Jak dobře začali, tak rychle skončili.

default.jpg
12.07.2017
Asi tak by se nechalo nazvat trápení favorizovaných hráčů borovského „béčka“, jenž nastoupilo k utkáni proti Rosochatci. Utkání, v první půli pro hosty příznivě se vyvíjející, přineslo dělbu bodů.

Zápas přinesl očekávané vedení favorizované „rezervy“ borovského týmu. Ten se uvedl v průběhu první půle jako lepší celek, který se snaží tvořit hru, i když na každé straně se hra neobešla bez trestuhodných lamel, které mohly vše rozhodnout mnohem dříve. První gól vstřelil do sítě Rosochatce K. Tonar. Takto kopnutý balón se ve IV. třídě moc často nevidí, přímý kop 3 metry za šestnáckou , střela s ráží i přesností, zkrátka paráda. Poprvé za sezonu začala, sic chvíli, borová „B“ hrát fotbal. Následně po krásné akci Radek Klement pronikl po lajně, naservíroval gól Z. Tonarovi,který nemohl jinak a rozvlnil síť branky soupeře, a ducha borovskému fandovi. Za první půli ještě snad jen, že L.Šnajdr špatně došlápl a v 35. Minutě vystřídal za M. čejku, do poločasu ještě soupeř skóroval do sítě hostů, když se trefil Z. Štěpán, který poprvé překonal hostující obranu, a zvěstil špatné časy pro dosavadní defensivu soupeře. Ve druhé půli nastoupilo mužstvo borové v totožné sestavě, ovšem průběh a kvalita hry tomu neodpovídaly, jak kdyby beton zalil borovské „přípravce“ oči i nohy, hra se rozkouskovala, ale ne vinou sudího, nýbrž hráči, jak na jedné, tak druhé straně hra připomínala římsko-řecké zápasy, nyní již to co hráči předváděli nemělo mnoho společného s fotbalem. Po chvíli přišlo srovnání na 2:2, co pro hosty znamenalo zklamání v takové míře, že před koncem zapasu přišel sporný zákrok ze strany brankáře hostů a útočníka domácího celku, že při pohledu nezaujatého fanouška, může být hostující celek vděčný za jeden bod.

Branky: K. Tonar, Z. Tonar

Sestava: Lupták- Staněk,Žák, Šrámek, Paušíma - šmíd, k.Tonar, Z.Tonar, Frubauer - Šnajdr, Klement, (Čejka, Zvolánek, Uttendorfský)

Autor: Luboš Havlíček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více