Dorost doma zaválel. V premiéře porazil Žirovnici.

default.jpg
12.07.2017
Po odloženém prvním utkání v Brtnici nastoupil havlíčkoborovský dorost doma proti mužstvu Žirovince. Domácí měli kvůli hodně obměněné sestavě z utkání obavy, ale hráči diváky rozhodně nezklamali a připsali si první tři body

Oproti loňské sezóně doznala sestava mnoha změn, ale domácí na ně příliš nehleděli a do soupeře se pořádně zakousli. První půle přinesla z jejich strany dobrý výkon, který navíc okořenili dvěma brankami. Nejprve po závaru trefil ve vápně přesně míč Krištofek a otevřel skóre. Pět minut před pauzou pak zaplesalo srdce fajnšmekra nad Antlovou akcí, který z pětadvaceti metrů přehodil hostujícího brankáře. Druhá půle již příliš kvalitního fotbalu nepřinesla, hra se odehrávala převážně ve středu pole a šancí se mnoho nerodilo. Hosté hrozili třikrát z přímého kopu, ale všechny skončily v náručí spolehlivě chytajícího Veselého. Domácí mohli ještě dvakrát zvýšit, ale po individuálních akcích mířili shodně mimo tři tyče O. Sobotka s Antlem. Bodovou tajenku tak definitivně rozlouskl střídající P. Sobotka, který po centru ze strany mířil přesně k tyči. Trenéři chválí celý tým, v němž vyčnívali Antl, Halama a bratři Pechové.

Branky: Krištofek, Antl, P. Sobotka

Sestava: Veselý –A. Frűhbauer, Antl, Kolouch, V. Pecha – Holas, M. Pecha, Halama, Chvojka – Krištofek, O. Sobotka ( P. Sobotka, Němec, Stehno, D. Frűhbauer )


Žáci v prvním zápase prohráli na hřišti Golčova Jeníkova 2:4

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více