Přípravy borovským týmům nevyšly

default.jpg
12.07.2017
Áčko selhalo v zápase s tradičním okresním soupeřem. Béčko poznalo hořkost porážky s výběrem bývalých i současných hráčů Borové a pak i v přátelském utkání v Malči.

Havlíčkova Borová A – Dolní Město 2:3

Soupeře, kterého nedokázala Borová od dob „škvarku“ porazit, si pozvala tentokráte k přátelskému utkáni. Zápas se měl původně hrát na krásném trávníku ve Vepřové, ale pro kolizi s pohárovým utkáním se nakonec kopalo „U vodárny“. Kopalo, a to doslova, protože domácí hráči „áčka“ podali naprosto bezkrevný výkon, který možná reflektoval určité vnitřní potíže. Hosté začali o poznání lépe a měli první dvě slušné šance. Tempo zápasu postupně rostlo a příležitosti se rodily na obou stranách. Za domácí mohl skórovat P. Veselý, dvakrát Blažek a Šrámek. Brankový účet tak otevřel P. Veselý, který si položil brankáře a pak střelou k tyči skóroval. Hosté poté využili dvě ze svých šancí a otočili do poločasu stav na 1:2. V druhé půli pak po špatně zahrané ofsajd pasti hosté zvýšili a domácí se již zmohli pouze na zkorigování po pěkně trefeném trestném kopu P. Veselého. Vyrovnat mohl dvakrát Blažek, Chlubnovu střelu vytáhl hostující gólman, kterého nepřekonal v brejku ani Hošák. Dvě své šance neproměnili ani hosté a tak už zůstal stav do konce zápasu stejný. Domácí nehráli na malém a hrbolatém hřišti vůbec dobře, přestože se na jejich kontě objevilo několik velmi slibných šancí.

Branky: Petr Veselý 2
Sestava: Pavel Veselý – Havlíček, J. Veselý, Janáček – M.Klement, Chlubna, Brukner, Šmíd – Petr Veselý, Hošák, Blažek (Šrámek, Tonar, Štefáček)

 

Havlíčkova Borová B – výběr H. Borové 0:3

V pátečním podvečeru si místní „B“ tým pozval k utkání na náhradním hřišti výběr vesměs bývalých hráčů Havlíčkovy Borové. Pozvaní se ale nechovali k hostiteli příliš dobře a zaslouženě zatížili jeho konto třemi brankami. Nicméně je třeba dodat, že „výběr“ postavil skutečně kvalitní tým, který by se nemusel bát v tomto složení do čtvrté třídy přihlásit. Někteří jeho hráči měli, či mají zkušenosti z vyšších soutěží a proto benfiku, hlavně technicky přehrávali. I „domácí“ měli na svém kontě několik slibných střeleckých pozic, ale zužitkování šancí zůstává prozatím hlavní slabinou nováčka IV. třídy.

Sestava( aspoň přibližně): Lupták – Staněk, Šrámek, Žák, K. Tonar, A. Frühbauer, A. Uttendorfský, Šnajdr, Veselý, Zvolánek, D. Čejka, M. Čejka, Půlpán

 

Maleč – Havlíčkova Borová B 4:0

V neděli měla prověřit schopnosti Benfiky Maleč, která hraje stabilně špičku III. třídy. Borová se prozatím ještě nesešla v plné síle a ani toto utkání nebylo výjimkou. Absence byly příliš znát a domácí postupně vstřelili v tvrdém a nervózním utkání čtyři branky, hostující gólman Lupták navíc ještě zlikvidoval penaltu. I hosté mohli několikrát vstřelit branku, ale v jejich největší příležitosti ztroskotal po nevydařené kličce Z. Tonar. Stínem utkání tak je zranění dvou borovských hráčů, obránce Šrámka a záložníka Veselého.

Sestava: podobná minulé, navíc nastoupil Z. Tonar a P.Šmíd

Autor: Janáček Jakub

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozpis podzim 2018

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

soutěžní ročník 2018/2019

 

Poslední příspěvky

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*
více