Bojovné derby svého vítěze nemělo

default.jpg
12.07.2017

Dlouho očekávané derby mezi domácí Havlíčkovou Borovou B a sousední Vepřovou bylo k vidění na stadionu za sokolovnou. Utkání bylo zároveň soubojem o příčky nejvyšší v tabulce IV. třídy. Soupeři se nakonec rozešli smírně, ačkoli se získaným bodem byli jistě spokojenější domácí.

Na trávníku se zpočátku odehrávala taktická bitva, v níž dominovaly především kvalitní obrany obou celků. Borovští i vepřovští ovšem postupně začali vystrkovat růžky, až v pětadvacáté minutě vstřelil z dorážky první branku utkání Benc, který pobýval tou dobou na hřišti poze několik desítek vteřin, když musel nahradit zraněného Zvolánka. Na hřišti se nadále odehrávala vyrovnaná partie a už se zdálo, že do kabin půjdou spokojenější domácí. S tím ovšem nesouhlasil hostující Pospíchal, který využil chyby domácí obrany, tváří v tvář Luptákovi zachoval chladnou hlavu a dvě minuty před koncem poločasu vyrovnal na 1:1.

Do druhého dějství nastoupili s větším odhodláním a chutí po vítězství aktivitou hýřící hosté. Domácí se s nimi snažili držet krok, oba celky si vytvořily i několik náznaků šancí, ale hosté si přeci jen vytvářeli krůček po krůčku stále větší a větší tlak. Poslední patnáctiminutovku už ovládli dění na hřišti úplně a domácí se jen zoufale bránili. Drtivá převaha hostů gradovala doslova s každou další vteřinou, ale domácí s notnou dávkou štěstí a nemalým přičiněním dobře chytajícího Luptáka nakonec bod ubránili. Po odpískání konce utkání ještě neudržel nervy na uzdě hostující kapitán a vyfasoval od sudího Ondráčka na cestu domů červenou kartu.

Hosté odjížděli velmi zklamaní, protože několikrát sahali po vítězství. Pro domácí, kteří byli oslabeni o některé stabilní hráče se nakonec jednalo o bod, o který nyní vedou tabulku, ale v patách mají početnou smečku honících psů, kteří je při sebemenším zaváhání mohou posunout hned o několik příček níže.

Havlíčkova Borová B - Vepřová 1:1(1:1)

Branka: Benc

Lupták -Žák, Šrámek, Staněk, Šmíd K. - Fruhbauer, Doležal, Zvolánek ( Benc ), Šmíd P. ( Brukner ) - Sobotka, Klement ( M.Štefáček )

Zdeněk Štěpán

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.94) | hlasovalo (17)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více