Bojovné derby svého vítěze nemělo

default.jpg
12.07.2017

Dlouho očekávané derby mezi domácí Havlíčkovou Borovou B a sousední Vepřovou bylo k vidění na stadionu za sokolovnou. Utkání bylo zároveň soubojem o příčky nejvyšší v tabulce IV. třídy. Soupeři se nakonec rozešli smírně, ačkoli se získaným bodem byli jistě spokojenější domácí.

Na trávníku se zpočátku odehrávala taktická bitva, v níž dominovaly především kvalitní obrany obou celků. Borovští i vepřovští ovšem postupně začali vystrkovat růžky, až v pětadvacáté minutě vstřelil z dorážky první branku utkání Benc, který pobýval tou dobou na hřišti poze několik desítek vteřin, když musel nahradit zraněného Zvolánka. Na hřišti se nadále odehrávala vyrovnaná partie a už se zdálo, že do kabin půjdou spokojenější domácí. S tím ovšem nesouhlasil hostující Pospíchal, který využil chyby domácí obrany, tváří v tvář Luptákovi zachoval chladnou hlavu a dvě minuty před koncem poločasu vyrovnal na 1:1.

Do druhého dějství nastoupili s větším odhodláním a chutí po vítězství aktivitou hýřící hosté. Domácí se s nimi snažili držet krok, oba celky si vytvořily i několik náznaků šancí, ale hosté si přeci jen vytvářeli krůček po krůčku stále větší a větší tlak. Poslední patnáctiminutovku už ovládli dění na hřišti úplně a domácí se jen zoufale bránili. Drtivá převaha hostů gradovala doslova s každou další vteřinou, ale domácí s notnou dávkou štěstí a nemalým přičiněním dobře chytajícího Luptáka nakonec bod ubránili. Po odpískání konce utkání ještě neudržel nervy na uzdě hostující kapitán a vyfasoval od sudího Ondráčka na cestu domů červenou kartu.

Hosté odjížděli velmi zklamaní, protože několikrát sahali po vítězství. Pro domácí, kteří byli oslabeni o některé stabilní hráče se nakonec jednalo o bod, o který nyní vedou tabulku, ale v patách mají početnou smečku honících psů, kteří je při sebemenším zaváhání mohou posunout hned o několik příček níže.

Havlíčkova Borová B - Vepřová 1:1(1:1)

Branka: Benc

Lupták -Žák, Šrámek, Staněk, Šmíd K. - Fruhbauer, Doležal, Zvolánek ( Benc ), Šmíd P. ( Brukner ) - Sobotka, Klement ( M.Štefáček )

Zdeněk Štěpán

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.94) | hlasovalo (17)

Diskuze

Ubytovna

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně.

Kontakt na správce:
Šnajdrová Vlasta
Tel: 606 155 953

ZÁKAZ VSTUPU na fotbalové hřiště!

 

Poslední příspěvky

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.

31.05.2019 | bacek

Hošani, pouťovka se blíží..tak šup šup přihlášky do služby
více