Neuvěřitelně vyrovnané tabulce zatím kraluje Borová. Ta v sobotu vyloupila Mírovku

default.jpg
12.07.2017
Přetěžké utkání sehrála borovská rezerva netradičně v sobotu odpoledne na hřišti Mírovky. Ve vyrovnaném zápase se nakonec střelecky prosadili pouze hosté a odvezli si tak všechny tři body.

Od začátku utkání se hrál oboustraně svižný fotbal, kterému nechyběla ani patřičná dávka tvrdosti odpovídající důležitosti střetnutí. Nicméně po většinu času dominovaly obrany obou mužstev a tak jedinou branku prvního poločasu vsítil střelou přes obránce Sobotka. Blízko gólové radosti byli i domácí, ale míč směřující do branky odpálil nekompromisně Staněk, který se při této situaci střetl s protihráčem a s bolestivým zraněním musel být odvezen k lékaři.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté a poměrně brzy se také radovali z navýšení svého vedení, když se hlavou prosadila nikým neobtěžována posila z A týmu pro tento zápas Zdeněk Fruhbauer. Po druhé brance padla na domácí tým deka a hosté si vytvořili čtvthodinový drtivý tlak s mnoha šancemi, ale dopravit balon za záda domácího golmana se jim už bohužel nepodařilo.

Nejblíže skórování byl opět Zdeněk Fruhbauer, ale orazítkoval pouze břevno domácí svatyně. Poté se hra opět vyrovnala, nicméně domácí místo fotbalové aktivity zvyšovali spíše svoji agresivitu a tak si hostující obrana vedená velezkušeným Žákem vedení pohlídala.

Již tuto sobotu se mohou diváci těšit na tradiční derby se sousední Vepřovou, okořeněné o fakt, že Vepřová je o jediný bod v nesmírně vyrovnané tabulce třetí za vedoucím duem -  Havlíčková Borová B a Maleč.

Mírovka B - Havlíčkova Borová B 0:2(0:1)

Branky: Sobotka, Z.Fruhbauer

Sestava: Lupták - Žák, Šrámek, Staněk ( Rosický ), Šmíd - Tonar, Štefáček T. ( Doležal ), Fruhbauer Z., Fruhbauer A. - Sobotka, Klement ( Štefáček M. )

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (1.73) | hlasovalo (15)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více