Béčku vystřelil první vítězství Tonar

default.jpg
12.07.2017
Po třech úvodních prohrách se chtěl borovský "B" bodově zahojit na rezervě Keřkova. Domácí tentokrát předvedli perfektní výkon, který korunovali prvním vítězstvím.

Hosté začali náporem a v prvních deseti minutách dvakrát zahrozili po standartních situacích. Pak ale již převzal  před slušnou návštěvou taktovku domácí soubor a hlavní part si tentokráte zahrál Zbyněk Tonar. V 15. minutě převzal v pokutovém území přihrávku ze strany a po bleskurychlé otočce mířil přesně k Dubského tyči. Pak mohl po Klementově přihrávce zvýšit Čejka, tomu ale střela vůbec nesedla. O deset minut později si vzal opět hlavní slovo Z. Tonar, který postupoval sám proti obránci a prudce vystřelil. Rána zapadla opět k tyči Keřkovské branky a bylo prakticky po zápase. Ještě do půle mohl vyšperkovat vedení Borové Klement, který si poradil s dvěma obránci a sám na penaltě mířil nad a stejně se vedlo i střelci obou branek, který si napotřetí s brankářem neporadil. Druhá půlka začala také výborně a po první nevyužité šanci zužitkoval přihrávku ze strany tentokráte Fruhbauer, který zvýšil na 3:0. Sativa pak již připomínala spíše sparingpartnera a domácí mohli několikrát přidat další branku. Z. Tonar šel sám na Dubského, ten ho ale vychytal a trestný kop Šnajdra proletěl těsně nad bránou. Borová hrála pozorně v obraně a hosty již pustila do jediné vážnější šance. Hostující útočník však mířil hlavou vedle.  Domácí předváděli pohledné akce, ale s proměnováním šancí již byli na štíru. Mimo pálil v dobré pozici K. Tonar a pouze do brankáře mířil střídající D. Čejka. Po dobrém výkonu si tedy připsala rezerva i přes několik dalších nevyužitých šancí první vítězství a tři body do tabulky. Pochvalu zaslouží od trenérů určitě celý tým, v němž tentokráte nejvíce vynikla dobře pracující obrana a Z. Tonar.

sestava: Lupták- Staněk, Žák, Šmíd, Šrámek - M.Čejka, K.Tonar, Frubauer (70. Kubát) - Z. Tonar, Klement (60. D. Čejka), Zvolánek (46. Šnajdr)

branky: Z. Tonar 2, Fruhbauer

Autor: Jakub Janáček
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více