Pohled si odvezl z Borové debakl

default.jpg
12.07.2017
Rezerva Havlíčkovy Borové si pohrála s outsiderem z Pohledu jako kočka s myší. Ve druhé půli nastříleli domácí hostujícímu „B“ týmu čtyři kousky.

Borová „B“ po sérii zranění byla posílena několika hráči „A“ týmu a zápas začala jako z partesu. Hned v úvodu utkání se dostal k voleji Chlubna, který poprvé rozvlnil síť za hostujícím brankářem. V další obrovské šanci se pak objevil Klement a po něm i Čejka, ale ani jeden svůj nájezd neproměnil. Od počátku odevzdané hosty pak ještě více srazilo vyloučení jejich záložníka za protesty. Od té doby již bylo utkání jasnou záležitostí. Druhou branku přidal před půlí po Čejkově přihrávce R. Klement a do kabin se šlo za dvoubrankového vedení domácích. V druhé půlce se jako první trefil Z. Frühbauer, který nádhernou střelou vyhnal pavouky z pohledské šibenice. Domácí pak zahodili několik šancí a čtvrtou branku přidal střelou k tyči střídající Zvolánek, kterého našel Klement. Ve velké šanci se objevil Čejka, ale jeho střela do sítě neprošla, stejně jako další příležitost Zvolánka. Toho v jasné pozici vychytal hostující brankář. Popáté se domácí radovali čtvrt hodiny před koncem, kdy se z otočky trefil pod břevno Kučera. Poslední hřebíček do pohledské rakve zatloukl opět R. Klement a dal tak výsledku konečnou podobu. Domácí podali dobrý výkon, který mohli zvýraznit vyšším brankovým rozdílem. Benfika zajíždí příští zápas do Rozsochatce, kde se pokusí potvrdit body dalším ziskem.

Branky:
R. Klement 2, Z. Fruhbauer, Zvolánek, Chlubna, Kučera

Sestava:
Lupták – Paušíma, Kučera, Šmíd, Staněk – Šnajdr(46. A. Frühbauer), Chlubna (60. Šrámek), Z. Frühbauer, M.Čejka – R. Klement, Hošák(70. M. Zvolánek)

Autor: Janáček Jakub
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více