Béčko ve Šlapánově neuspělo.

default.jpg
12.07.2017

Do šestého kola jsme vyrazili do blízkého Šlapánova, kde jsme chtěli bojovat. Opět jsme museli přeházet sestavu, jelikož nám chyběli útočníci a Aleš Frühbauer nemohl hrát kvůli červené kartě z minulého zápasu. Naštěstí nám alespoň zaplnili lavičku náhradníků kluci z A týmu. Při pohledu na otřesné a tvrdé hřiště jsme ihned pochopili proč většina protihráčů má na nohách turfy. 

Do zápasu šli aktivněji domácí a hned začali tlačit naší obranu. Jejich rychlé nakopávané protiútoky nám dělaly problémy, jelikož povrch byl hodně rychlý a často míč přeskakoval nohu. To samé platilo i u jejich častých rozích, kdy se kolikrát odkopával balón z malého vápna. Naše největší šance byla kolem 30. minuty, kdy byl v úniku po levé straně Marcel Sobotka, který v souboji s gólmanem neuspěl a ještě se bohužel zranil. Proto šel na plac Marek Pecha. V 37. minutě po čistém obraném zákroku Karla Tonara spadl útočící hráč a rozhodčí zcela nesmyslně a po nafilmovaném pádu písknul penaltu. Tu bohužel bez problému proměnil R. Glózl a domácí šli do vedení. My jsme odpověděli několika rohovými kopy, ale minutu před koncem po posledním z nich šli domácí do protiútoku. Po hlavičkovém souboji na půlce David Frühbauer prodloužil míč na Tomáše Cacka, který však v lehké situaci netrefil balón. Z toho těžil útočící hráč, který šel sám na gólmana. Tomáš běžel napravit svou chybu a dostal se před útočníka. V momentě, kdy chtěl Tomáš míč odkopnout, ho jasným útočným faulem odstrčil a zakončil do prázdné brány. Opět nastalo dohadování s rozhodčím, které však nic nezměnilo a domácí šli do vedení 2:0.

Do druhého poločasu se šlo s cílem vybojovat alespoň bod. Po 10 minutách hry ze strany na stranu jsme se dostávali do velké šance. Po levé straně utíkal Marek Pecha, kde ho před pokutovým územím sundal likvidačním zákrokem jeden ze stoperů. Pro překvapení všech, kteří očekávali jasnou červenou kartu, rozhodčí neudělil žádnou, jen pískl přímý volný kop. Ten se nepodařilo proměnit. V 64. minutě se při dohadování o autové vhazování domácím podařilo rychle rozehrát a trestuhodně volný J. Kocourek z velkého vápna neměl problém překonat Luptáka. Nutno dodat, že Lupták za druhý poločas zlikvidoval minimálně 2 tutovky domácích svými pohlednými zákroky. My jsme byli ke konci úplně bez chuti a jakoby znechucení celou stávající situací. Proto měli domácí pořád útočný tlak a klid na míč. Do konce přidali ještě jednu branku a tak zvítězili 4:0 v domácím prostředí.

TJ Sokol Havlíčkova Borová B:Š. Lupták[-] -K. Šmíd[-] ,K. Tonar[-] ,D. Frühbauer[-] ,M. Havlíček[-] -A. Paušíma[-] ,V. Novotný[-] ,L. Béna[-] ,T. Cacek[-] -F. Valenta[-] ,M. Sobotka[-] - (Pecha, Adam)

Autor: David Fruhbauer
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (4.14) | hlasovalo (7)

Diskuze

Ubytovna

Kontakt:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

Podzim 2019

Pro zobrazení velkého náhledu kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat položku Zobrazit obrázek.

 

 

Poslední příspěvky

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby

31.01.2019 | Bruky

KARNEVAL: Borci 10.2.2018 odpoledne spolupořádáme s Mestysem dětský karneval. Máme na starosti výčep a kuchyni. Takže se hlaste do služby. Je potreba dost lidí, je to karneval hit rádia Vysočina, tudíž bude asi dost hostů. Takže mi napište na fcb fotbalborová, díky.

12.01.2019 | Bruky

Tento víkend trénink není a příští týden jsou tréninky v pondělí od 18.00 hodin a ve středu od 18:15. Přijďte včas, ať v uvedený čas trénink opravdu začne.
více