Béčko v Leštině bodovalo naplno

Do druhého zápasu naše beko odcestovalo do Leštiny, kde z minulé sezóny mělo co oplácet. Jelikož jsme se sešli v plné sestavě, které chyběl jenom gólman a z minula vyloučený Tomáš Cacek, jelo se s velkým očekáváním a optimismem.

Hned po zahájení utkání jsme měli chuť do hry a určovali jsme tempo hry. Drželi jsme míč a tlačili soupeře na jejich polovině.

Už v 11. minutě jsme šli zásluhou Antla do vedení. Ten utekl obraně po pravé straně a skoro od rohového praporku centroval na bránu. Jeho centr se stočil k zadní tyči a pod břevnem balón spadl do brány. Dále jsme útočili a vytvářeli si šance.

V 31. minutě jsme měli standartní situaci tak z 25 metrů, ke které se postavil Karel Šmíd. Ten trefil zeď a od ní odražený balón našel Bénu, který tvrdou ránou k pravé tyči upravil skóre na 2:0. Soupeř moc příležitostí ohrozit naší bránu nedostal. Jediné ohrožení měl asi ve 3 rozích, ale ty náš ,,nový náhradní gólman´´ Rakušan bez problému vyboxoval z vápna. Ve 40. minutě utekl po krásné přihrávce Janáček středem hřiště po boku obránce, kdy Radek se štěstím zakončil mezi nohy gólmana. A tak si nová posila zapsala svůj první gól. A za stavu 3:0 se šlo do kabin.

Ve druhém poločase naše hra a snad i chuť opadla. Leština se víc dostávala do hry a snažila výsledek změnit. My jsme spíš hru kontrolovali a moc aktivity jsme už nepředvedli. A domácí toho taky málem využili. Nejvíc problémů naší obraně dělal mladý střídající hráč Mišovic. Po jedné z domácích akcí, šel náš gólman do osamoceného útočníka nebezpečným skluzem. Naštěstí ho netrefil a útočník zkoušel zakončovat a naše obrana vykopávala míč z brankové čáry. Po takto hektickém konci nakonec béčko udrželo vedení a zvítězilo 3:0.

Leština B - Havlíčkova Borová B 0:3(0:3)

Branky: Antl, Béna, Janáček

Sestava: P. Rakušan [-] - K. Tonar [-] (78. F. Valenta [-] ) , A. Frühbauer [-] ,D. Frühbauer [-] (72. M. Havlíček [-] ) , M. Sobotka [-] - L. Béna [-] , P. Šmíd [-] , J. Antl [-] (88.M. Čejka [-] ) , V. Novotný [-] - R. Janáček [-] - K. Šmíd [-]

Autor: David Fruhbauer
průměr (1.5) | hlasovalo (6)

07.08.2018 | David Fríba

Zdarec borci, omlouvám se do 16.8. z tréninků,prvního zápasového víkendu a služby na zábavě v Cibotine. Budu na dovolené. Takže hodně štěstí v prvním utkání. :)

04.08.2018 | Alien + Štěho

Ahoj kamarádi, v pátek 10.8. oba slavíme 33. narozeniny + je třeba ještě dozapít malou Danielku, proto jste všichni srdečně zváni do garáže na čuníka, pivíčko a další dobroty. Začínáme cca v 17:00, drahé polovičky a děti s sebou. Ještě si dovolíme poprosit, abyste tuto zprávu šířili dále, ať se nás sejde co možná nejvíce. Díky a už se na vás těšíme.

26.06.2018 | PŘÍPRAVA

Kdo mate zajem tak 10.7 zacina priprava na novou sezonu.Sraz v kabinach v 17.30 .

12.06.2018 | Frucko

Našim je to jedno. Stejně půjdou sloužit jedni a ti samý....#::-|:-D

07.06.2018 | Bruky

Upozornění: Pouze do neděle 17.6.2018 se lzde u mě nahlásit jako účastník oslav 50ti let fotbalu s nárokem na nějaké občersvtení zdarma. Poté již účast možná, ale občerstvení za svoje.