Borová opět na body nedosáhla

default.jpg
12.07.2017
Hrůzostrašná dvacetiminutovka v zápase s papírovým favoritem v prvním poločase zabránila Béčku v zisku bodů. Druhý poločas i přes zlepšení již na výsledku nic výrazně nezměnil.

Třetí kolo nabídlo duel s prozatím papírově nejtěžším soupeřem z Velké Losenice. Hosté přijeli s jasným úkolem ubránit snahu domácích hráčů o rychlé vedení v zápase. To měla zabezpečit pětičlenná záloha, kterou měli na starost bratři Tonarové. V první velké šanci se ocitl již v páté minutě hostující útočník Radek Klement. Unik po levé straně však nenašel místo v domácí svatyni. Domácí snaha o rychlé rozehrání vyústila v první branku, kdy Lupták podcenil střelu z třiceti metrů a vyrazil pouze na břevno a nikým neobtěžovaný domací utočník pohodlně skóroval.   Druhou branku vstřelili domácí pohodlně poté, co Zbyněk Tonar fauloval v pokutovém území domácího hráče a Lupták na penaltu nedosáhl.  Po chybě středních obránců zvýšila Velká Losenice ve dvacáté minutě již na 3:0 a hostím hrozil debakl. Domácí se ale pak nechali ukolébat a herně se probudila i Borová. Nejprve se protáhl po straně R. Klement a naservíroval Pechovi, ten však měl v dobré pozici vychýlená mířidla. Poté se ještě zastřeloval K. Tonar a Šmíd. Domácí pak také ještě mohli po Šnajdrově chybě zvýšit, ale Lupták míč za svá záda nepustil.  Hostující trenéři pak kvůli výkonu i životosprávě  vystřídali Šnajdra, který svými gesty spoluhráče příliš nepodpořil. V druhé půle již hosté nepustili domácí do jediné velké šance. V 65. minutě obětavě zachránil na brankové čáře Lupták. Poté R. Klement opět zatáhl ze strany, ale spolupráci s ním Pecha v branku nepřetavil a o chvíli později vychytal domácí brankář na malém vápně Šmída. V 75. minutě ještě dobře zlikvidoval rodící se šanci Losenice  M.Čejka. Domácí pak ještě jednou ohrozili z brejku borovskou obranu, ale Lupták se tentokráte vyznamenal. Neúnavně hrající Klement se pak obtočil kolem obránců, ale jeho střelu domácí stopeři zlikvidovali. Tato šance předznamenala snahu hostí o korekci výsledku. V 78. minutě potrestal R. Klement z penalty faul domácí obrany a hosté ještě několikrát zahrozili, ale na výsledku se již nic nezměnilo. Po špatně odehraném prvním poločase opět Borové utekly tři body. Šance na reparát na „B“ tým čeká příští týden, kdy hostí Keřkov B.

 

Branka: Klement(pk)

 

Sestava: Lupták – Uttendrofský, Žák, Šmíd, Šnajdr(30. Staněk) – Kubát(60. M. Čejka), Z. Tonar, K. Tonar, A. Fruhbauer, M. Pecha (75. Volánek) – Klement

Autor: Karel Šmíd
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více