Jarní hon za postupovou příčkou zahájilo béčko vítězně

default.jpg
12.07.2017
S třítýdenním zpožděním oproti A týmu vstoupila do jarních fotbalových bojů borovská rezerva a výchozí pozici měla po podzimu více než dobrou - druhé místo v tabulce se ztrátou jednoho bodu za vedoucím Úsobím. A jarní premiéra se nakonec výsledkově podařila, když Havlíčkova Borová B dokázala porazit celek Šmolov.

Hned od úvodního hvizdu se hrál nepěkný fotbal plný nepřesností a nakopávaných míčů. Z absolutní nudy tak vytrhli diváky až v 25. minutě hosté, když po jejich rohovém kopu doskákal míč až k zadní tyči domácí branky, kde číhal zcela osamocený hráč hostů, který ho mohl uklidit do zcela odkryté kasy. V rozhodující chvíli se však do míče netrefil.

Na druhé straně se do dobré příležitosti prodral Aleš Fruhbauer, ale hostující brankář jeho pokus skvěle vykryl. Nakonec se však domácí v čele s Fruhbauerem přece jen radovali, když Zvolánek poslal pěknou přihrávku napříč pokutovým územím Šmolov. Jako první si na ní chtěl smlsnout Sobotka, ale na balon nedosáhl a ten se tak dostal až k A. Fruhbauerovi, který se z těžkého úhlu nemýlil a domácí šli do vedení. V závěru poločasu se ještě velmi povedenou střelou prezentoval agilní Sobotka, ale jeho pokus vytěsnil hostující gólman nad břevno.

Ve druhém dějství se obraz hry prakticky nezměnil a diváci si tak tentokrát na své určitě nepřišli. Hned v úvodu byli blízko vstřelení vyrovnávací branky hosté, ale mířili pouze do tyče. Z dvoubrankového vedení se už radovali i domácí, když Klement poslal hlavou míč do brány hostí, ovšem tento gól nebyl pro ofsajd uznán. Fotbalovou nudu tak už do konce utkání oživil dalším dobrým střeleckým pokusem Sobotka a hráč hostů, který se nechal naprosto zbytečně vyloučit za atak na Staňka po odpískání.

Borová se tak nakonec radovala z plného bodového zisku a při konstelaci ostatních výsledků se dostala do čela tabulky. Ovšem hned tři týmy na ní ztrácejí jediný bod. A sice Úsobí, Vepřová a Libice nad Doubravou. A právě do Libice zajíždějí tuto sobotu Borovští borci hájit průběžné první místo.

Havlíčkova Borová B - Šmolovy B 1:0(1:0)

Lupták - Žák, Šrámek, Staněk, Brukner - Antl, Šmíd, Zvolánek ( Benc ),A. Fruhbauer - Sobotka ( Uttendorfský ), Klement ( Fruhbauer D. )

Zdeněk Štěpán

Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (3.42) | hlasovalo (12)

Diskuze

Ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně.

Kontakt na správce:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

ZÁKAZ VSTUPU na fotbalové hřiště!

 

Poslední příspěvky

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby
více