Dva vyloučení, vlastní gól a dvě trefy dorostenců. Taková byla překvapivá remíza s rezervou Šmolov

default.jpg
12.07.2017
Šmolovy B zavítali během nedělního dopoledne na borovské hřiště. Měl to být soupeř, na kterém se místní béčko střelecky a výsledkově chytne, ovšem realita byla zcela jiná.

Domácí přotom nezačali vůbec špatně a když přímý kop usměrnil hlavou do branky s přehledem hrající Rosický, zdálo se , že cesta ke třem bodům nebude nikterak složitá.

Domácí se navíc tlačili do dalších šancí a zdálo se, že vše je na dobré cestě k úspěchu. Velmi blízko gólu byl Fikar, který udělal kličku brankáři, ale poté nedokázal umístit své zakončení mezi tyče soupeřovy branky. Nedlouho poté páli Pavel Šmíd nad hostující svatyni. Zvýšit svůj náskok již domácím nebylo v prvním poločase souzeno, přestože se Karlu Šmídovi podařilo dostat míč do sítě. Bohužel však do vlastní, když nešťatně přehodil Žáka zaskakujícího v brance za časově zaneprázdněného Luptáka. Do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1.

Druhou půli odstartovala povedená střela Antla, ale hostující gólman byl pozorný. Za pár minut předvedl stejný hráč pohlednou kombinaci spolu s Fikarem, zvýšit skóre se jim ale nepodařilo.

Pak už přišel jeden ze zlomových momentů utkání, kdy jeden ze svých typických nervových záchvatů předvedl Staněk a po zcela oprávněně udělené červené kartě se poroučel do kabin. Tento okamžik nakopl tým hostů, který se neuvěřitelně zvedl a začal zle zatápět domácí obraně. Nejprve nastřelili šmolovští pěknou střelou zdálky břevno a brzy se dokonce ujali vedení, když Žák spolu s obranou zazmatkovali, hostující útočník jim vypíchl balon, nahrál před brázdnou branku zcela volnému spoluhráči a ten nabídnutou láhůdkou nepohrdnul.

Poté mohli diváci sledovat festival nevyužitých šancí na obou stranách, když nejprve pálili mimo Žákovu branku hosté, stejně tak jako na druhé straně Antl. Po přímém kopu hlavičkovali šmolovští nad, na druhé straně zkoušel střelecké štěstí Šrámek, ale i jeho pokusu chyběla přesnost. Do trháku mohli jít hosté, ale Žák jejich stoprocentní gólovku bravurně zlikvidoval. Na druhé straně v závaru před brankou zahrál hostující hráč rukou a sudí odpískal pokutový kop. Zodpovědnost na sebe vzal dorostenec Fikar, penaltu s přehledem proměnil a srovnal tak na 2:2.

Další dobrou příležitost spálil Antl, když se hnal sám na branku, ale zakončil přímo do náruče jejího strážce. Předčasně se pak do kabin poroučel také zkušený Zvolánek, když vyfasoval žlutou kartu za přidržení soupeře za dres a protože již měl žluté napomenutí za řečnění na hřišti, musel opustit trávník. Domácí tak dohrávali pouze v devíti. Do dobréhu úniku se prodíral střídající Benc, ovšem ani jemu se nepodařilo rozhodnout utkání. Hosté zkoušeli své štěstí z dálky, ale Žáka na švestkách nenachytali. Soupeři se tak nakonec rozešli smírně.

Havlíčkova Borová B - Šmolovy B 2:2(1:1)

Branky: Rosický, Fikar(pk)

Sestava: Žák - K. Šmíd, Šrámek, Staněk, Rosický ( Benc ) - P. Šmíd, Veselý, Zvolánek, Pecha ( Antl ) - Fikar, Fruhbauer ( Štefáček )

Autor: Zdeněk Štěpán
Ohodnoťte výkon týmu
nejlepší 1 2 3 4 5 nejhorší
průměr (0) | hlasovalo (0)

Diskuze

Dotace MAS Havlíčkův kraj, o. p. s.


Turistická ubytovna TJ

UBYTOVNA JE AŽ DO ODVOLÁNÍ PLNĚ OBSAZENA! Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na turistické ubytovně (pokoje po 4 lůžkách, cena 200,- Kč/1 noc za 1 osobu).

Kontakt:

Hana Chlubnová

mobil: 739 626 612

email: sokolhavlickovaborova@seznam.cz

 

ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2023

 

 

Poslední příspěvky

11.06.2020 | Jozef Mecele, Žiar nad Hr., Slovensko

Prosím Vás, aký cenník ubytovania v ubytovni Telovýchovnej jednoty na štadióne máte? Mal by som záujem o jednu osobu na dve noci 24. - 26. júla (července) 2020 ako účastník bež. pretekov Borovská desítka. Ďakujem za odpoveď.

31.01.2020 | Bruky

No fcb s tím pěkně zatočil.

09.01.2020 | smidas

tady je ale mrtvo :-)

26.07.2019 | tipovačka fandů SK Svratka

Vážení sportovní přátelé, moc se omlouvám za tuto troufalost, ale zkusím nalákat i někoho z vašich fandů do naší tipovací soutěže . Tipy sbírám na stránkách www.svratka-tip.banda.cz, kde se můžete přesvědčit hlavně o zásadní informaci - Tipy jsou zdarma ! V pořadí už ve třetím ročníku našeho tipování budeme opět úspěšným tipujícím rozdávat věcné a finanční odměny díky menším sponzorským darům. Ještě jednou se omlouvám, že používám tuto formu mailového spojení, ale věřím, že ve Vašich řadách se najde človíček, který se k nám bude chtít připojit . Poprosím proto o předání této výzvy skutečnému fandovi, který přes webové stránky, uvedené nahoře ( př. i přes mail ) tipy pošle nebo se přímo na stránky přihlásí . Samozřejmě v diskuzi na těchto stránkách nebo na této mailové adrese můžete poslat dotazy k tomuto tipování . Moc se těším na Vaše reakce - Laďa Fiala

05.06.2019 | Štěho

Ahoj pánové, dávám na vědomí, že v pátek 21.6. od 17:00 se na hřišti koná moje loučení se svobodou, tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. Jedná se o ryze pánskou záležitost, takže partnerky nechte doma. Zkrátka je to bez bab :-) Ještě bych rád poprosil, abyste tuto informaci šířili dál. Díky a těším se na vás.
více