Borová opět ztratila cenné body

default.jpg
12.07.2017
Po důstojně odehraných sedmdesáti minutách se hosté již nedokázali zkoncentrovat a posledních dvacet minut bylo ve znamení nepřesných rozehrávek a chyb celého týmu, který nakonec vyústil v prohru 5:2.

 Borovská rezerva odjížděla tentokráte na hřiště do nedalekého Úsobí. Již po příjezdu bylo všem jasné, že zde nebude lehký zápas. Hřiště připomínalo spíše louku a nerovný terén se nedal přirovnat ani k hřišti u vodárny. Sestava se tentokráte musela obejít bez posil z A-týmu. Prvních dvacet minut se odehrávalo spíše ve středu hřiště a vypadalo to, že to nebude žádná střelecká podívaná. Domácí několikráte zahrozili ale žádná střela se neujala mezi tyče hostujícího gólmana. Poté přišel faul hostí a domácí zahrávali trestný kop. Domácímu hráči se podařilo obstřelit zeď a míč skončil ve svatyni Luptáka. Vše ale zapříčinil velmi nerovný terén, který se po změně stran stal osudným i domácím. První půle se odehrála velmi svižně a bez velikých útočných šancí. Do druhé půle nastoupili hosté velmi dobře. Asi po patnácti minutách se podařilo Zdeňkovi Fruhbauerovi vystřelit z pětadvaceti metrů a “spíše střela” si našla cestu přes nerovný terén do branky. Hned v zápětí se ocitl v šanci David Čejka ale jeho střela minula pravou tyč a skončila v ochranné síti. Po této šanci ožili domácí a zatlačili hosty na jejich polovinu. Domácí hrozili po chybách obrany ale obětavými zákroky se tentokráte blýskl Štefan, který několikráte zachránil. Pro zranění odstoupil Žák a na místo stopera se postavil dobře hrající Tonar Karel. Do útoku se přesunul střídající M. Zvolánek. Domácí usilovně tlačili a tento tlak vyústil v druhý gól domácích. Domácí útočník poté vyšachoval tři hráče a ze středu šestnáctky pohodlně skóroval k levé tyči branky. Hosté se po třetí brance oklepali a Šmíd Pavel vyslal přímý kop, který těsně minul levou šibenici branky domácích. Další přímí kop si postavil dobře hrající Fruhbauer, který vyslal svůj projektil na gólmana. Ten sice míč vyrazil, ale jen k neobsazenému Z. Tonarovi, který poslal míč pod břevno domácí branky. Potom hosté šli celkem třikrát sami na branku ale všechny střeli skončili v gólmanovi či daleko mimo branku domácích. Poté se již rodili šance pouze na straně domácích. Obrana hostí dělala jednu chybu za druhou a to vyústilo v další dvě branky. Na hostích bylo vidět, že posledních deset minut doslova melou z posledního. I přes všechnu snahu borovský tým na body nedosáhl. Šanci zlepšit si renomé nám mohou ukázat již v příštím zápase proti Pohledu B.      

Branka: Z. Fruhbauer, Z. Tonar

Sestava: Lupták – Uttendrofský, Žák(65.M. Zvolánek), Šmíd, Šrámek – J. Zvolánek, K.Tonar, Z. Fruhbauer – M. Čejka, D. Čejka, Z. Tonar
 
  
Autor: Šmíd Karel
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více