Přípravy borovským týmům nevyšly

Áčko selhalo v zápase s tradičním okresním soupeřem. Béčko poznalo hořkost porážky s výběrem bývalých i současných hráčů Borové a pak i v přátelském utkání v Malči.

Havlíčkova Borová A – Dolní Město 2:3

Soupeře, kterého nedokázala Borová od dob „škvarku“ porazit, si pozvala tentokráte k přátelskému utkáni. Zápas se měl původně hrát na krásném trávníku ve Vepřové, ale pro kolizi s pohárovým utkáním se nakonec kopalo „U vodárny“. Kopalo, a to doslova, protože domácí hráči „áčka“ podali naprosto bezkrevný výkon, který možná reflektoval určité vnitřní potíže. Hosté začali o poznání lépe a měli první dvě slušné šance. Tempo zápasu postupně rostlo a příležitosti se rodily na obou stranách. Za domácí mohl skórovat P. Veselý, dvakrát Blažek a Šrámek. Brankový účet tak otevřel P. Veselý, který si položil brankáře a pak střelou k tyči skóroval. Hosté poté využili dvě ze svých šancí a otočili do poločasu stav na 1:2. V druhé půli pak po špatně zahrané ofsajd pasti hosté zvýšili a domácí se již zmohli pouze na zkorigování po pěkně trefeném trestném kopu P. Veselého. Vyrovnat mohl dvakrát Blažek, Chlubnovu střelu vytáhl hostující gólman, kterého nepřekonal v brejku ani Hošák. Dvě své šance neproměnili ani hosté a tak už zůstal stav do konce zápasu stejný. Domácí nehráli na malém a hrbolatém hřišti vůbec dobře, přestože se na jejich kontě objevilo několik velmi slibných šancí.

Branky: Petr Veselý 2
Sestava: Pavel Veselý – Havlíček, J. Veselý, Janáček – M.Klement, Chlubna, Brukner, Šmíd – Petr Veselý, Hošák, Blažek (Šrámek, Tonar, Štefáček)

Havlíčkova Borová B – výběr H. Borové 0:3

V pátečním podvečeru si místní „B“ tým pozval k utkání na náhradním hřišti výběr vesměs bývalých hráčů Havlíčkovy Borové. Pozvaní se ale nechovali k hostiteli příliš dobře a zaslouženě zatížili jeho konto třemi brankami. Nicméně je třeba dodat, že „výběr“ postavil skutečně kvalitní tým, který by se nemusel bát v tomto složení do čtvrté třídy přihlásit. Někteří jeho hráči měli, či mají zkušenosti z vyšších soutěží a proto benfiku, hlavně technicky přehrávali. I „domácí“ měli na svém kontě několik slibných střeleckých pozic, ale zužitkování šancí zůstává prozatím hlavní slabinou nováčka IV. třídy.

Sestava( aspoň přibližně): Lupták – Staněk, Šrámek, Žák, K. Tonar, A. Frühbauer, A. Uttendorfský, Šnajdr, Veselý, Zvolánek, D. Čejka, M. Čejka, Půlpán

Maleč – Havlíčkova Borová B 4:0

V neděli měla prověřit schopnosti Benfiky Maleč, která hraje stabilně špičku III. třídy. Borová se prozatím ještě nesešla v plné síle a ani toto utkání nebylo výjimkou. Absence byly příliš znát a domácí postupně vstřelili v tvrdém a nervózním utkání čtyři branky, hostující gólman Lupták navíc ještě zlikvidoval penaltu. I hosté mohli několikrát vstřelit branku, ale v jejich největší příležitosti ztroskotal po nevydařené kličce Z. Tonar. Stínem utkání tak je zranění dvou borovských hráčů, obránce Šrámka a záložníka Veselého.

Sestava: podobná minulé, navíc nastoupil Z. Tonar a P.Šmíd

Autor: Janáček Jakub

Rozpis příprava

17.2.2018 18:00 UT Chotěboř - HB A - Rozsochatec

25.2.2018 18:00 UT ZR HB A - Hamry nad Sázavou

11.3.2018 16:00 UT ZR HB A - Herálec ZR

24.2.2018 18:00 UT Chotěboř HB B - Vepřová

3.3.2018 18:00 UT Chotěboř HB B - V. Losenice

13.02.2018 | Adam

24.2. Od 18:00 hodin přátelské utkání proti vepřové pro beko. Sraz v 17:00. Hraje se v Chotěboři

02.02.2018 | pulec

kdo pak píská?

18.01.2018 | Bagi

Áčko jo

11.01.2018 | Adam

čus 3.března od 18 hod. přátelské utkání proti Velké Losenici ve ždáru

06.01.2018 | Bruky

Tak hoši, zítra 7.1.2018 v 15:00 hodin první trénink A+B. Sraz v kabinách ve 14:30 hodin. Půjdeme nahoru k vodárně, v případě hodně špatného počasí do sokolovny.