Dorost prohospodařil tříbrankový náskok

default.jpg
12.07.2017
Prohru v Bohdalově chtěli napravit borovští dorostenci v domácím zápase s Kamenicí nad Lipou. Po nadějném začátku ale přišel útlum, který hosté nekompromisně potrestali.

Domácí přitom nezačali vůbec špatně a po poločase svítil na pomyslném ukazateli stav 2:0 pro Borovou. Nejprve potrestal faul hostí v pokutovém území brankář Veselý, který z penalty otevřel skóre a ještě do půle se hlavou prosadil kanonýr Pecha. Hosté v prvním dějství zahodili několik výborných příležitostí, stejně jako domácí, kteří nedokázali skórovat ani z malého vápna. Začátek druhé půle také nezavdal příležitost k obavám. Několik minut po zahájení prošel lehce ve stylu techniků z Jižní Ameriky přes půl hřiště Antl až před bránu a zvýšil na 3:0. Jenže pak začala hra Borové upadat do podprůměru. Bojovní hosté se nevzdali a netrénovaní domácí začali odpadat fyzicky. Kamenici se podařilo brzy snížit a v 70. minutě trefou do šibenice stáhli náskok na rozdíl jediné branky. O pět minut později dokonce křížnou střelou po zemi vyrovnali, ale to ještě nebylo vše. Nejprve Veselý výborně vytěsnil na roh hlavičku hostujícího záložníka, ovšem o pět minut později již hosté dokonali zkázu nepevné domácí obrany. Deset minut před koncem se ve vápně prosadil hostující hráč a zakončil obrat v zápase. V nastaveném čase pak vytáhl rozhodčí penaltový zákrok až za velké vápno hostí a Antl z přímého kopu minul o půl metru. Hosté si tak odvážejí tři body a domácí mohli klopit hlavy za svůj slabý kondiční výkon v poslední půlhodině.

Branky: Veselý(pk), M.Pecha, Antl

Sestava: Veselý – Frühbauer, Antl, Kolouch, V. Pecha – Holas, M.Pecha, Halama, Chvojka – Kryštofek, Sobotka (Stehno)

Autor: Janáček Jakub
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více