Letní příprava.

default.jpg
09.08.2017

V rámci letní přípravy byly naplánovány čtyři přípravné zápasy, nakonec jsem však odehráli jen tři z nich. Soupeř ze Sezemic totiž bez omluvy k utkání nepřijel.

1. Ždírec nad Doubravou "B": První přípravný zápas jsme odehráli na vedlejším hřišti na stadionu ve Ždírci nad Doubravou proti tamnějšímu Beku. Utkání se zúčastnila většina hráčů áčka i bečka. Nutno říci, že v sestavěŽdírce nastupuje mnoho zkušených borců, v neposlední řadě třeba Čalkovský. Zápas skončil remízou 1:1, když branku vstřelil Němec. V zápase jsme zkoušeli nové rozsetavení 4-1-4-1. První polovina utkání byla z naší strany dobrá, předvedli jsem několik dobrých akcí, zejména ta branková byla hodně pěkná. Po rozehře obrany došlo na křižný pas na rozběhnutého Votavu, ten si zaběhl na křídlo, odkud přesným centrem našel na přední tyči němce a ten lízl balon hlavou do sítě. Druhý poločas zápasu, zejména od 60té minuty, už nebyl z naší strany tak dobrý, ale vcelku jde utkání hodnotit kladně.

2. Chotěboř "A": Druhém přípravné utkání jsme hráli na pěkném hřišti v Chotěboři, s místním A týmem. Opět jsme hráli v rozestavení 4-1-4-1. V brance však musel nastoupit místo absentujícího Pafky Veselého Petr Rakušan a nevedl si špatně. Domácí byli kombinačně na dobré úrovni a snažili se přihrávkami dostat do šancí. My jsem bránili zónově od polovny hřiště a chodili do brejků. Domácí ve 20. minutě předvedli pěknou křídelní akci, a po našem nedůrazu se dostali do vedení 1:0. Po jednom našem rychlém brejku pak došlo před šestnáctkou domácích k faulu, míč si postavil Havlíček a střelou přes zeď vyrovnal na 1:1. Bohužel chvíli před poločasem se nepovedla rozehra Rakušan - Blažek a domácí otočili na 1:2. Do 80 minuty jsme pak s domácími hráli celkem vyrovnanou partii, ale v poselcních deesti minutách jsme po dalších chybách ve středu hřiště, konkrétě v 88. a 90. minutě inkacovali na konečnách 1:4. Na hřišti se opět vystřídala většina hráčů A týmu i Btýmu a do 80. minuty nebyl náš výkon vůbec špatný. Branky jsme však inkasovali po zbytečných chybách a toto musíme zlepšit.

3. Sezemice: nehráno

4. Herálec ZR: Generálka na mistrovké utkání se "žďárským Herálcem" nám moc nevyšla. Soupeř přijel v dobré formě a my jsme mu svým bezkrevným výkonem situaci hodně usnadnili. Konečný výsledek 4:7 snad mohl potěšit jedině nezávislého, branek chtivého, diváka. Utkání jsme začali klasicky, tedy ospale. Už ve 4. minutě nás hosté potrestali brankou na 0:1. V 6. minutě se však do odraženého míče po rohovém kopu z voleje opřel Vilda Paušíma a bylo to 1:1. Bohužel už v 11. minutě nás opět hosté v obraně řádně provětrali a vedli 1:2. Ve 22. minutě další okno v naší obraně potrestali hosté na 1:3 a vyapadlo to na ručník. V 28. minutě jsme ale snížili na 2:3 Havlíčkem a mohli jsme i vyrovnat. Bohužel další chybou ve 43. minutě jsme hosty dostali do vedení 2:4 a takto skončil i poločas. V první půli byl za nemístné řeči vyloučen Antl, po dohodě s hosty jsme ale nadále pokračovali ve hře o jedenácti hráčích.  V druhé půli hosté pokračovali v kvalitní hře a v 69. minutě zvýšili po dalším nedůrazu naší obrany na 2:5. Pak se ale v 72. a 82. minutě prosadil dvěmi brankami Petr Veselý a vrátil nás do zápasu. Místo vyrovnání jsme však hostům v 89. a 90 minutě nabídli dva zbytečné góly a zcela zaslouženě jsme prohráli 4:7. Zápas nebyl z naší strany vůbec dobý. Potěšili ale 4 vstřelené branky, obranná hra celého týmu však byla tristní. Také přístup některých hráčů (po Borovské desítce) nebyl zcela ideální. Doufám, že nás tato facka z přípravného utkání nakopne a v mistráku se dokážeme vyhecovat k lepšímu výkonu.

Autor: Roman Brukner
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Rozpis podzim 2018

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

soutěžní ročník 2018/2019

 

Poslední příspěvky

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html

25.10.2018 | bacek

To je fakt koucourek*///*

24.10.2018 | Co je to za máničku

https://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/cesi-maji-byt-na-co-hrdi-rika-vitez-tetovaci-souteze-20181024.html
více