Devět gólů ve Vísce. Z bodů se radují hosté

default.jpg
12.07.2017

Premiérové utkání mezi domácí Vískou a Havlíčkovou Borovou B se odehrálo v rámci sedmého kola fotbalové IV. třídy na hřišti ve Vísce. Po divoké přestřelce, ve které se o šest branek hostujícho celku podělilo hned šest střelců, se nakonec z tříbodového zisku radovali hosté. Tabulka soutěže je však i nadále neuvěřitelně vyrovnaná.

Utkání zahájil brankou vstřelenou hned v první minutě Klement, který v brejku udělal kličku domácímu brankáři a s pomocí břevna tak poslal hosty do vedení. Tento stav ovšem nevydržel příliš dlouho, protože se po několika chybách v hostující obraně prosadili i hosté a srovnali na 1:1.

Borová měla po celý první poločas územní převahu, ale díky mnoha chybám v obraně se do slibných šancí dostávali i domácí fotbalisté. Do vedení šli ale nakonec přece jenom hosté, když se Tomáš Štefáček elegantně proháčkoval domácí obranou a pěknou trefou nedal šanci ani domácímu gólmanovi. Ani toto vedení Borové však netrvalo dlouho, neboť domácí nakonec přetavili jednu ze svých šancí ve vyrovnácí branku. Poté se hosté natlačili ještě více do útoku, nicméně strhnout vedení na svou stranu se jim dlouho nedařilo. Nakonec se přeci jen prosadil přízemní střelou mladý  kanonýr Sobotka a borovští tak odcházeli do kabin spokojenější.

Druhý poločas se hosté vyvarovali chyb v obraně a když Antl zvýšil již na 2:4, zdálo se, že zápas v poklidu dohrají. V tom jim však bránila jejich střelecká impotence a když se domácí hráči prosadili z přímého kopu z dvaceti metrů, začali se hosté pořádně strachovat o výsledek.

Prakticky všichni útočníci i záložníci Borové se opakovaně dostávali do stoprocentních šancí, které by stačily nejméně na tři zápasy, ale vsítit branku se dlouho nedařilo. Klid do Borovských řad tak navrátil až Šmíd, který umístěnou střelou z přímého kopu vrátil hostím dvoubrankové vedení. I nadále pokračovalo zahazování gólových příležitostí. Výjimku udělal až v závěru utkání A. Fruhbauer, který usměrnil balon centrovaný z přímého kopu za záda domácího brankáře.

Borová se tak po výhře může radovat z prvního místa v tabulce, ovšem pouze o skóre před Libicí a s pohým tříbodovým náskokem na sedmý celek tabulky ! Hned tři týmy ztrácejí na vedoucí dvojici dokonce pouhý bod. V sobotu se místní rezerva utká s jedním z pronásledovatelů a sice s Mírovkou B.

Víska - Havlíčkova Borová 3:6(2:3)

Branky: T.Štefáček, Klement, Antl, Šmíd, Fruhbauer, Sobotka

Lupták - Žák, Šrámek, Staněk ( Rosický ), Šmíd - Antl, Štefáček T. ( Štefáček M. ), Zvolánek, Fruhbauer A. - Sobotka, Klement ( Fruhbauer D. )

Zdeněk Štěpán

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (2.21) | hlasovalo (14)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více