Neuvěřitelně vyrovnané tabulce zatím kraluje Borová. Ta v sobotu vyloupila Mírovku

Přetěžké utkání sehrála borovská rezerva netradičně v sobotu odpoledne na hřišti Mírovky. Ve vyrovnaném zápase se nakonec střelecky prosadili pouze hosté a odvezli si tak všechny tři body.

Od začátku utkání se hrál oboustraně svižný fotbal, kterému nechyběla ani patřičná dávka tvrdosti odpovídající důležitosti střetnutí. Nicméně po většinu času dominovaly obrany obou mužstev a tak jedinou branku prvního poločasu vsítil střelou přes obránce Sobotka. Blízko gólové radosti byli i domácí, ale míč směřující do branky odpálil nekompromisně Staněk, který se při této situaci střetl s protihráčem a s bolestivým zraněním musel být odvezen k lékaři.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté a poměrně brzy se také radovali z navýšení svého vedení, když se hlavou prosadila nikým neobtěžována posila z A týmu pro tento zápas Zdeněk Fruhbauer. Po druhé brance padla na domácí tým deka a hosté si vytvořili čtvthodinový drtivý tlak s mnoha šancemi, ale dopravit balon za záda domácího golmana se jim už bohužel nepodařilo.

Nejblíže skórování byl opět Zdeněk Fruhbauer, ale orazítkoval pouze břevno domácí svatyně. Poté se hra opět vyrovnala, nicméně domácí místo fotbalové aktivity zvyšovali spíše svoji agresivitu a tak si hostující obrana vedená velezkušeným Žákem vedení pohlídala.

Již tuto sobotu se mohou diváci těšit na tradiční derby se sousední Vepřovou, okořeněné o fakt, že Vepřová je o jediný bod v nesmírně vyrovnané tabulce třetí za vedoucím duem -  Havlíčková Borová B a Maleč.

Mírovka B - Havlíčkova Borová B 0:2(0:1)

Branky: Sobotka, Z.Fruhbauer

Sestava: Lupták - Žák, Šrámek, Staněk ( Rosický ), Šmíd - Tonar, Štefáček T. ( Doležal ), Fruhbauer Z., Fruhbauer A. - Sobotka, Klement ( Štefáček M. )

Autor: Zdeněk Štěpán