Boca B? Nepříznivý dojem nenapravila..

Po posledním nevydařeném turnaji čekal na její hráče reparát v podobně porce dalších tří zápasů. Ve vyrovnaných prvních dvou duelech se Boce ale nepodařilo posbírat plné bodové zisky. Ten na ni pohříchu čekal pouze v posledním utkání.

Boca B – Chlapíci HB 2:2

V duelu s týmem ze špičky tabulky byl k vidění vyrovnaný, i když nepříliš pohledný futsal. Chlapíci začali lépe a brzy se ujali po brejku a střele z úhlu vedení. Boce se podařilo po několika minutách srovnat, když Brukner vysunul Veselého a ten dotlačil míč do branky. Do poločasu se ještě vystřídalo několik menších možností na obou stranách, ale gól již nepadl. Ve druhém poločase se oba týmy již dostávaly více do zakončení, několikrát prokázal svůj postřeh Lupták, stejně tak skončilo i několik příležitostí na straně Bocy. Tři minuty před koncem ale napřáhl Chlubna a střelou k tyči poslal Bocu do vedení. Jenže hosté přichystali bleskovou odpověd, po špatném střídání se chlapíkům podařilo po individuální akci a střele po zemi srovnat. Šanci zvrátit průběh vyrovnaného zápasu měl minutu před koncem Janáček, ten ale mířil ve vyložené příležitosti nad branku a tak skončil vyrovnaný zápas dělbou bodů.

Branky: Veselý, Chlubna

Boca B – Skuhrov B 1:1

V utkání dvou rezerv Boca opět prováhala možnost napravit si pošramocenou reputaci. Přitom začala na výbornou, zatlačila soupeře a Veselý brzy poslal tvrdou střelou svůj tým do vedení. Pak se hra vyrovnala, ale oba soupeři si připravili jen málo příležitostí ke vstřelení gólu. Druhý poločas naopak začal lépe pro Skuhrov, za který nastoupili někteří hráči hájící dres jejich A týmu. Ve druhé minutě po dlouhém míči zaváhala obrana Bocy a skuhrovský útočník svoji šanci chladnokrevně proměnil. I přes některé další šance se již síť ani na jedné straně nerozvlnila. Smolná chvíle přišla pro Bocu opět v poslední minutě, kdy Hošák pěkně našel Chlubnu, jeho střele ale místo gólmana zahradil cestu obránce Skuhrova. I nyní se tedy body dělily.

Branka: Veselý

Boca B – Sobíňov 3:1

V posledním zápase čekal na Bocu zřejmě nejslabší protivník dne, přesto se její hráči na výhru dost nadřeli. Sice se jim podařilo zatlačit soupeře do obrany, ale její šance zůstávaly nevyužity. Velkou možnost spálil Šnajdr, který trefil pouze gólmana. Až v šesté minutě vrátil Janáček na Fruhbauera, který trefil z první přesně. Pak se do brejku dostal Veselý se Šnajdrem a druhý jmenovaný přesnou přihrávku přetavil v druhou branku. Sobiňov mohl také kontrovat, ale Lupták chytal pozorně. V druhém poločase měli sobiňovští několik možností, ale blýskalo se na druhé straně. Veselý přihrál Zvolánkovi, který zasunul míč do prázdné klece. Velkou možnost měl Hošák, toho ale vychytal brankář, Janáčkovu střelu zblokoval obránce, Veselý napálil pouze gólmana a i několik dalších střel již brankou neskončilo. Hosté pak pokazili Luptákovi radost z vychytané nuly chvíli před koncem, kdy se jim podařilo jej po chybě obrany propálit.

Branky: Fruhbauer, Šnajdr, Zvolánek

Sestava: Lupták – Janáček, Chlubna, Brukner, Šnajdr – Veselý, Hošák, Fruhbauer, Uttendorfský, Zvolánek

Tabulky pořadí týmů

Pořadí