Dorost nevyhrál ani proti osmi

default.jpg
12.07.2017
Pořádnou ostudu si v domácím zápase uřízli borovšťí dorostenci. Golčův Jeníkov přijel pouze s osmi hráči, ale přesto dokázal poslední celek tabulky v Borové remizovat.

Jako tragikomický film vypadal výkon domácích dorostenců, kteří zahodili velké množství šanci a naopak ještě také mohli sami v závěru inkasovat. Již příprava k utkání, kdy ještě půl hodiny před zápasem nebylo připravené hřiště, zavdala k obavám. Domácí hráli proti sedmi lidem v poli hrozný fotbal, přestože se brzy ujali vedení. Strnad prošel po lajně, nacentroval a Kryštofek zamířil hlavou k tyči. Domácí ale podlehli zřejmě sebeuspokojení a laxním dalším výkonem a neuveřitelnou lehkomyslností při proměnování šancí si vysloužili posměch fanoušků. Borovští hráči několikrát postupovali sami na brankáře, či z malého vápna stříleli mimo brankovou konstrukci. Trest pak zákonitě také přišel, kdy po chybě obrany překonal hostující hráč brankáře Stehna. Domácí pak ještě zahodili několik šancí k vyrovnání a v posledních minutách ještě dokonce mohli od slabého soupeře inkasovat. Podle trenéra byl výkon s Golčovým Jeníkovem tím nejhorším za celou dobu, kdy je u družstva dorostu. Doufejme že hráči na svoje směšně představení nenavážou podobně "excelentnímí výkony" jako v sobotu. Hráči by měli začít chodit na tréninky, které jsou otevřené všem a ne být spokojeni pouze s tím, že jim někdo I.A třídu vykopal a že ji vždy někdo zaplatí. Měli by si uvědomit že jim k nohám spadla příležitost, která byla odepřena několika generacím dorostenců před nimi, že mohou hrát na pěkných trávnících a neplácají se v okresním "pralese". Tento stav totiž nebude trvat navždy. Zvlášť při takovém přístupu.

Branka: Kryštofek,

Sestava: Stehno - V. Pecha, Antl, Kolouch, Fruhbauer - Strnad, Halama, M.Pecha, Chvojka - Kryštofek, Sobotka ( Doležal, Veselý )

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více