Boca B – střídavě oblačno

Prvními zápasy odstartovala I. futsalová třída havlíčkobrodska. Do bojů vkročila i Boca Chotěboř B, pod jejíž hlavičkou hrají fotbalisté Havlíčkovy Borové.
Boca B – 1. FC Nováci 4:1 (1:0)

V prvním utkání změřili rezerva divizní Bocy síly s týmem Nováků, který se administrativně prodral o soutěž výš. Domácí byli od počátku lepším týmem a v třetí minutě otevřel křížnou střelou skóre Brukner. Nováci pak hru v poli vyrovnali, měli i několik šancí, ale Lupták v brance Bocy byl vždy pozorný. Druhá půle se již nesla ve znamení jasné převahy favorita, který dokázal přidat další tři branky. Nováci se pak již zmohli pouze na kosmetickou úpravu výsledku.

Branky: Brukner, Hošák, Veselý, Zvolánek

Boca B – Plzeňská pivnice HB 6:2 (4:1)

Zápas začal ze strany Bocy bleskurychle a již při v první minutě se přes dva hráče proháčkoval Štefáček, předložil Veselému, který pohodlně zasunul do branky. Ani pak Boca neubrala nic ze svého tempa a brzy přidala další tři branky a prakticky tím zápas rozhodla. Hosté korigovali až za stavu 4:0 pěknou individuální akcí. Druhý poločas se nesl prakticky ve stejném duchu jako první, hráči Bocy podtrhli své vedení mnoha vyloženými šancemi a dalšími dvěma brankami, z nichž poslední po rychlém vysunutí, Šnajdrově patičce a střele Hošáka se musela divákům líbit. V pohodě hrající Boca pak již své vedení v klidu dovedla do vítězného konce.

Branky: Veselý 2, Hošák, Šnajdr, Chlubna, Štefáček

Boca B – Chánov Chotěboř B 2:2 (0:1)

Jako další následovalo utkání s rezervou chotěbořského Chánova. Ten nepřijel sice v nejsilnější sestavě, ale přesto po celý turnaj dokazoval svoje kvality. V prvním poločase držel míč častěji na svých kopačkách a Boca mohla děkovat výbornému Luptákovi za čisté konto. Ten dokonce lapil Hromádkovi i pokutový kop, nesprávně nařízený za kontakt Chlubny s protihráčem mimo pokutové území. Po této injekci se do hry začali čím dál více dostávat i hráči Bocy a také si vypracovali několik šancí. Nicméně se ještě do půle dostali chánovští po přesné střele Doležala do vedení. Druhá půle přinesla nervózní futsal, který v páté minutě okořenil Holub tvrdou a přesnou střelou z úhlu a dostal Chánov do dvoubrankového vedení. Boca ale nesložila zbraně, Fruhbauer po Hošákově střele srovnal a tři minuty před koncem po brejku dvojice Veselý – Štefáček druhý jmenovaný zaslouženě srovnal na konečných 2:2.

Branky: Fruhbauer, Štefáček

Boca B – Broďáci 1:2 (0:0)

Celý nedělní program zakončil zápas s týmem Broďáků. Prakticky celý první poločas se nedostavil tlak ani jednoho týmu a i šancí bylo poskrovnu. Na jedné straně zahrozili Hošák s Fruhbauerem, na druhé mohl kontrovat Bouchner a po něm Baumruk. Druhá půle pokračovala v poměrně rychlém tempu a začaly přicházet i šance. Nejprve výborný Lupták zmařil dvě dobré možnosti soupeře, ale pět minut před koncem vybojoval míč Zvolánek, přistrčil Štefáčkovi, který si pohrál s obráncem a přesnou střelou vstřelil první branku. Boca se snažila dohrát zápas v klidu, ale svými vlastními chybami si nechala hloupě vstřelit dvě branky. Nedůslednost při střídání, která ji provázela celý turnaj, byla tři minuty před koncem potrestána vyrovnávacím gólem a podobná situace předcházela o minutu později další chybě. Hráč soupeře po zemi strhl vedení na stranu Broďáků. Boca mohla ještě srovnat, v tlaku těsně minut Fruhbaerovu střelu Hošák a těsně před koncem nedotáhl brejk do úspěšného konce Brukner. Boca B tak z vyrovnaného zápasu odešla nešťastně poražena.

Branka: Štefáček

V sestavě Bocy B se postupně vystřídali: Lupták – Chlubna, Veselý, Janáček, Uttendorfský, Brukner – Fruhbaeur, Hošák, Štefáček, Zvolánek, Šnajdr

Tabulka celé sezóny

Pořadí