Béčko ve Šlapánově neuspělo.

Do šestého kola jsme vyrazili do blízkého Šlapánova, kde jsme chtěli bojovat. Opět jsme museli přeházet sestavu, jelikož nám chyběli útočníci a Aleš Frühbauer nemohl hrát kvůli červené kartě z minulého zápasu. Naštěstí nám alespoň zaplnili lavičku náhradníků kluci z A týmu. Při pohledu na otřesné a tvrdé hřiště jsme ihned pochopili proč většina protihráčů má na nohách turfy.

Do zápasu šli aktivněji domácí a hned začali tlačit naší obranu. Jejich rychlé nakopávané protiútoky nám dělaly problémy, jelikož povrch byl hodně rychlý a často míč přeskakoval nohu. To samé platilo i u jejich častých rozích, kdy se kolikrát odkopával balón z malého vápna. Naše největší šance byla kolem 30. minuty, kdy byl v úniku po levé straně Marcel Sobotka, který v souboji s gólmanem neuspěl a ještě se bohužel zranil. Proto šel na plac Marek Pecha. V 37. minutě po čistém obraném zákroku Karla Tonara spadl útočící hráč a rozhodčí zcela nesmyslně a po nafilmovaném pádu písknul penaltu. Tu bohužel bez problému proměnil R. Glózl a domácí šli do vedení. My jsme odpověděli několika rohovými kopy, ale minutu před koncem po posledním z nich šli domácí do protiútoku. Po hlavičkovém souboji na půlce David Frühbauer prodloužil míč na Tomáše Cacka, který však v lehké situaci netrefil balón. Z toho těžil útočící hráč, který šel sám na gólmana. Tomáš běžel napravit svou chybu a dostal se před útočníka. V momentě, kdy chtěl Tomáš míč odkopnout, ho jasným útočným faulem odstrčil a zakončil do prázdné brány. Opět nastalo dohadování s rozhodčím, které však nic nezměnilo a domácí šli do vedení 2:0.

Do druhého poločasu se šlo s cílem vybojovat alespoň bod. Po 10 minutách hry ze strany na stranu jsme se dostávali do velké šance. Po levé straně utíkal Marek Pecha, kde ho před pokutovým územím sundal likvidačním zákrokem jeden ze stoperů. Pro překvapení všech, kteří očekávali jasnou červenou kartu, rozhodčí neudělil žádnou, jen pískl přímý volný kop. Ten se nepodařilo proměnit. V 64. minutě se při dohadování o autové vhazování domácím podařilo rychle rozehrát a trestuhodně volný J. Kocourek z velkého vápna neměl problém překonat Luptáka. Nutno dodat, že Lupták za druhý poločas zlikvidoval minimálně 2 tutovky domácích svými pohlednými zákroky. My jsme byli ke konci úplně bez chuti a jakoby znechucení celou stávající situací. Proto měli domácí pořád útočný tlak a klid na míč. Do konce přidali ještě jednu branku a tak zvítězili 4:0 v domácím prostředí.

TJ Sokol Havlíčkova Borová B:Š. Lupták[-] -K. Šmíd[-] ,K. Tonar[-] ,D. Frühbauer[-] ,M. Havlíček[-] -A. Paušíma[-] ,V. Novotný[-] ,L. Béna[-] ,T. Cacek[-] -F. Valenta[-] ,M. Sobotka[-] - (Pecha, Adam)

Autor: David Fruhbauer
průměr (4.14) | hlasovalo (7)

Rozpis podzim 2018

soutěžní ročník 2018/2019

15.11.2018 | Předseda

Klucí, dnes od 19.00 h se uskuteční schůze TJ, a to v přísálí sokolovny... Každý, kdo má zájem, je vítán :-) Schůze je samozřejmě povinná pro členy výborů a komisí ;-)

05.11.2018 | Bruky

Brigáda pondělí a úterý od 15:50 hodin.

04.11.2018 | C@rlos

25.10.2018 | bacek