Jarní hon za postupovou příčkou zahájilo béčko vítězně

default.jpg
12.07.2017
S třítýdenním zpožděním oproti A týmu vstoupila do jarních fotbalových bojů borovská rezerva a výchozí pozici měla po podzimu více než dobrou - druhé místo v tabulce se ztrátou jednoho bodu za vedoucím Úsobím. A jarní premiéra se nakonec výsledkově podařila, když Havlíčkova Borová B dokázala porazit celek Šmolov.

Hned od úvodního hvizdu se hrál nepěkný fotbal plný nepřesností a nakopávaných míčů. Z absolutní nudy tak vytrhli diváky až v 25. minutě hosté, když po jejich rohovém kopu doskákal míč až k zadní tyči domácí branky, kde číhal zcela osamocený hráč hostů, který ho mohl uklidit do zcela odkryté kasy. V rozhodující chvíli se však do míče netrefil.

Na druhé straně se do dobré příležitosti prodral Aleš Fruhbauer, ale hostující brankář jeho pokus skvěle vykryl. Nakonec se však domácí v čele s Fruhbauerem přece jen radovali, když Zvolánek poslal pěknou přihrávku napříč pokutovým územím Šmolov. Jako první si na ní chtěl smlsnout Sobotka, ale na balon nedosáhl a ten se tak dostal až k A. Fruhbauerovi, který se z těžkého úhlu nemýlil a domácí šli do vedení. V závěru poločasu se ještě velmi povedenou střelou prezentoval agilní Sobotka, ale jeho pokus vytěsnil hostující gólman nad břevno.

Ve druhém dějství se obraz hry prakticky nezměnil a diváci si tak tentokrát na své určitě nepřišli. Hned v úvodu byli blízko vstřelení vyrovnávací branky hosté, ale mířili pouze do tyče. Z dvoubrankového vedení se už radovali i domácí, když Klement poslal hlavou míč do brány hostí, ovšem tento gól nebyl pro ofsajd uznán. Fotbalovou nudu tak už do konce utkání oživil dalším dobrým střeleckým pokusem Sobotka a hráč hostů, který se nechal naprosto zbytečně vyloučit za atak na Staňka po odpískání.

Borová se tak nakonec radovala z plného bodového zisku a při konstelaci ostatních výsledků se dostala do čela tabulky. Ovšem hned tři týmy na ní ztrácejí jediný bod. A sice Úsobí, Vepřová a Libice nad Doubravou. A právě do Libice zajíždějí tuto sobotu Borovští borci hájit průběžné první místo.

Havlíčkova Borová B - Šmolovy B 1:0(1:0)

Lupták - Žák, Šrámek, Staněk, Brukner - Antl, Šmíd, Zvolánek ( Benc ),A. Fruhbauer - Sobotka ( Uttendorfský ), Klement ( Fruhbauer D. )

Zdeněk Štěpán

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (3.42) | hlasovalo (12)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více