání v předposlední Vísce sesadili z vedoucí příčky.

Havlíčkova Borová B - Mírovka B 8:1(5:1)

Branky: Antl 3, Štefáček (pk), Sobotka 2, Klement, Zvolánek

Lupták - Žák, Brukner, Staněk, Šmíd - A. Fruhbauer, Štefáček ( Benc ), Zvolánek, Antl ( Fikar ) - Sobotka, Klement ( D. Fruhbauer )

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (1.13) | hlasovalo (8)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více