Přípravy borovským týmům nevyšly

Áčko selhalo v zápase s tradičním okresním soupeřem. Béčko poznalo hořkost porážky s výběrem bývalých i současných hráčů Borové a pak i v přátelském utkání v Malči.

Havlíčkova Borová A – Dolní Město 2:3

Soupeře, kterého nedokázala Borová od dob „škvarku“ porazit, si pozvala tentokráte k přátelskému utkáni. Zápas se měl původně hrát na krásném trávníku ve Vepřové, ale pro kolizi s pohárovým utkáním se nakonec kopalo „U vodárny“. Kopalo, a to doslova, protože domácí hráči „áčka“ podali naprosto bezkrevný výkon, který možná reflektoval určité vnitřní potíže. Hosté začali o poznání lépe a měli první dvě slušné šance. Tempo zápasu postupně rostlo a příležitosti se rodily na obou stranách. Za domácí mohl skórovat P. Veselý, dvakrát Blažek a Šrámek. Brankový účet tak otevřel P. Veselý, který si položil brankáře a pak střelou k tyči skóroval. Hosté poté využili dvě ze svých šancí a otočili do poločasu stav na 1:2. V druhé půli pak po špatně zahrané ofsajd pasti hosté zvýšili a domácí se již zmohli pouze na zkorigování po pěkně trefeném trestném kopu P. Veselého. Vyrovnat mohl dvakrát Blažek, Chlubnovu střelu vytáhl hostující gólman, kterého nepřekonal v brejku ani Hošák. Dvě své šance neproměnili ani hosté a tak už zůstal stav do konce zápasu stejný. Domácí nehráli na malém a hrbolatém hřišti vůbec dobře, přestože se na jejich kontě objevilo několik velmi slibných šancí.

Branky: Petr Veselý 2
Sestava: Pavel Veselý – Havlíček, J. Veselý, Janáček – M.Klement, Chlubna, Brukner, Šmíd – Petr Veselý, Hošák, Blažek (Šrámek, Tonar, Štefáček)

Havlíčkova Borová B – výběr H. Borové 0:3

V pátečním podvečeru si místní „B“ tým pozval k utkání na náhradním hřišti výběr vesměs bývalých hráčů Havlíčkovy Borové. Pozvaní se ale nechovali k hostiteli příliš dobře a zaslouženě zatížili jeho konto třemi brankami. Nicméně je třeba dodat, že „výběr“ postavil skutečně kvalitní tým, který by se nemusel bát v tomto složení do čtvrté třídy přihlásit. Někteří jeho hráči měli, či mají zkušenosti z vyšších soutěží a proto benfiku, hlavně technicky přehrávali. I „domácí“ měli na svém kontě několik slibných střeleckých pozic, ale zužitkování šancí zůstává prozatím hlavní slabinou nováčka IV. třídy.

Sestava( aspoň přibližně): Lupták – Staněk, Šrámek, Žák, K. Tonar, A. Frühbauer, A. Uttendorfský, Šnajdr, Veselý, Zvolánek, D. Čejka, M. Čejka, Půlpán

Maleč – Havlíčkova Borová B 4:0

V neděli měla prověřit schopnosti Benfiky Maleč, která hraje stabilně špičku III. třídy. Borová se prozatím ještě nesešla v plné síle a ani toto utkání nebylo výjimkou. Absence byly příliš znát a domácí postupně vstřelili v tvrdém a nervózním utkání čtyři branky, hostující gólman Lupták navíc ještě zlikvidoval penaltu. I hosté mohli několikrát vstřelit branku, ale v jejich největší příležitosti ztroskotal po nevydařené kličce Z. Tonar. Stínem utkání tak je zranění dvou borovských hráčů, obránce Šrámka a záložníka Veselého.

Sestava: podobná minulé, navíc nastoupil Z. Tonar a P.Šmíd

Autor: Janáček Jakub

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.